Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie wybrać regały magazynowe?

wróć do serwisu Moja Firma 70 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_diras

Guest_diras
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2016 - 16:30

OK. W zasadzie już wszystko wiem, chociaż nie wszystko do końca rozumiem ;-)
Podoba mi się podejście ludzi ze sklepu, bo wiem, że niektóre moje pytania są na dramatycznie niskim poziomie, a jednak odpowiedzi udzielają.
Regały magazynowe zamówione. Mam je mieć w kolejnym tygodniu. 

#22 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2197 postów

Napisano 11 styczeń 2016 - 14:51

Klient nasz pan. Jeśli kupujesz coś pierwszy raz, to logiczne, że nie masz zielonego pojęcia o tym, jak to wybrać i na co zwracać uwagę. A jednak jeśli raz a dobrze kupisz te regały magazynowe, to przez kilka dobrych lat nie powinieneś mieć z tym najmniejszych problemów.

#23 Guest_asas

Guest_asas
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2016 - 18:08

Regały najlepiej uspawać,nowe to badziew dałem 6000zł za 20metrów nowych i można tam kota postawić,brat uspawał mi za 7000zł 30metrów regałów każdy 5ton nośności można na nich samochód postawić,ten nowy badziew wygląda ładnie tylko na zdjęciach,najczęściej sprzedający piszą jakieś bzdurne komentarze,dobry nowy regał kosztuje bardzo dużo,a te po kilkaset złoty to zwykły chiński shit.Nie kupujcie w ciemno ze zdjęć weżcie je do ręki odwrócicie sie na pięcie

#24 Guest_Oktus

Guest_Oktus
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2016 - 13:31

A czy firma Transmag wykonuj też meble?? Zamówiłem u nich regały magazynowe i były naprawdę porządne.

#25 Guest_JJ1992

Guest_JJ1992
  • Goście

Napisano 27 luty 2016 - 14:49

Ja mogę polecić Limesto meble metalowe. Regały, meble socjalne, warsztatowe itp. Konkurencyjne cenowo. Warto zwrócićuwagę na produkty tej firmy. limesto.pl

#26 malina88

malina88

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 09 marzec 2016 - 12:26

Firma z Warszawy 'Olejnik Systemy Magazynowe' posiada duże zaplecze jeśli chodzi o regały magazynowe. Moja firma kupowała u nich regały paletowe ruchome, standardowe i wjezdne. Solidnie wykonane i na prawdę funkcjonalne. Możecie sprawdzić ich ofertę jeśli jesteście zainteresowani http://www.olejnik.pl/

Chętnie odpowiem na inne pytania, ale wydaje mi się, że najlepiej i tak dowiedzieć się u producenta.

#27 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 09 marzec 2016 - 14:07

Regały magazynowe znajdziecie na stronie http://www.fami.com.pl/katalog/szafy/ - firma ma około 32 tysięcy produktów, w tym pojemniki plastikowe, szafy, wózki, skrzynki, kontenery i wiele innych.

#28 krzyzak

krzyzak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 13:57

Również zamawiałem regały w Transmag i wszystko było jak należy. Pomogli mi dobrać odpowiednie regały, doradzili i w dodatku zagwarantowali serwis kupionych u nich regałów.  

#29 gederio

gederio

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 kwiecień 2016 - 12:57

Polecam sprawdzić te systemy składowania . Być może znajdziesz coś dla siebie bo wybór jest naprawdę duży a tak naprawdę wszystko zależy jakiego typu materiały chcesz przechowywać w swoim magazynie.

#30 Guest_Mich45

Guest_Mich45
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 08:25

Ja mam stalowe regały z transmag i jestem zadowolony, do tego mają w ofercie przeglądy regałów, także można załatwić 2w1, świetna opcja

#31 renia_siedlce

renia_siedlce

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 13:04

W sklepie http://panmajster.pl/regaly mają duży wybór, sama ostatnio zamawiałam, i świetnie się sprawdzają do przechowywania ciężkich rzeczy. Polecam

#32 julonka28

julonka28

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 wrzesień 2016 - 18:36

Do naszego magazynu regały były kupowane w tej firmie: http://nedcon.pl/regaly-paletowe . Firma ta została nam polecona przez innego przedsiębiorcę. Ma ona wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę.

#33 Guest_Gregs

Guest_Gregs
  • Goście

Napisano 06 październik 2016 - 11:54

Ja mogę polecić przydatnego bloga na temat powierzchni magazynowych, zamieszczają ciekawe materiały : transmag-blog.pl/

#34 Guest_Baltazar

Guest_Baltazar
  • Goście

Napisano 10 październik 2016 - 12:01

Gregs, dzięki za link, na razie tylko przejrzałem, ale widzę, że wpisy mogą się przydać w przyszłości, ciekawe teksty smile.png

#35 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 01:19

W ogóle to dobór optymalnej infrastruktury powinien być przewidziany jeszcze przed wybudowaniem magazynu bo wtedy lepiej opracować całą kompleksową koncepcję logistyczną. W każdym razie przy wyborze regałów na pewno nie ma co patrzeć głównie na cenę. Czasem jest tak że tańsze rozwiązanie może się okazać droższe w utrzymaniu. Oprócz tego wiadomo że trzeba wziąć pod uwagę przestrzeń tak żeby regały był jak najbardziej optymalnie rozmieszczone czy rodzaj przetrzymywanego towaru. Ja do swojego magazynu kupowałem w firmie Regały Magazynowe i jak ktoś jest z Poznania to ich polecam. 

#36 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 09:24

Tutaj jest duży wybór. Właśnie kupiłem tam solidny regał magazynowy

#37 angela111

angela111

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 02 styczeń 2017 - 08:14

W ogóle to dobór optymalnej infrastruktury powinien być przewidziany jeszcze przed wybudowaniem magazynu bo wtedy lepiej opracować całą kompleksową koncepcję logistyczną. W każdym razie przy wyborze regałów na pewno nie ma co patrzeć głównie na cenę. Czasem jest tak że tańsze rozwiązanie może się okazać droższe w utrzymaniu. Oprócz tego wiadomo że trzeba wziąć pod uwagę przestrzeń tak żeby regały był jak najbardziej optymalnie rozmieszczone czy rodzaj przetrzymywanego towaru. Ja do swojego magazynu kupowałem w firmie Regały Magazynowe i jak ktoś jest z Poznania to ich polecam. 

Witam, ja również zgadzam się z tym, że przed wybudowaniem magazynu, najpierw trzeba mieć solidny plan. W przeciwnym razie może się okazać, że magazyn nie będzie funkcjonalny i praca w nim nie będzie należała do najprostszych. Jestem na razie na etapie planowania i zastanawiam się nad wynajęciem firmy, która się tym zajmie...

#38 angela111

angela111

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 02 styczeń 2017 - 08:25

Jeśli chodzi o regały to proponuję dopłacić i kupić co solidnego. Miałem takie z castoramy to rozleciały się po miesiącu. Oprócz regałów polecam półki podsufitowe weneza. U nas dopiero chyba wchodzą bo są dostępne tylko na www.wenez.pl , ale tak jak patrzyłem takie półki są bardzo popularne w stanach. Ja jestem zadowolony bo są zrobione są solidnie (w przeciwieństwie do badziewia jakie się teraz sprzedaje)

Ja zdecydowałam się na sprzęt z www.wdx.pl przede wszystkim dlatego, że mają solidne regały, a poza tym zajmują się całą stroną logistyczną w magazynach, więc nie trzeba szukać innej firmy, która przygotowałaby projekt.

#39 Guest_Tadeusz

Guest_Tadeusz
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 23:02

Polecam transmag, świetna współpraca, sprzęt super jakości!

#40 bonmonika

bonmonika

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 luty 2017 - 09:23

Firma mecaluks ma ciekawe produkty

Lubię nowoczesne meble

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych