Skocz do zawartości

Drukarnia jaką wybrać?

wróć do serwisu Moja Firma 28 odpowiedzi w tym temacie

#21 karolówna

karolówna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 01 kwiecień 2017 - 09:09

To, co piszesz, to niestety jakaś bzdura. W czym wg Ciebie różni się drukarnia internetowa od tradycyjnej? Jedynie tym, że zamówienie odbywa się przez internet - co jest praktykowane często w wielu drukarniach także tych "tradycyjnych". Przecież nie drukują "online", bo to chyba fizycznie niemożliwe ;) Drukarnia Labcreation, z której ja również korzystam, ma fizyczną siedzibę i duże zaplecze, dzięki któremu realizuje najbardziej zaawansowane projekty nie tylko dla mojej firmy, ale też dla rynkowych gigantów, jak np. PZU, mBank czy McDonald. Są rzetelni, terminowi i idą totalnie na jakość, a nie na ilość. Twoje złe doświadczenia z jedną drukarenką, nie mogą wpływać na odbiór drukarni internetowych w ogóle. Osobiście znam wiele drukarni "tradycyjnych", które oferują fatalną jakość usług, więc nie ma tutaj żadnej zasady, dlatego nie generalizuj. 

#22 Alina.W.80

Alina.W.80

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 09:45

Moim zdaniem www.viperprint.pl.  Sprawdzona jakość, nie przesadzają z cenami. Możesz zarejestrować się u nich na stronce i  zamówić pakiet bezpłatnych próbek. 

#23 forks

forks

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 03 kwiecień 2017 - 16:21

Taką, które dotrzymuje terminów i przede wszystkim nie robi fuszery.

#24 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 430 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 13:17

Dokładnie najważniejsze o co musicie zapytać to czy produkt będzie dostarczony w terminie, bo w niektórych przypadkach od tego zależy czy to będzie w ogóle potrzebne. Z drugiej strony jakość jak najbardziej też powinna być wyznacznikiem tego co zamawiamy dlatego tam gdzie jest dobrze, warto zostać nawet jak jest ciut drożej - http://matchprint.pl...katy-reklamowe/przykład fajnej drukarni i miejsca, gdzie można nabyć całkiem dużo różnego rodzaju gadżetów.

#25 bwhite80

bwhite80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 15:15

My zamawiamy z drukarni Labcreation, zawsze jest na czas i w najwyższej jakości, zgodnie z naszym zamówieniem. Faktem jest, że czasem, zamawiając online, kupuje się kota w worku, ale na podstawie moich doświadczeń z tą drukarnią mogę zapewnić, że to nie jest jeden z takich przypadków :) Mnie do nich przekonało portfolio realizacji dla największych marek i świetny kontakt z ich obsługą. Rzadko kiedy się ma do czynienia z takim profesjonalizmem :) 

#26 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 19:13

Tego typu ofert na pewno na naszym rynku znajdziemy wiele. Myślę sobie jednak, że jeżeli chodzi o wizytówki, tutaj warto zwrócić uwagę na https://web-to-print.pl/wizytowki . Drukarnia ta proponuje swoim klientom druk ulotek w pakietach o różnej ilości sztuk. Poza tym zamówienia są zwykle realizowane w przeciągu 48 godzin, wobec czego generalnie czas realizacji jest naprawdę krótki, przy oczywiście atrakcyjnych cenach. 

#27 Guest_miki858

Guest_miki858
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 14:08

Wstępnie zamawiałam mały nakład eleganckich zaproszeń ślubnych w kilku drukarniach online. Najlepsza jakość z warszawskiego Graf Craft. Pełna zgodność z moimi oczekiwaniami. Jestem zadowolona i niedługo ponawiam, ale większe zamówienie.

#28 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 12:14

W przypadku wizytówek najlepiej jest kierować się do https://stempleks.pl/wysoka jakość druku, a produkty są gotowe już w 24h 

#29 PilkarzMessi

PilkarzMessi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 13:26

Zależy co chcesz drukować. Ja np. szukam odpowiednich firm na allegro i patrzę kto co ma najkorzystniej i zamawiam takie usługi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych