Skocz do zawartości

jakie są roczne koszty prowadzenia strony internetowej

wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_erwin

Guest_erwin
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2010 - 12:56

mam na myśli zwykłą stronę internetową o charakterze czysto informacyjnym - bez zamieszczania bogatodanowych informacji
erwin

#2 Guest_Zathara

Guest_Zathara
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2010 - 23:39

Stworzenie prostej strony internetowej przez jakąś firmę lub osobę prywatną to koszt od 200 do 600 zł. Rejestracja domeny to na dzisiaj dzięki promocjom (np freewolne domeny na home.pl) 0 zł. Następnie po roku co rok trzeba przedłużać ważność domeny (koszt od około 20zł dla tak zwanych regionalnych np. .waw.pl do około 100zł dla .pl na rok). Najtańszy w miarę przyzwoity serwer to około 10-20zł na miesiąc (są tańsze ale o bardzo kiepskich możliwościach). Są na szczęście jeszcze darmowe serwery, które wielokrotnie są sporo lepsze od tych najtańszych płatnych. Osobiście polecam 000webhost.com, bez reklam, bez limitu transferu, całkiem szybki, obsługa dba o użytkowników. No i często dochodzi pozycjonowanie, czyli sprawienie aby nasza strona pojawiała się na pierwszych stronach wyszukiwania w google i innych wyszukiwarkach. Koszty takiej usługi to zazwyczaj od kilkuset do kilkutysięcy złotych. Ale na szczęście nie jest to konieczne, a we własnym zakresie samemu można całkiem skutecznie wypozycjonować stronę, kosztuje to tylko czas i chęć do nauki. Jeśli jest pan zainteresowany mogę wykonać panu stronę i pomóc przy prowadzeniu za drobne wynagrodzenie. Przykład strony którą wykonałem www.biurorachunkowe-asiwik.net.pl.

#3 Guest_myszkamiki

Guest_myszkamiki
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 16:57

Planuję wydrukować plakaty i ulotki dla mojej firmy i znalazłam na necie tanią drukarnię, mają dobre ceny i szybki czas realizacji ale chciałam się poradzić czy, ktoś już korzystał z ich usług? Czy ktoś mógłby coś więcej powiedzieć, doradzić? strona drukarni:
www.drukowanieulotek.pl

#4 Guest_Algebro

Guest_Algebro
  • Goście

Napisano 19 maj 2011 - 21:58

Strona www wcale nie musi być droga. Na tej platformie koszt strony www rozpoczyna się od 79 zł. Dodatkowo brak jakichkolwiek kosztów utrzymania.

#5 Guest_Morija

Guest_Morija
  • Goście

Napisano 20 maj 2011 - 01:40

Wszystkie powyższe odpowiedzi na pytanie - tak, ale pod warunkiem że chcemy mieć stronę z mało wartościowym adresem, mnogością linków wychodzących ( utrudnia pozycjonowanie), biernym kodem strony i sztampową grafiką - tak, wtedy można połasić się na stronę za 79, 100, czy 600 zł.
Ale to tak, jakby zamiast dla firmy kupić porządny samochód składać we własnym garażu malucha przemieszanego z trabantem.

Cena prostej, profesjonalnie zrobionej strony internetowej to minimum 1200 zł netto.

#6 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 maj 2011 - 21:51

drukowanieulotek na maszynie której nie ma

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 16:34

Polecam kontakt z firmą daob.pl

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2020 - 16:34

Polecam kontakt z firmą daob.pl

#9 primosegundo

primosegundo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 25 czerwiec 2020 - 09:32

Jeżeli budowa własnej strony internetowej wydaje ci się zbyt dużym wydatkiem, albo po prostu chcesz oszczędzić, to czemu nie zainwestować w wizytówkę Google? Jeżeli strona ma zawierać tylko podstawowe informacje o firmie, to taka wizytówka w zupełności wystarczy. Większości ludzi wystarcza również to co znajdą w Google. 

Ważne za to są opinie które tam przeczytają, bo to one zdecydują, czy pozyskasz klienta czy nie.

https://tanieopinie....le-moja-firma/#

Profesjonalna wizytówka twojej firmy w Google

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 luty 2021 - 14:17

polecam ofertę daob.pl

#11 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1247 postów

Napisano 01 marzec 2021 - 12:41

Zależy gdzie się taką stronę założy, jaki serwer wybierze, czy może abonament, możliwości jest wiele.

#12 Sylwia456

Sylwia456

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 marzec 2021 - 23:26

Koszt utrzymania może być naprawdę niewielki jeśli masz stronę z intuicyjnym panelem CMS. Za pomocą panelu treści na stronę możesz dodawać samodzielnie i bezkosztowo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych