Skocz do zawartości

Zdjęcie

Własna firma czy etat - co się bardziej opłaca?

wróć do serwisu Moja Firma 45 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2018 - 20:49

Etat jest dla osób które boją się zaryzykować i wziąć życie w swoje ręce. Wiadomo, trzeba mieć pomysł na biznes, bo bez tego ani rusz. Sporo osób chętnie zaczęłoby zarabiać pod szyldem własnej firmy ale mając setki pytań bez odpowiedzi i dziesiątki wątpliwości - odpuszczają. Gdyby była możliwość zasięgnięcia porady u doświadczonych ekspertów to z całą pewnością coraz wiecej osób przechodziłoby "na swoje".

#42 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 20:50

Etat jest dla osób które boją się zaryzykować i wziąć życie w swoje ręce. Wiadomo, trzeba mieć pomysł na biznes, bo bez tego ani rusz. Sporo osób chętnie zaczęłoby zarabiać pod szyldem własnej firmy ale mając setki pytań bez odpowiedzi i dziesiątki wątpliwości - odpuszczają. Gdyby była możliwość zasięgnięcia porady u doświadczonych ekspertów to z całą pewnością coraz wiecej osób przechodziłoby "na swoje".

Pewnie masz rację, ale wiesz nie każdy się nadaje do prowadzenia firmy, bo chcieć to w tym przypadku nie znaczy mieć. Co do pytań i braku odpowiedzi to już gorzej to wygląda, bo moim zdaniem najlepiej szukać porad u zaufanych osób, bo w internecie trzeba mocno filtrować wszystkie info i nie dać się zbyć.

#43 Guest_Kevin

Guest_Kevin
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 16:07

Sam trafiłem na ekspertów online w dodatku darmowych, odpowiedzieli mi bez problemu na moje pytania w krótkim czasie

#44 Guest_bastiann

Guest_bastiann
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2018 - 09:08

Czy można sfinansować otwarcie własnej placówki partnerskiej Nest Banku z kredytu?

#45 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 18:33

Szanowny Panie, Nest Bank nie ma w swojej ofercie kredytu na taki cel. Oczywiście może Pan wziąć kredyt firmowy i sfinansować z niego Placówkę Partnerską. Więcej informacji nestbank.pl/indywidualny/kredyty.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

#46 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 03 październik 2018 - 16:09

Nikt nie zaoferuje Ci takich pieniędzy, jakie możesz zarobić pracując na własny rachunek. Jeśli zdecydowałbyś się na otwarcie własnej firmy wysoce prawdopodobne jest, że będziesz potrzebować pieniędzy. Świetnym rozwiązaniem może okazać się kredyt obrotowy, o którym można przeczytać pod adresem https://paniala.pl/w...redyt-obrotowy/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych