Skocz do zawartości

Wyposażenie kuchni w lokalu gastronomicznym

wróć do serwisu Moja Firma 151 odpowiedzi w tym temacie

#141 koli

koli

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 22:14

Na pewno w Probox znajdziecie duzy wybór urządzeń gastronomicznych, mają sprzęt od bardzo dobrych producentów typu Stalgast, HoReCa itp. Ceny przystępne, jak patrzyłam jedne z niższych na rynku. Można u nich wziąć wyposażenie w leasing.

#142 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 24 styczeń 2019 - 21:34

Moim zdaniem warto wybrać taki sprzęt gastronomiczny który jest znany, polecany przez wiele osób i cieszy się dobrymi opiniami. Unikniemy w ten sposób niepotrzebnych problemów i będziemy mogli cieszyć się długim bezproblemowym użytkowaniem.

#143 renata_p22

renata_p22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 13 luty 2019 - 13:17

Na pewno wybierając wyposażenie kuchni trzeba patrzeć na wytrzymałość narzędzi, garnków, blenderów, noży itd. będą używane przez wiele godzin w ciągu dnia więc muszą być wytrzymałe. 

#144 Guest_nina

Guest_nina
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 15:32

Polecam wejść na stronę firmy decorest.pl w której możemy kupić ciekawe akcesoria do restauracji. Firma Decorest z Wałbrzycha oferuję drewniane serwetniki, skrzynki na wino oraz gustowne karty menu, pojemniki na pieczywo, numerki na stoliki, tabliczki informacyjne, osłony na podgrzewacze i tym podobne. W firmie Decorest możemy takie akcesoria zamówić wykonane w drewnie, z korka, bambusa, eko - skóry lub we wzorach -greckim, ażurowym, zdobniczym a nawet grawerowanym. 

#145 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 877 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 15:33

Pisał ktoś o kuchennych pojemnikach i skrzynkach? Lokal gastronomiczny potrzebuje takich jak tutaj - to konieczne wymogi, które muszą spełnić.

#146 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 07:59

Bolarus Ci ogarnie urządzenia chłodnicze. Mam ich witryny i lady i naprawdę spoko się sprawdzają. I co najważniejsze zero skraplania, bo z poprzednimi z innej firmy był ten problem, że woda sie w nich zbierała;/

#147 marek980

marek980

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 18:43

Bardzo dobre i bezawaryjne wyposażenie gastronomiczne można zakupić w Multi Gastro. Prowadzimy z żoną dwie pizzerie i tam właśnie zaopatrywaliśmy się w różne urządzenia. Mają swoją stronę internetową i tam można sobie dokładnie wszystko pooglądać i porównać. W razie jakichkolwiek pytań można z nimi telefonicznie porozmawiać. Bardzo sobie na przykład chwalimy od nich piece opalane drewnem  https://multigastro....opalane-drewnem  spisują się naprawdę super. 

oprogramowanie dla transportu: soot.pl

#148 Guest_Kajetan

Guest_Kajetan
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 12:04

Bolarus Ci ogarnie urządzenia chłodnicze. Mam ich witryny i lady i naprawdę spoko się sprawdzają. I co najważniejsze zero skraplania, bo z poprzednimi z innej firmy był ten problem, że woda sie w nich zbierała;/

Zdecydowanie popieram przedmówcę. Tez miałem z nimi do czynienia przy okazji remontu i wymiany sprzętu w restauracji zięcia i naprawdę trzeba im przyznać profesjonalizm. 

#149 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 24 wrzesień 2019 - 07:56

Na pewno będziesz potrzebował także mebli ze stali nierdzewnej. Ja zamówiłam szafy z drzwiami przeszklonymi oraz szafostoły od firmy www.somet.com.pl. Posiadają bardzo dobre wykonanie z wieloma ciekawymi rozwiązaniami.

#150 Guest_sophia

Guest_sophia
  • Goście

Napisano 25 październik 2019 - 11:49

No i super.

#151 rei

rei

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 październik 2019 - 11:59

A według was jaki sprzęt najlepiej kupić do takiego punktu gastronomicznego? Czy przykładowo zmywarka tunelowa będzie odpowiednio dobra? Czy wybrać może inny model zmywarki? Pytam, ponieważ też właśnie jestem w trakcie aranżowania swojej restauracji. Właśnie ugrzęzłam na wyposażaniu kuchni, a ofert jest całkiem sporo. Dlatego już nie wiem na co się najpierw zdecydować.

#152 Element

Element

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 listopad 2019 - 11:52

A według was jaki sprzęt najlepiej kupić do takiego punktu gastronomicznego? Czy przykładowo zmywarka tunelowa będzie odpowiednio dobra? Czy wybrać może inny model zmywarki? Pytam, ponieważ też właśnie jestem w trakcie aranżowania swojej restauracji. Właśnie ugrzęzłam na wyposażaniu kuchni, a ofert jest całkiem sporo. Dlatego już nie wiem na co się najpierw zdecydować.

To zależy do jakiego punktu gastronomicznego  :) jaki masz ruch itp. Wiadomo, że nikt nie wstawi takiego kolosa do zaplecza restauracji, która ma przemiał 20 gości dziennie, ale czynników mających wpływ na dobór sprzętu jest zbyt dużo żeby Ci teraz jednoznacznie odpowiedzieć...

A wracając do tematu. Kompleksowa obsługa gastronomii to na pewno dobry kierunek. Dobrze jest znaleźć firmę, która zrobi projekt technologiczny lokalu, wybierze i zamontuje sprzęt i później będzie go jeszcze serwisować, przynajmniej nie rozdrabniasz się na milion kontaktów i wiesz, że jak tylko czegoś potrzeba to uderzasz do nich. Podobnych firm jest dużo, ja polecam Artsystem i ich biuro od projektów technologicznych.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych