Skocz do zawartości


Biuro księgowe i kadrowo-płacowe Kraków

księgowy kancelaria adwokat kadry płace KPiR rozliczenia bilans kraków zdalne

wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 12:28

Witam,

 

Polecam nasze biuro w Krakowie:

 

Fiancial Center sp. z o.o.

ul. Batorego 4/6

31-135 Kraków

 

tel: 883-890-533

mail: m.styczynski@fcenter.pl

 

Pod jednym dachem skupiamy kilka działów, min. dział księgowy, kadrowo-płacowy, kancelarię adwokacką i biegłych rewidentów, elektroniczne archiwum czy wirtualny sekretariat. Oferujemy również usługi dodatkwe w postaci np. odbioru poczty z dowolnego miejsca czy możliwość zarejestrowania firmy pod naszym adresem. Można skorzystać z jednej usługi lub z kilku jednocześnie (zniżki na usługi pakietowe), oferujemy również pomoc doraźną w jednorazowych przypadkach. Ograniczamy wizyty Klientów w biurze do kompletnego minimum. Przy pomocy środków z Uni Europejskiej stworzyliśmy program do obsługi Klientów, który pozwala na dostęp do swoich spraw 24h/dobę jeśli tylko Klient znajduje się w zasięgu internetu. Po podpisaniu umowy na dowolną usługę, wyposażamy swoich Klientów w ten program całkowicie za darmo. Mamy konkurencyjne ceny w stosunku do tradycyjnych biur i kancelarii. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji - w tym roku obchodzimy dziesięciolecie swojej działalnosci.

 

Info o firmie:

 

https://www.facebook...tualnybiurowiec

http://www.fcenter.pl/

 #2 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 13:09

Sami zdziwicie się jakie to może być proste i wygodne ... wszystkie potrzebne aspekty działania własnej firmy w jednym miejscu i za rozsądną cenę!

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: księgowy, kancelaria, adwokat, kadry, płace, KPiR, rozliczenia, bilans, kraków, zdalne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych