Skocz do zawartości

Zdjęcie

Na czym polega marketing szeptany

wróć do serwisu Moja Firma 34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102658 postów

Napisano 16 styczeń 2013 - 03:48

Komentarz do artykułu: Na czym polega marketing szeptany

#2 Guest_globus

Guest_globus
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 03:48

Ciekawe informacje na temat wpływu marketingu szeptanego na odbiorcę można przeczytać na stronie: www.agentbuzz.pl

#3 Guest_Iops

Guest_Iops
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 10:55

Ja osobiście w kategorii marketingu szeptanego korzystam z usług firmy netimage.pl. Jak na razie reklama jest skuteczna, moja firma bardzo szubko się rozwija z czego się cieszę.

#4 Guest_Meo

Guest_Meo
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 12:15

Marketing szeptany, to generalnie mówiąc prosto reklama na różnych forach i stronach interntowych hehe. Tutaj masz przykład ciekawych informacji na ten temat:
http://www.webmetrics.pl/

#5 Guest_Meo

Guest_Meo
  • Goście

Napisano 28 maj 2013 - 12:15

Marketing szeptany, to generalnie mówiąc prosto reklama na różnych forach i stronach interntowych hehe. Tutaj masz przykład ciekawych informacji na ten temat:
http://www.webmetrics.pl/

#6 Guest_Wewe

Guest_Wewe
  • Goście

Napisano 29 maj 2013 - 11:45

Generalnie na stronie webmetrics można rzeczywiście znaleźć wiele ciekawych informacji o marketingu szeptanym. Jeżeli ktoś myśli, że płacąc studentom 30 gr za posta, dostanie prace dobrej jakości to cóż. Nie ten świat:P.

#7 Guest_Artsa

Guest_Artsa
  • Goście

Napisano 30 maj 2013 - 12:02

Subiektywna kwestia. Anywya rzeczywiście, warto zapoznać się z tą stroną, bo informacje na niej zawarte są interesujące.

#8 Guest_Edfa

Guest_Edfa
  • Goście

Napisano 31 maj 2013 - 12:33

Rzeczywiście można webmetrics.pl znaleźc na tej stronie ciekawe info.

#9 Guest_Tagab

Guest_Tagab
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 12:52

Rzeczywiście ciekawe informacje o marketingu szeptanym można tu znaleźć.

#10 Guest_Legis

Guest_Legis
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 12:04

Ciekawe, to wam muszę przyznać.

#11 Guest_Darful

Guest_Darful
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 10:42

Okazuje się,że coraz więcej firm z tego korzysta -sam jestem tego przykładem,tyle że warto do takiego zlecenia znaleźć wiarygodną firmę/osobę...

#12 Guest_Tega

Guest_Tega
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 11:17

W obecnych czasach ciężko znaleźć taka osobę czy nawet firmę. Większość zleca takie zadania podwykonawcom, płacąc im marne grosze, przez to rezultaty są co najwyżej przeciętne. W swoim życiu naciąłem się na kilka takich firm i jedyną, która spełniła moje oczekiwania było Ministerstwo Reklamy.

#13 Guest_verdana

Guest_verdana
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2013 - 12:30

Zgodzę się że rezultaty sa mizerne jak się zleci byle komu :/ W zeszłym roku wynajęłam studenta do pisania postów na kilku forach ale przerosło go to zadanie zaczęły pojawiac sie negatywne wpisy i nie umiał sobie z nimi poradzić. Od kwietnia podobną kampanię oddałam w ręce agencji interaktywnej. Wolę więcej zapłacic, ale przynajmniej mam rzetelne raporty i zupełnie inna jakość wpisów :)

#14 Guest_antonijka

Guest_antonijka
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2013 - 11:19

Na czym to dokładnie polega? Piszą Ci posty ico?

#15 Guest_verdana

Guest_verdana
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 11:26

Najpierw to ustalamy tai jakby szkielet kampanii, co chce promować i tym podobne. A potem w ramach wykupionego pakietu agencja przechodzi do wpisów. Umieszczają je i raportuja każdy dodany wpis. Na koneic miesiąca dostaję raport i fakturę. Ogólnie jestem zadowolona :) Sprawnie to idzie, dobrze wygląda, odwiedzalność strony rośnie.

#16 Guest_Daew

Guest_Daew
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 11:17

Generalnie jednak takie działania powinno się poświęcić profesjonalnym firmom. Możemy próbować sami, ale często odnosimy efekty odwrotne do zamierzonych. Dlatego zawsze powtarzam, że najlepszym wyborem będą firmy, które się tym zajmują na co dzień jak np. minsterstwo reklamy.

#17 Guest_Redad

Guest_Redad
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2013 - 14:50

Zgodze się. Dobrze wykonany marketing przez firmę, która naprawdę się na tym zna, przynosi same profity.

#18 Guest_Refs

Guest_Refs
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 12:09

Dokładnie. Dlatego sam korzystam z usług firmy Hekama, która naprawdę dobrze się tym zajmuje.

#19 Guest_Oburzony

Guest_Oburzony
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2013 - 18:03

NO to ciekawe bo ja jakoś mi się wydaje że to jest kolejna tandetna reklama w ich wykonaniu... Tak samo jak webmetics, spamerski watek...

#20 Guest_kimono34

Guest_kimono34
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 13:05

Fakt, sporo Spamu. Ale jak skorzystasz z dobrej firmy to nie będzie takich efektów. Polecam zajrzeć na allegro (http://allegro.pl/li...keting szeptany), jest sporo firm które się tym zajmą, wystarczy sobie napisać do nich.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych