Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przedszkole - pomysł

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103193 postów

Napisano 12 styczeń 2011 - 15:06

Komentarz do artykułu: Przedszkole - pomysł

#2 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 15:06

Czy istnieje jakaś strona internetowa lub agencja pracy, która zajmuje się zagadnieniami pedagogiki dziecięcej. Chcę zatrudnić wykwalifikowanych i sprawdzonych pracowników, a pomoc takiej agencji, strony czy forum byłaby bardzo przydatna. pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź

#3 Guest_Miji

Guest_Miji
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 09:12

Zanim pomyślisz o otwarciu przedszkola dwa razy się zastanów, to naprawdę duże przedsięwzięcie. Trzeba pomyśleć o wielu kwestiach, zobacz sobie na przykład przedszkole prywatne Elfik w Sosnowcu...tam to dopiero się dzieje...takie przedszkola można otrwierać

#4 Guest_Pattana

Guest_Pattana
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 09:44

Możesz sobie podpatrzeć stronkę przedszkola Konradek w Warszawie. Moim zdaniem świetrna i możesz śmiało wiele się z niej dowiedzieć

#5 Guest_joaanna

Guest_joaanna
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 07:12

Polecam zapoznać się jeszcze z formalnościami jakie są wymagane przy otwieraniu przedskzola (www: cenabiznesu.pl/-jak-zalozyc-przedszkole)

#6 Guest_frwr323r

Guest_frwr323r
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 13:41

Ja zapisałam swoje dziecko do przedszkola www.kids-club.pl w Łodzi i zgadzam się, przedszkole to naprawdę duże przedsięwzięcie, trzeba mieć ogromną wiedzę na ten temat i przede wszystkim mieć pasję. Kids Club posiada takie rzeczy, dlatego moje dziecko będzie chodziło do tego przedszkola. :)

#7 Guest_Kiribatiki

Guest_Kiribatiki
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 15:31

Pytaliście wcześniej o zabawki i materiały dydaktyczno-edukacyjne to wam mogę polecić sklep Sen-Si, oni mają też własną produkcję, więc mogą zaoferować również niestandardowe rzeczy. Dla właścicieli przedszkoli to super sprawa, bo można mieć fajne rzeczy i co najważniejsze dobrane w ten sposób, aby niosły realną pociechę i pomoc.

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 luty 2021 - 14:32

A czy ktoś zna przedszkole janowiaczek.pl?

#9 kerryjane72

kerryjane72

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 110 postów

Napisano 22 luty 2021 - 17:19

Jest to na pewno jakiś pomysł, no ale trzeba to lubić, a też i mieć jakieś doświadczenie w tym zawodzie, w oświacie. Czekać będzie tu was wiele formalności, coś dobrze o tym wiem... Poczytajcie sobie na https://www.portalos...mian-18829.html o postępowaniu dyscyplinarnym i wielu innych informacjach dla nauczycieli.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych