Skocz do zawartości

Najtańsze kawalerki w Warszawie

nieruchomości zakup mieszkania kawalerka warszawa mieszkanie w Warszawie

109 odpowiedzi w tym temacie

#101 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 10:41

Chciałem znaleźć coś oryginalnego i musiałem się naprawdę naszukać, dopiero Miasteczko Wawer było warte uwagi, wg mnie dużo osiedli aktualnie jest projektowanych na jedno kopyto a Miasteczko Wawer jest unikatowe, mieszkania z widokiem na las, piekna okolica i przestronne mieszkania

#102 anton7

anton7

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 wrzesień 2017 - 21:13

Wawer jest ok, chociaż można znaleść tańsze dzielnice..

#103 Guest_monk

Guest_monk
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 14:35

jasne na Grochowie inwestplan ma piękne mieszkania z duzymi balkonami po przystępnej cenie. Niedawno to nawet 10m2 balkony były w gratisie

#104 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 13:48

Można poszukać 16 i 17 września - ROBYG ma dni otwarte w warszawskich inwestycjach.

#105 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 13931 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 11 wrzesień 2017 - 20:42

Coś wam się porobiło :)
Przecież to nie jest Forum reklamowe.
Inaczej nie potraficie sprzedawać? Widocznie guzik warta oferta :)

#106 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 11:09

A ja ze swojej strony mogę polecić mieszkania na Woli. Kiedyś to była typowo robotnicza dzielnica, ale w ostatnich dwóch dekadach jej charakter się intensywnie zmienia. Pojawiło się więcej terenów zielonych, powoli znikają z krajobrazu stare, odrapane kamienice pamiętające jeszcze pierwszą połowę XX wieku. Ja wprowadziłam się do tej dzielnicy jakiś rok temu i jestem bardzo zadowolona. Mam wszędzie blisko, czy do pracy, czy żeby dzieci zawieźć  do szkoły. A jakbym Was nie przekonała, to może zrobi to ten artykuł - http://portalinfo.pl...ku-pierwotnego/

#107 Guest_fchr

Guest_fchr
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2017 - 12:48

hhh

#108 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 74 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 12:25

Na Woli buduje się również Forum Wola, mieszkania zaczynają się od 233 tys zł.Więcej informacji: https://robyg.pl/inv...ent/forum-wola/. Jest w czym wybierać, niedawno deweloper wprowadził kolejny etap do sprzedaży!

#109 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 11:22

Planowana inwestycja na Woli jest idealnym rozwiązaniem. Można tam z powodzeniem kupić mieszkanie z panoramicznymi oknami na Norwida 1. Uważam, że jest to super miejsce! Niedługo rusza przedsprzedaż, warto zerknąć na tę ofertę dewelopera

#110 Robertson

Robertson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 12 październik 2017 - 23:18

A myśleliście o inwestycji we własnie mieszkanie takiej jak oferuje np. firma http://www.agge.pl/Inwestycje w mieszkania bardzo sie teraz opłacają i można na tym naprawde ladnie zarobić.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, zakup mieszkania, kawalerka, warszawa, mieszkanie w Warszawie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych