Skocz do zawartości

Zdjęcie

Salon fryzjerski - pomysł

wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102539 postów

Napisano 15 lipiec 2010 - 16:07

Komentarz do artykułu: Salon fryzjerski - pomysł

#2 Guest_corp. managment

Guest_corp. managment
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 16:07

Artykuł dla dzieci.

Pani Żuczek ma niewielkie pojęcie o prowadzeniu businessu. Bez dobrego fryzjera odradzam otwierania salonu. Klienci po prostu nie wrócą. Szkoda kasy na reklamę. Dobrzy fryzjerzy są chodliwi więc ciężko jest rozkręcić dobry salon. Fryzjer musi jeszcze sprzedawać szampony, odżywki, itd. W Poznaniu może wyciągnąć 1,5 tys. dziennie.

#3 Guest_fryzjer

Guest_fryzjer
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 09:52

Fajny pomysł i fajnie napisane. Wiadomo, że podstawą budowania wizerunku porządnego salonu fryzjerskiego do świetni fryzjerzy, ale również dobry sprzęt fryzjerski, lustra, meble, urządzenia i pomocniki, profesjonalne wyposażenie do podstawa, sam się o tym przekonałem, zawsze wszystkiego brakowało i kiepsko to wyglądało przy klientach, teraz szefowa zaopatruje się w hurtowni fryzomania ze względu na niskie ceny i jakościowo najlepszy sprzęt jaki mieliśmy.

#4 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 14:11

jak dla mnie artykuł słabo oddaje cały szereg formalności, które należy spełnić, aby otworzyć własny salon fryzjerski - zdecydowanie więcej można dowiedzieć się tutaj na cenabiznesu.pl, gdzie cały cykl o zakładaniu działalności jest rzetelnie prowadzony

#5 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2156 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 09:56

Ludzie wejście w ten temat - http://www.wyposazen...yzjerskiego.pl/to kosztuje...

Ale akurat nie może być tak, że salon fryzjerski będzie zaprojektowany na odwal się.

W nim wszystko musi być dopieszczone...

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#6 Guest_fryzjerka

Guest_fryzjerka
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 17:45

mam swój salon już 4 lata i jestem zadowolona z otwarcia :) choć było ciężko na początku to teraz widzę efekty swojej ciężkiej pracy :) jeśli ktoś planuje otworzyć swój salon to mam kilka raz: 1. dobra lokalizacja salonu 2. kosmetyki inoar - naprawdę świetne a do tego nie są jakies mega drogie 3. promocje w salonie :)

#7 Medra

Medra

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 październik 2018 - 08:59

Dobra lokalizacja to ważna rzecz. Ale najważniejsza to jednak dobrzy fryzjerzy i profesjonalne wyposażenia. Sama jako dość częsta klientka salonów tego typu , wiem, na co zwracam uwagę. Jak mnie ktoś obetnie nie tak jak sobie życzyłam, to proste, że to takiego salonu już nie wrócę. Ale nawet najlepszy fryzjer nie pomoże, jak pomieszczenie będzie obskurne (a uwierzcie mi wciąż się takie zdarzają). Ja największa uwagę przywiązuję do myjni fryzjerskiej - bo to jest dla mnie wyznacznik dobrego salonu. Musi być estetyczna, która pozwala na bezproblemowe i wygodne umycie włosów. Szczególnie, że jak się popatrzy na ofertę na stronie - https://mimari.com.p...-fryzjerskie/48, to tak naprawdę nowoczesne i eleganckie myjnie nie są jakieś bardzo drogie. I myślę, że większość salonów na pewno na nie stać, bez większego wysiłku.

#8 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 11:42

Zapraszam do przejrzenia strony www.eversun.pl - wyposażenie dla salonów fryzjerskich i salonów kosmetycznych. Jeżeli chcesz mieć salon wyposażony w designerskie meble to zapraszamy. U nas w ofercie znajdziesz krzesła kosmetyczne, które możesz kupić w granicach 300-400 zł. Oferta specjalna polskich producentów - meble dostępne w przyspieszonym czasie produkcji - szybka realizacja zamówienia. Zapraszam do kontaktu z naszymi handlowcami. 

#9 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 18 styczeń 2019 - 14:27

Jeżeli będziesz również chciała odpowiednio wyposażyć swój salon fryzjerski itd. to polecam zwrócić uwagę na ofertę sklepu https://www.finefactory.pl/ w którym znajdziesz wyposażenie do salonu kosmetycznego oraz fryzjerskiego wysokiej jakości i jednocześnie dobrych cenach. U nas sprawdził się super do tego mają opcją leasingu więc jeżeli biznes będzie szedł fajnie to jest to bardzo wygodne rozwiązanie bez wyciągania pieniędzy z prywatnej kieszeni. 

#10 Archerw

Archerw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 22 styczeń 2019 - 14:41

Myślę że jest to dobry pomysł :) Salon kosmetyczny zawsze będzie w cenie, jeśli chodzi o wyposażenie to zerknij tutaj: http://ivasklep.pl/ mają naprawdę wszystko co jest potrzebne do otwarcia takiego salonu, a kupno wszystkiego w jednym miejscu będzie najlepszym rozwiązaniem. 

#11 Archerw

Archerw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 12:53

Bardzo dobry pomysł z tym salonem, tylko warto dokupić jakieś dobre naturalne kosmetyki, zerknij tutaj: http://papatka.pl/ powinieneś znaleźć dużo ciekawych rzeczy, według mnie naprawdę warto. 

#12 text8

text8

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 luty 2019 - 20:45

Prawdą jest, że salon fryzjerski można w dzisiejszych czasach otworzyć nie będąc samemu fryzjerem, ale zadbanie o dobrą kadrę fryzjerską to podstawa. Wystrój salonu, reklama, przystępne ceny, to wszystko jest ważne, ale wiedza fryzjera, jego kontakt z klientem to absolutna podstawa. Dlatego najczęściej właścicielami dobrze prosperujących salonów są jednak fryzjerzy - potrafią oni zarządzać zespołem, wiedzą, w jakie kosmetyki i zabiegi warto inwestować. Oczywiście nie każdy fryzjer będzie też dobrym przedsiębiorcą, ale każdy przedsiębiorca rozważający otwarcie salonu fryzjerskiego powinien otoczyć się ludźmi, którzy będą chcieli przekazać mu swoją wiedzę branżową. I o taki personel należy dbać, odpowiednio premiować, żeby miał motywację do wzmacniania marki i przede wszystkim pozostał lojalny wobec pracodawcy. Dobry fryzjer - jeśli postanowi odejść z salonu, zazwyczaj sporą część klientów zabierze ze sobą. Warto zatem inwestować w zgrany zespół i zadbać o swój kontakt z personelem.

Polecam meble fryzjerskie i akcesoria do salonów kosmetycznych :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych