Skocz do zawartości

Zdjęcie

6 sposobów na ochronę mieszkania przed włamaniem

wróć do serwisu Moja Firma 17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102430 postów

Napisano 12 październik 2012 - 13:27

Komentarz do artykułu: 6 sposobów na ochronę mieszkania przed włamaniem

#2 Guest_Miasto Kobiet

Guest_Miasto Kobiet
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 13:27

Redakcja programu "Miasto kobiet" TVN Style poszukuje par, małżeństw które były ofiarami włamań do domów i mieszkań. Każda osoba biorąca udział w programie otrzymuje odpowiednie wynagrodzenie. Gościom spoza Warszawy zwracamy koszta podróży i zapewniamy hotel. Podczas nagrania programu istnieje możliwość stylizacji, zmiana imienia i wieku bez podawania nazwiska - dzięki temu nasi goście pozostają osobami anonimowymi. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem 502-555-156

#3 Guest_bardziak

Guest_bardziak
  • Goście

Napisano 07 październik 2014 - 15:10

Inne rozwiązanie - wszystko co kosztowne, złoto, biżuterię czy monety, trzymamy w skrytce, od Skarbiec77. Kiedyś w banku, teraz u nich, ze względu na koszty. To dużo bezpieczniejsze rozwiązanie niż trzymanie tego w domu - w naszej okolicy akurat seryjnie dochodzi do włamań.

#4 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 314 postów

Napisano 07 październik 2014 - 17:06

Teraz ludzie zaczynają montować kamery z wykrywaniem ruchu i zdalnym przesyłaniem zdjęć.

#5 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 08 październik 2014 - 09:31

No właśnie ja zamierzam zamontować sobie czujnik ruchu, słyszałem, że marka Steinel ma dobre jakościowo czujniki. Mają ichy całkiem sporo w ofercie, nie za bardzo wiem, który wybrać. Ktoś jakiś ma i zechce doradzić? W katalogu lane łukaszuk widziałem sporo, ktoś może zamawiał na ich stronie?

#6 Guest_grzeskoo

Guest_grzeskoo
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 13:41

ja od Lange łukaszuk zamawiałem nieraz, ale akurat czujniki ruchu to nie raczej sprzęt budowlany i do tej firmy nie mam żadnych zarzutów

#7 Guest_Antek07

Guest_Antek07
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2015 - 21:56

O drzwiach jest a o oknach nie, a przecież to równie ważne (jeśli nie ważniejsze). W związku z tym podsyłam od siebie coś o zabezpieczaniu okien - nietypowe-okna.pl/antywlamaniowe-wyposazenie-okien/

#8 Guest_juventus

Guest_juventus
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2016 - 19:10

mariusz swiatczak bylice kolonia 34 62.64 grzegorzew woj koninskie lat 35 wzrost 185 waga 73 szkola zasadnicza zsz zajnteresowany pracom i ochronie obiektu tel 573361839.

#9 Guest_adamka

Guest_adamka
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 12:40

jest fajna aplikacja Blueanker, która pozwala sprawować kontrolę na cennymi dla nas rzeczami. Trzeba kupić małe nadajniki beacony i umieścić je na rzeczach dla nas wartościowych. Gdy ktoś nam to ukradnie aplikacja prześle nam na telefon ostrzeżenie. Inni użytkownicy z kolei mogą nam pomóc wyśledzić zgubę

#10 Guest_patka

Guest_patka
  • Goście

Napisano 21 luty 2016 - 20:42

Witam wszystkich, jestem właścicielem mieszkania w samym centrum. Ze względu na moją pracę musiałem założyć system antywłamaniowy. Wybrałem firmę PROTECT, gdyż miała bardzo dobre rekomendacje. Dzięki temu czuję się bezpiecznie. Polecam !!

#11 konaro167

konaro167

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 luty 2016 - 12:39

Najlepszym sposobem będzie zamontowanie dobrego alarmu i kupienie psa, warto żeby alarm miał funkcje powiadamiania sms. Oprócz tego bezpieczeństwo można znacznie zwiększyć instalując monitoring na placu.

#12 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 16:16

solidne i przede wszystkim fachowo zamontowane drzwi antywłamaniowe - to jest najlepsza ochrona. Bo o miłych i uczynnych sąsiadach chyba nie muszę się rozpisywać :-)

#13 Guest_cerikss

Guest_cerikss
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 15:15

Długo się zastanawiałem nad taką kamerką IP ale w końcu się zdecydowałem. Potrzebowałem urządzenia do monitorowania terenów wokół domu. Ostatnio dużo w okolicy jest różnych włamań, generalnie nie dzieje się dobrze, nawet jakieś rozboje się trafiły w tamtym miesiącu. Kamerę znalazłem na stronie orllo.pl/kamery-ip/zewnetrzne.html. Tutaj mają dużo zewnętrznych i wszystkie są sterowane przez polskojęzyczną aplikację, co mi akurat dużo ułatwia. Dobra obsługa w sklepie, pomogli mi dobrać optymalny aparat – nie za drogi, ale już z fajnej klasy obrazem i wzmocnionym sygnałem wifi, tak żeby łączność się nie zrywała.

#14 SoloKolos

SoloKolos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 21 czerwiec 2017 - 10:27

Ochrona mieszkania to nie tylko ochrona dóbr materialnych ale i bardzo ważnych danych. Oczywiście system alarmowy i monitoring to podstawa. Jednak i on może czasem zawieść. Ważne jest to aby bardzo ważne dokumenty dotyczące naszych danych osobowych jak firmy czy jej pracowników były odpowiednio zabezpieczone, a po czasie wymaganej archiwizacji bezpiecznie usunięte. Pozostawienie ich w niewłaściwym miejscu lub nieodpowiednie zniszczenie naraża nas na kradzież tożsamości. W celu bezpiecznej utylizacji danych powstały niszczarki, a aby lepiej zrozumieć problem zapraszam na bloga http://www.niszczark...iez-tozsamosci/

#15 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 20:04

Jest kilka możliwości ochrony domu przed intruzami. Czasami wystarczy zdecydować się na http://www.akodosecu...l/e-monitoring/ aby zniechęcić potencjalnych złodziejaszków do włamania... Informacja w formie naklejki dodatkowo odstrasza...

#16 Guest_mateusz86

Guest_mateusz86
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 09:46

W naszej okolicy na przedmieściach Poznania w ostatnim tylko miesiącu doszło do czterech(!) włamań. Mamy system antywłamaniowy, ale ostatnio też zainwestowaliśmy w kamerę zerkam. Rozwiązanie o tyle dobre, że można mieć podgląd na bieżąco, w każdej chwili, a nagrań, poza właścicielem kamery, nikt nie ma szansy zobaczyć, także trochę uspokaja.

#17 Guest_Awrr

Guest_Awrr
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 23:03

Sprzętów antywłamaniowych jest mnóstwo, ale czy są one dobre? Prawe mówiąc zależy od renomy. Mieliśmy kiedyś sprzęt w firmie który... zawiódł. Absolutnie nie działał. Później zaproponowano nam systemy alarmowe od Fonex - firma jest rewelacyjna, a ceny mają naprawdę korzystne, warto jest do nich uderzyć, z pewnością nie zawiedzie was w najważniejszym momencie.

#18 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów

Napisano 17 maj 2018 - 12:14

Ja postanowiłam zamontować w swoim domu sejf. Zdecydowałam się na ofertę firmy https://www.saffort....-antywlamaniowe Przykre skutki włamania do mieszkania mogą dotknąć każdego, warto więc pomyśleć o sejfie antywłamaniowym, który zabezpieczy ważne dokumenty, a także inne cenne przedmioty takie jak laptopy, tablety, aparaty cyfrowe czy zewnętrzne dyski z danymi zanim będzie za późno. Prócz strat materialnych grozi nam też utrata pamiątek, jak zdjęcia lub nagrania wideo, których odzyskanie będzie niemożliwe. Dlatego podczas naszej nieobecności wszystkie te rzeczy powinny znajdować się w sejfie. Sejfy antywłamaniowe z atestem to jeden z najpopularniejszych produktów dostępnych na rynku. Są to w ekstremalnych warunkach wypróbowane sejfy, najlepiej chroniące Twoje mienie. Sejf-szafa jest wyposażony w kilka równych ścian, dlatego taki sejf z atestem jest bardzo mocny i jakościowy. Na stronie internetowej przy zamówieniu internetowym dostawa sejfów pancernych jest darmowa. A podczas wizyty w sklepie internetowym Saffort najbardziej odpowiedni dla Ciebie sejf pomogą Tobie wybrać eksperci. Sejfy pancerne są dostarczane na terenie całej Polski za darmo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych