Skocz do zawartości

Drukarnia internetowa - która najlepsza?

wróć do serwisu Moja Firma 188 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_mateusz

Guest_mateusz
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2014 - 12:03

witam
polecam drukarnię internetową parkdruku.pl . Ceny jedne z najniższych na rynku, doskonała jakość druku, krótkie terminy itd. Jako agencja reklamowa zlecam im bardzo dużo i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Mogę naprawdę ich polecić.

pozdrawiam

mateusz

#22 Guest_kasia_gd

Guest_kasia_gd
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 09:57

Są drukarnie internetowe i drukarnie internetowe. Wiadomo – jak ze wszystkim. Wiem jedno – na tym nie warto oszczędzać i trzeba zrobić naprawdę dobry reaserch. Wiadomo – nie od razu Rzym zbudowano.

Otóż to! Moja przygoda z drukarnimi internetowymi zaczęła się jednym wielkim nieporozumieniem - jeden z plików, które wgrałam był w niewłaściwej rozdzielczości - a drukarnia, zamiast to sprawdzić i poprosic mnie o przyszłanie nowego, pusciała to do druku i moje uslugi kosmetyczne przez pół roku drukowały najgorsze ulotki ever... na szczescie biznes mimo to nie ucierpiał ;) teraz drukuję z onlineprinters.pl - są dośc nowi na rynku i ceny mają powiedziałabym klasyczne ale za to opieka nad klientem nie pozostawia cienia niezadowolenia.... dzwonią proszą pytają wyjaśniają... nie sposób zaliczyć jakiejś wpadki. notesy też mozna tam wydrukować: http://www.onlinepri...31-aa&ci=007801 ja jeszcze nie korzystałam z tej usługi, ale zadzwoń do nich jak to wygląda :_)

#23 Guest_Gregory

Guest_Gregory
  • Goście

Napisano 25 luty 2014 - 13:11

Od jakiegoś czasu korzystam z drukarni qprint24.pl, terminowo, duży wybór produktów nie tylko poligraficznych, no i bardzo tanio. Myślę że są warci polecenia.

#24 Guest_inwester

Guest_inwester
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 18:32

Ja jak do tej pory miałem do czynienia z dużą ilością drukarni - zarówno stacjonarnych jak i internetowych. Pracuję w branży reklamowej tak więc jakość wydruku jak i ceny są dla mnie ważne ze względu na dużą ilość drukowanych materiałów.
Na dzień dzisiejszy przerzuciłem się całkowicie na drukarnie internetowe ponieważ mają tam o wiele bardziej korzystne ceny. Drukuję w OpenPrint i jestem zadowolony z jakości usług. Wszystko wykonane terminowo , profesjonalnie. Stali klienci mogą ponadto liczyć na rabaty (ja drukuję u nich dość sporo tak więc sam taki posiadam).
Pozdrawiam.

#25 Guest_kolumb40

Guest_kolumb40
  • Goście

Napisano 04 maj 2014 - 09:49

ja też już nie wiem ile razy zmieniałem drukarnie.Od niedawna zamawiam

w firmie Dimlab i powiem, że jestem zadowolony.Śmiało mogę polecić.

#26 Guest_monia23

Guest_monia23
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 13:24

cześć smile.png wiesz co zobacz sobie na  http://www.paperprint.pl/pl/ mają u siebie bardzo duża bazę zakładów poligraficznych. Na ich stronie wypełniasz formularz tzn co chcesz wydrukować i w jakiej ilości a potem, a zakupy są bezpieczne smile.png

#27 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 16 maj 2014 - 12:03

Oczywiście jakość zawsze jest najważniejsza. U nas jest tak, że ludzie jeszcze nie są przekonani do zakupów przez internet (chcą obejrzeć, dotknąć) a firmy jeszcze nie dojrzały do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Drukarnie muszą jeszcze sporo popracować żeby zbudować zaufanie u klientów. Ja druk plakatów (w sumie drobny temat jeśli chodzi o druk) robiłem w klikdruk i wszystko poszło ok, ale nie wiem jak wyglądałyby wizytówki

#28 Guest_Aniaq2

Guest_Aniaq2
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 21:58

A ja sporo ostatnio słyszałam o tej http://www.drukowalnia.pl/ . Na jakimś forum czytałam że jakoś ich druku jest bardzo dobra po za tym oni koszt wysyłki wliczyli sobie już w cene druku wiec za wysyłkę nie wychodzi tak jak w innych. Nie wiem czy warto szukać jeszcze czegoś innego. 

#29 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 12:49

A ja polecam Viperprint (www.viperprint.pl). Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. Zamówione prace zawsze przychodzą w terminie, wysoka jakość, dobre ceny - przesyłka gratis.

Inne drukarnia (wspomniana tu Piga czy E-ulotki) też dają radę ale Viper wg mnie najlepszy.

#30 Guest_bartek

Guest_bartek
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 13:35

ja korzystałem z usług i drukarni internetowych i tradycyjnych, i bazując na swoim doświadczeniu stwierdzam, że drukarnie tradycyjne oferują usługi na wyższym poziomie, mogę polecić np http://www.druk.lodz.pl/

#31 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 14:39

A dlaczego uważa Pan, że tradycyjne drukarnie oferują usługi na wyższym poziomie ?

#32 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2014 - 10:48

Ja też polecam Viperprint, w sumie to jedyna drukarnia z jakiej korzystałam ale, to dlatego że jakościowo mnie zadowalają (co jest dosyć trudne) więc nie było sensu szukać nawet czego kolwiek innego.

#33 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 06 czerwiec 2014 - 11:17

Generalnie większość drukarni które znam wykonują zarówno usługi stacjonarnie jak i przez internet. Jako mieszkaniec Białegostoku korzystam najczęściej z lokalnych firm usługowych. Materiały reklamowe dla siebie czy dla moich klientów (są to najczęściej wizytówki, ulotki, menu, broszurki reklamowe itd itd) drukuję tutaj http://drukarnia-bialystok.pl/
Wysyłam odpowiednio przygotowane pliki (np w PS CS6), a gdy towar jest gotowy to ja lub ktoś ode odbiera to w punkcie obsługi klienta.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#34 Guest_derczer

Guest_derczer
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2014 - 12:38

Ja jakiś czas temu drukowałem dość sporo materiałów reklamowych do swojej firmy w drukarni Openprint. Nie ukrywam,że zależało mi na ograniczeniu kosztów tak więc zdecydowałem się po prostu na miejsce, w którym było najtaniej w całej sieci.
Okazało się, ze zastosowany papier był dość wysokiej jakosci, druk i kolory również super tak więc spełniła swoją rolę.
Nie rozumiem tylko rozbieżności w cenach drukarni stacjonarnych i internetowych. W tych drugich z mojego porównania wynika,że jest o wiele taniej.
Pozdrawiam. 

#35 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 20:42

Ja korzystam zawsze z drukarni offsetowej www.axlo.pl

Szczególnie sobie cenię ich studio graficzne. Usługi poligraficzne na najwyższym poziomie za niewysokie pieniążki.

#36 Majurka

Majurka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 11 lipiec 2014 - 13:59

od dłuższego już czasu korzystam z usług mdruk'u. Jak jeszcze mieszkałam w Warszawie to już tam drukowałam...To drukarnia internetowa ale i odbiór osobisty podobno w grę wchodzi (wwa tylko;) , a do mnie przyjeżdża kurier... Robiłam tam między innymi wizytówki, notesy firmowe i takie podkłady na biurko. Przydatne rzeczy bo wszystko tak jakby "papeteria firmowa" wiec świadomość marki w firmie wzrasta, ludzie o tym mówią bo ciagle tego używają w sumie. Mamy też spora ilość takich promocyjnych notesów dla klientów itd – wszystko w jednym miejscu zrobiliśmy. Przydaje się

#37 Guest_kindzior

Guest_kindzior
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2014 - 18:40

A słyszeliście kiedyś o agencji reklamowej Vizion Studio?

Podam link: http://www.vizionstudio.pl/

Oni drukuję ulotki, wizytówki, plakaty, banery itp.

Ja od nich zawsze biorę ulotki i gadżety reklamowe po niskiej cenie.

#38 malgoska_86

malgoska_86

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 sierpień 2014 - 17:18

Nowa drukarnia internetowa: http://wydrukujemy.to

Szybko się rozwijają i oferują ulgi dla firm płacących na PFRON.

#39 Guest_czester

Guest_czester
  • Goście

Napisano 14 październik 2014 - 09:35

Zgadzam się z wpisem użytkownika Derczer. Również drukuję w drukarni Openprint. 

Jak do tej pory najlepsza drukarnia z jaką miałem do czynienia, a że podoba mi się praktycznie wszystko ( papier, druk, szybkość realizacji zlecenia) to na pewno nie będę zmieniał w najbliższym czasie.

Przetestowałem wiele drukarni, w zasadzie w każdej coś mi nie odpowiadało. A że drukuję sporo ( materiały reklamowe to duża część mojego biznesu) tak więć wszystko musiało być jak bum cyk cyk.. 

#40 MarcinZG

MarcinZG

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 październik 2014 - 13:32

Moim zdaniem tanio i dobrze drukuje drukarnia internetowa Fortis24.pl Kilka razy korzystałem z usług, zawsze byłem zadowolony. Dodatkowo jak masz zapytanie niestandardowe, szybko robią wyceny indywidualne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych