Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkoła jazdy - biznes plan

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102826 postów

Napisano 12 styczeń 2010 - 09:42

Komentarz do artykułu: Szkoła jazdy - biznes plan

#2 Guest_bolek

Guest_bolek
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2010 - 09:42

Za co rata leasingu ?

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2010 - 21:21

bo cena 150 tys. zl to wspulna cena za 2 samochody i 2 motocykle ale nie zostana one kupione za gotowke tylko beda wziete w leasing.

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 21 luty 2010 - 21:39

Rata leasingu jest to koszt miesięczny, jaki ponosisz w związku zakupem samochodu lub innego środa transportu na kredyt. Leasing oferuje się zazwyczaj firmą. Przykład: Kupujesz auto z salonu do firmy za 50 tys. i masz rozłożone na raty leasingowe na okres 5 lat. Twoja miesięczna rata leasingowa wynosi np. 500 zł miesięcznie.

#5 Guest_hugon

Guest_hugon
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 11:55

Bzdura. Skoro na samochody i motocykle wydajemy 150 tysięcy, to za co jeszcze leasing płacić??? Jeżeli bierzemy pojazdy w leasing, to wpłacamy 10 do 20% ich wartości, czyli jednorazowo wydamy (w tym przypadku) około 20 tysięcy. Poza tym od kiedy Ośrodek Szkolenia Kierowców może przeprowadzać egzaminy państwowe??? Pisząc biznes plan warto by było poznać nieco rynek...

#6 Guest_Marian z ElKa

Guest_Marian z ElKa
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2012 - 12:53

Najważniejsza jet obsługa takiego ośrodka, żeby się nie pogubić w księgowości, kontaktach i wszelkiego rodzaju innych papierkach. Ja używam oprogramowania tej firmy: http://bcreservation.combc.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Wszystko w kilka minut, pod ręką. Polecam! Pozdrawiam i powodzenia życzę

#7 Guest_Kacper

Guest_Kacper
  • Goście

Napisano 05 listopad 2017 - 11:33

potrzebuję jakąś sprawdzona firmę, która dla mnie napisze biznes plan. ktoś coś?

#8 Guest_User

Guest_User
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 13:27

Do swojej firmy warto wybrać odpowiednie oprogramowanie, które będzie kluczowe dla jej rozwoju. Sprawdź jakie funkcje oferuje Firmao.pl/oferty program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu, oraz darmowy 14 dniowy okres testowy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy