Kategorie
Skocz do zawartości

Czy luszczyca moze byc traktowana jako choroba zawodowa

Gość Dominik Kowalczyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 3 tygodnie później...
Choroba zawodowa jest to choroba spowodowana działaniem czynników szkodliwych dla zdrowia występujących w środowisku pracy lub sposobem wykonywania pracy. Powstaje wskutek stałego przebywania ciała w niedogodnej pozycji, systematycznego wykonywania forsownych czynności lub regularnego przebywania w otoczeniu zawierającym czynniki szkodliwe dla zdrowia.

• 13 lat później...

Jak ktoś choruje na łuszczycę to wie że bardzo potrafi utrudnić. W walce z łuszczycą najważniejsze jest jednak, aby się nie poddawać. Z tych ostatnich co używałem to maści z Chin Yiganerjing, kwas Bołotowa, różne napary z glistnika, a nawet tradycyjnych uzdrowicieli.W momencie kolejnego zaostrzenia postanowiłam jeszcze raz udać się do lekarza w celu poznania nowych metod leczenia. Oczywiście nic nowego się nie pojawiło wszystko przerabiałem ,dlatego odmówiłem kolejnego pobytu w szpitalu nie chciałem też sterydów, a z listy naturalnych produktów które wymienił zainteresował mnie jedynie zestaw jaki mi zaproponował sól z morza martwego Palacio maść Konopną Retter z hologramem na wieczku oryginalna receptura , siarka organiczna MSM postanowiłem go wypróbować to była dla mnie nowość w sumie nic nie miałem do stracenia łuszczyca była . wszystko znalazłęm na ulotcę którą dostałęm od dermatologa na https://konopiafarmacja.pl/ . Kochani po 4 tygodniach stosowania tych produktów jak ręką odjął łuski przestały robić się już po 5 dniu .. tylko się wszystko ładnie goiło ). Na tą chwilę smaruję raz na dwa dni aby nie wróciło świństwo...Bardzo serdecznie polecam wszystkim którzy jeszcze nie próbowali produktów na bazie konopi.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...