Skocz do zawartości

szybka pożyczka przez internet-czy to dobry pomysł??

wróć do serwisu Moja Firma 93 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Remii

Guest_Remii
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2017 - 13:50

ja tam jestem za Lendonem, w szczególności że pierwsza pożyczka nawet 2500 zł na 45 dni  bez oprocentowania, to jest moim zdaniem bardzo dobra okazja!

#62 awelko

awelko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 12:42

jeżeli szybko potrzebujesz kasy to jak najbardziej. Pożyczki pozabankowe maje tę przewagę że dużo szybciej i łatwiej można j otrzymać. Sam niejednokrotnie korzystałem. 

#63 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 04 październik 2017 - 07:35

Z tego co udało mi się wyczytać ze strony http://www.euromarketing.com.pl/ wynika, że pożyczki i kredyty są popularne i cieszą się stałym powodzeniem wśród klientów instytucji finansowych, jednak nie zawsze stanowią najlepsze możliwe wyjście. Czasami bywa, że wzięcie kredytu może tylko pogorszyć sytuację lub jest zbędne, ponieważ istnieją inne źródła, z których można pozyskać pieniądze na obrany cel. Jednak nie każdy kredyt jest obciążający. Warto również zainteresować się okolicznościami, w jakich kredyt gotówkowy jest jak najbardziej uzasadniony oraz potrzebny.

#64 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 15:55

ja polecam ze swoje doświadczenia LEndona - jest to sprawdzona i rzetelna pożyczka. Dla mnie się super sprawdziła i nie mam co narzekać!

#65 Guest_moris

Guest_moris
  • Goście

Napisano 29 październik 2017 - 14:03

Z moich doświadczeń mogę Ci polecić kredyty chwilówki, szybka weryfikacja i jasne warunki

#66 Guest_Besijka

Guest_Besijka
  • Goście

Napisano 01 listopad 2017 - 18:24

noo ja jednak nie ryzykowałabym i brałabym w Lendonie pożyczkę - to jest porządna firma, wiele lat na rynku i poza tym nie słyszałam nic żeby ktoś narzekał!

#67 miodnik

miodnik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 20:31

Popytałbym o to znajomych. To się dość często sprawdza :)

Nie uważasz, że wspaniale byłoby rzucić wszystko i pojechać gdzieś, gdzie nikogo nie znamy? Czasami mam straszną ochotę to zrobić.

#68 Garry42

Garry42

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 04 listopad 2017 - 14:00

Polecam poszperać w internecie. Sporo już jest takich tematów ;) I praktycznie każdy napisze Ci to samo. Ja od siebie mogę dodać żeby poszukać zestawień pożyczkowych. https://faraon24.pl/...netowe/na-dowodna takich stronach masz wszystko podane i łatwo Ci porównać z innymi ofertami.

#69 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 592 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 07:37

Nie przesadzajcie . Są sytuacje w których taka opżyczka wcale nie jest głupia:

kiedy potrzebujemy kasy na już

kiedy wiemy, ze w ciągu miesiąca będziemy w stanie ją spłacić

kiedy nie mamy ochoty wypelniać miliona formalności, które mogą wymagać od nas banki

oraz kiedy korzystamy z pierwszych pożyczek w gratisie

Na forum jest wiele tematów o takich promocjach

https://chwilowo.pl/forum

Takie promocje wcale nie są złe....

#70 Guest_reder

Guest_reder
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 09:35

Moim zdaniem dobry pomysł, pod warunkiem że korzystamy z ofert sprawdzonych firm a więc takich które nie mają aż zbytnio wygórowanych kosztów pożyczek a ponadto nie wymagają wpłacania wysokich przedpłat czy zaliczek przed udzieleniem pożyczek.

Nieco więcej problemów mogą mieć osoby które sięgają po raz pierwszy po pożyczkę, mają dopiero 18 czy 19 lat oraz całkowity brak historii kredytowej ze sobą. Takie osoby praktycznie nie mają szans na kredyt w banku ale za to nieco większe szanse uzyskania dodatkowej gotówki wśród firm udzielających pożyczki pozabankowe, jednak nie wszystkie firmy udzielają je osobom w tak młodym wieku np. nieczne jest posiadanie dowodu osobistego, aktywnego rachunku bankowego oraz telefonu komórkowego. W przypadku niektórych ofert konieczne jest również dokonanie przelewu weryfikacyjnego w celu weryfikacji konta lub tylko w nielicznych przypadkach przesłanie elektronicznego zaświadczenia o dochodach lub wyciągu z konta, dokumentujące dochody z ostatnich miesięcy.

#71 Ujjka

Ujjka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 grudzień 2017 - 21:37

no dokładnie. sytuacje są różne a czasem kasa jest potrzebna na już. a Lendon to umożliwia!

#72 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 261 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 10:49

ja z czystym sumieniem mogę polecić https://wnet-pozyczka.pl/. Szybko, łatwo i minimum formalności

#73 Guest_Doradca Kredyt Market

Guest_Doradca Kredyt Market
  • Goście

Napisano 03 luty 2018 - 22:16

Przedsiębiorców prowadzących swój biznes od 2 lat zapraszamy do skorzystania z pożyczki na rozwój firmy w Kredytmarket. Kwota, jaka oferujemy to od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9,5% w skali roku. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną decyzję z propozycją kwoty pożyczki można otrzymać w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od zatwierdzenia warunków umowy środki przekazywane są na wskazane konto bankowe. Po dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie.

#74 dariawaria

dariawaria

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 08 luty 2018 - 13:33

a pożyczka leasingowa w jakimś zaufanym źródle dla nowej firmy ? 

#75 Guest_Anuszka

Guest_Anuszka
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 19:18

W Lendonie trzeba mieć skonczone 21 lat. Ja pożyczałam mając 25 lat ( było to dwa lata temu ). Miałam taką pracę ,ze .... szkoda gadać . Pożyczkę spłaciłam i dzisiaj na szczescie jest w porządku . A firme polecam . dlaczego ? bo jest rzetelna i uczciwa ;)

#76 Guest_Ewelina

Guest_Ewelina
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 14:21

Dlatego najlepiej wziąć sobie taką promocyjną pożyczkę bez żadnych opłat za 0 zł. pełno teraz takich które mają przyciągnąć klienta do jakiejś firmy. Dają ci pierwszą za darmo i liczą że drugą już ze zbójeckim oprocentowaniem też weźmiesz u nich :P dlatego ja zawsze biorę te za 0 zł, za każdym razem wyszukuję inna firmę i w ten sposób biorę sobie za każdym razem pożyczkę bez opłat ;) na święta brałam na pozyczka0zl.com tam było pełno takich firm.

#77 Guest_Natalia

Guest_Natalia
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 12:21

Dobrze , tylko trzeba jeszcze znaleźć taką firmę , która jest bezpieczna , nie ma żadnych ukrytych opłat . Lendon tak ma . Wszystko zawarte jest w umowie ramowej. Druga sprawa to kontakt z obsługą , która jest na bardzo wysokim poziomie . A trzecia - to oferta 

#78 marta963

marta963

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 22 luty 2018 - 10:06

Najłatwiej znaleźć sprawdzoną i bezpieczną firmę w dobrych porównywarkach finansowych. Z tego co się orientuję to Comperia ma taką, warto sprawdzić.

#79 Guest_Evangelina

Guest_Evangelina
  • Goście

Napisano 27 marzec 2018 - 11:47

dla mnie lendon jest sprawdzony .była to druga firma pożyczkowa z której korzystalam  muszę powiedzieć ,ze ta wypadła zdecydowanie najlepiej . pod względem oferty  oraz sposobie składania wniosku

#80 emil21

emil21

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 kwiecień 2018 - 08:03

Pożyczka nie jest taka zła jak ją piszą. Przed wzięciem http://kredyt-od-zaraz.plpożyczki warto przeanalizować to czy będziemy mieli z czego ją spłacać. A także czy pożyczka jest za darmo oraz w jakim czasie zostanie nam udzielona.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych