Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nie bój się założenia firmy. Otwieramy działalność w 7 krokach

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102722 postów

Napisano 13 czerwiec 2012 - 16:14

Komentarz do artykułu: Nie bój się założenia firmy. Otwieramy działalność w 7 krokach

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2012 - 16:14

Ja założyłem firmę w CEIDG w 1 dzień. Polecam bo to naprawde proste. W MŚP siła. Nie ma to jak praca na swoje konto :)

#3 kamil_rr

kamil_rr

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 08 sierpień 2014 - 12:55

link nie działa :(

#4 Guest_Kaśka

Guest_Kaśka
  • Goście

Napisano 20 październik 2014 - 17:09

Może znajdzie się tutaj osoba, która wie coś o zakładaniu firmy w Norwegii? Mam taki plan, bo zauważyłam, że sporo ludzi zakłada tam firmy sprzątające, a ja mam już dość pracy dla kogoś za grosze. Potrzebowałabym informacji, które nakierowałyby mnie na najlepszą drogę jak zacząć? Jak wygląda temat urzędów itp.?

#5 Guest_Robi9

Guest_Robi9
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 08:12

Kaśka, obecnie jest zatrzęsienie firm sprzątających, może wymyśl coś innego? Chociażby opieka nad dziećmi, psami:) No , ale jak już bardzo chcesz, to radzę skorzystać z usług biura rachunkowego, które pomoże Ci z całą papierkową robotą i sprawami urzędowymi, niestety nie pamiętam nazwy biura księgowych moich znajomych, ale mogę się dowiedzieć, pozdrawiam

#6 Guest_karol w

Guest_karol w
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 11:35

Nie zgadzam się z robi9, firma sprzątająca to wciąż dobry pomysł na biznes, np. w Anglii Polacy praktycznie opanowali rynek na tego rodzaju usługi, w Norwegii może być podobnie, tylko trzeba się spieszyć. Pomysł z biurem jak najbardziej na tak, nie wyobrażam sobie firmy bez kogoś, kto profesjonalnie zajmie się rachunkowości, zna przepisy i prawo. Podobno są w Norwegii takie biura, może ROBI sobie przypomni i napisze.

#7 Guest_Kaśka

Guest_Kaśka
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 15:04

Dzięki wielkie za uwagi, ale może jeszcze znajdzie sie ktoś kto by polecił jakąś konkretną firmę, bo jest ich kilka i zastanawiam się do której uderzyć.

#8 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 15:47

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/franczyza. Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

#9 Guest_felek

Guest_felek
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 20:16

Czy jest gdzieś podany szacunkowy koszt otwarcia placówki partnerskiej w Nest Banku?

#10 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 17:24

Szanowny Panie, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Lokal przy głównym ciągu pieszych w sąsiedztwie innych Banków. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2 Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną. Koszt inwestycji w przygotowanie placówki to kwota około 1300 zł/m2. Więcej informacji: nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

#11 Guest_Adam_restaurator

Guest_Adam_restaurator
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2019 - 08:41

Mega pomocny wpis, dzięki. Apropo firmy i pieniedzy to jest taka super ksiazka (Sekrety12 spososobow jak zdobyc pienaidze na firme). Sam w to nie wierze ale po tej krotkiej ksiazce 2 tyg pozniej dostalem pisemko z UP ze moj wniosek zostal pozytywnie rozpatrzony takze i Wam kochani na pewno sie uda. Extra tam gosciu opisal po kolei co robic zeby dostac ta dotacje. A warto probowac bo 27 000 zl droga nie chodzi :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych