Skocz do zawartości

Reklama firmy - gadżety reklamowe

wróć do serwisu Moja Firma 53 odpowiedzi w tym temacie

#41 Grafpol

Grafpol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 marzec 2017 - 21:55

Mi ostatnio strasznie się spodobały takie torby reklamowe z nadrukiem http://www.tech-medi...owe_z_nadrukiem:) Moim zdaniem jak najbardziej warto w takie coś zainwestować ;D

Chwytam jego rękę i ściskam ją mocno, przygotowując się na spotkanie z kamerami. Boję się chwili, w której będę musiała ją puścić...

#42 Gabryś

Gabryś

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 11:19

A jak dla mnie to ta propozycja gadżetu jest MEGA https://web.facebook...?type=3

Kosmos smile.png

#43 Guest_Grzesiek76

Guest_Grzesiek76
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 09:25

Dobrej jakości gadżety reklamowe w przystępnych cenach znajdziesz także w ofercie firmy Noex. Bardzo często korzystam z ich usług i jestem zadowolony z naszej współpracy.

#44 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 187 postów

Napisano 19 maj 2017 - 19:16

Na pewno gadżety są bardzo fajną opcją, jeżeli mówimy o reklamie firmy. Nie mniej jednak moim zdaniem warto zwrócić uwagę także na promocję w sieci. Najlepszym pomysłem będzie tutaj na pewno skorzystanie z usług takiej agencji jak Quality Factor http://q-f.pl/ . Jest ona certyfikowanym partnerem Google, a w swojej ofercie posiada wiele produktów, które wiążą się z reklamą firmy. Możemy tutaj zdecydować się na kampanię SEM, przeprowadzenie działań w zakresie SEO czy też Content Marketing. Oczywiście zanim jeszcze zostaną podjęte określone kroki, w związku z promocją firmy np. w sieci, przeprowadzany jest audyt, aby lepiej dobrać określone rozwiązania do potrzeb jak i wymagań indywidualnych klienta.

#45 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 313 postów

Napisano 22 grudzień 2017 - 11:20

Zobaczcie sobie na te gadżety z logo. Nie jest to duży wydatek, a korzyści może być naprawdę wiele. Prawda jest taka, że klienci uwielbiają dostawać różne prezenty. W ten sposób można między innymi zdobyć ich lojalność.

#46 wowowicz

wowowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 23 grudzień 2017 - 18:58

Jeśli chodzi o gadżety reklamowe dla firm, to wydaje mi się, że ważne jest, aby dobrze dobrać ich rodzaj do grupy docelowej. Żeby po prostu te prezenty od nas im się przydawały, aby były używane na co dzień - a wtedy spełnią swoje zadanie najlepiej :) 

#47 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 15:06

Ja uważam, że warto skorzystać z ekspozytorów reklamowych. Osobiście podoba mi się oferta firmy gelmetbis.pl

#48 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 22:54

Ja ostatnio znalazłem fajne rozwiązanie dla lokalnej promocji firmy, a mianowicie reklamowe leżaki od http://logolezak.plktóre sa bardzo chętnie rozchwywtywane na różnych organizowanych przez nas konkursach oraz mamy je rozstawione wokół naszego lokalu, gdzie klienci mogą sobie odpocząć na świeżym powietrzu.

#49 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 661 postów

Napisano 21 maj 2018 - 07:11

Aktualnie bardzo dobre promocje na tego typu drobiazgi ma hurtownia gadżetów reklamowych Opengift: https://www.opengift.pl/

Mają najkorzystniejsze ceny ( zapraszam do porównania z innymi firmami)

Dobre promocje dla nowych i dla stałych klientów

Dużo nowości

i wiele tysięcy propozycji

Na kazdym gadżecie można wygrawerować logo firmy z nazwą

#50 Elvira

Elvira

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 21 maj 2018 - 15:25

Ja uważam, że gadżety są fajne, ale bardziej je traktuję jako pozostawienie po sobie śladu niż sposobu na promocję. Jeszcze nikt do mnie nie przyszedł tylko dlatego, że miał długopis z moim logo. Wolę inne formy promocji i to tam przeznaczam budżet. Gadżety są dla mnie mniej ważne pod tym względem. 

#51 maja1818

maja1818

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 30 maj 2018 - 07:34

No jasne, to buduje relacje, ale czy budowanie relacji nie jest tożsame z promowaniem firmy i dbaniem o to, aby klienci o nas pamiętali? U nas się akurat gadżety fajnie sprawdzają, np. słodycze reklamowe - wiadomo, że Klient nie przyjdzie dlatego, że dostał od nas "czekoladę", ale milej na nas patrzy, to na pewno :) 

#52 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 16 lipiec 2018 - 09:12

Estetycznie można zaprezentować artykuły na standach od Oficyny 97, ja mam z nimi pozytywne doświadczenia jak na razie, a zamawiamy tutaj już drugi rok. Pełna oferta z przykładowymi wymiarami takich stojaków jest do sprawdzenia na ich stronie https://oficyna97.pl/. Poza dużą masową produkcją realizują też zamówienia w niskim nakładzie, tanio, bez dodatkowych kosztów.

#53 Guest_Angela

Guest_Angela
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 12:51

Gadżety reklamowe są ważne w promowaniu wizerunku firmy taki upominek jest przez klienta noszony a logo firmy jest rozpoznawalne przez większe grono odbiorców. Jak wiemy dużo sprzedaje się produktów z polecenia a jak widzimy ze znajomy korzysta z danej firmy czy usług to do kogo następnym razem pójdzie taka osoba? Ja osobiście polecam stronę www.buttony.pl niedrogi gadżet reklamowy- przypinka w formie z agrafką, magnesem lusterkiem możesz stworzyć indywidualny projekt konkurencyjne ceny pozdrawiam

#54 Guest_Hubert

Guest_Hubert
  • Goście

Napisano 14 październik 2019 - 14:07

No niby spoko, ale oklepane to wszystko. Ja zamawiam od ST Drink napoje reklamowe i uważam, że to fajnie, niestandardowe podejście a i cena jest rozsądna. Poza tym kto nie weźmie mrożonej kawy albo soku? Ano właśnie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych