Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Najtańsze kawalerki w Warszawie

nieruchomości zakup mieszkania kawalerka warszawa mieszkanie w Warszawie

137 odpowiedzi w tym temacie

#81 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 20 marzec 2017 - 09:34

Promocja na mieszkanie... no chyba że jakieś ostatnie w budynku, bo tak to raczej na dobrych osiedlach takich promocji nie ma - mieszkania są rezerwowane zanim sam budynek powstanie.

#82 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 11:37

Pewnie, że są. Wystarczy poszukać. Np. na osiedlu Stacja Nowy Ursus wszystkie mieszkania są w stałej cenie m2.

#83 Raksam

Raksam

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 08:45

Ja bym nie ryzykowała kupna przed dokonaniem odpowiednich oględzin nieruchomości. Mój znajomy sparzył się na tym, kiedy odkrył po czasie ukryte wady w swoim własnym mieszkaniu, o których istnieniu dowiedział sie dopiero po zakupie. Z tego powodu polecałabym najpierw zainteresować się fachową inspekcją mieszkaniową - dużo na jej temat znalazłam na http://www.inspekcja...ruchomosci.html

#84 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 11:00

W Forum Wola kawalerki są po 227 tys. zł, a w Ursusie - Stacja Nowy Ursus po 155 tys. zł. Wiadomo ceny zmieniają się w zależności od dzielnicy...

#85 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 08:33

Radzymin i Akacjowa Aleja. Sytuacja wygląda tak od dosyć dawna. Ogólnie trudno oczekiwać, że coś może się zmienić. Ludzie coraz bardziej uciekają do mniejszych miejscowści i chyba tutaj akurat nie ma specjalnie zaskoczenia. Wszyscy po prostu chcemy żyć w normalnych warunkach - bo jak inaczej? Po co spłacać przez całe życie kredyt? 

#86 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 14:35

W Stacji Nowy Ursus nadal trwa promocja na stałą cenę mieszkań. Kawalerka już od 155 tys zł.

#87 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 688 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 10:56

Odebrałem mieszkanie przy Woronicza 33. Powiem wam, że było kilka poprawek, ale poszło sprawnie jestem naprawę zadowolony. Fajny układ i w ogóle. Poza tym w biurze sprzedaży obsługa była super. Z tego co wiem na inwestycji Przy Woronicza są jeszcze wolne mieszkania, ale nie wiem jaki metraż.

#88 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 11 maj 2017 - 13:05

Ja preferuje tereny miejskie, zielone. Podoba mi się bardzo Grochów, inwestycja na czapelskiej 25, dojazd stamtąd jest super, niedługo będzie metro.  Maja  naprawdę ładne mieszkania z dużymi balkonami i w przestępnej cenie.

#89 Adrian2

Adrian2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 30 maj 2017 - 16:58

Tak jak pisała Raksam, też bym nie ryzykował kupna mieszkania bez profesjonalnego odbioru. Lepiej zabrac z sobą specjalistę i mieć pewność, że wszystko jest tak, jak powinno. Mogę polecić solidną firmę: http://www.warszawa....budowlane24.pl/ . 

#90 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 13:18

Teraz na Tarchominie jest promocja na Osiedlu Życzliwym - 5799 zł/m2 i jest w czym wybierać, bo deweloper niedawno uruchomił sprzedaż.

#91 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 337 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 15:14

Tutaj http://www.poziom.wa...zna/lokalizacja jest ciekawa oferta mieszań na Rembertowie. Miła, przyjazna okolica z zielonymi zakątkami. Poza tym jest tam wszędzie blisko. Uważam, że właśnie takie lokalizacje należy wybierać.

#92 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 10:08

Na osiedlu Young City 2 deweloper wprowadził 360 mieszkań do sprzedaży - warto też tam poszukać. Bemowo, blisko będzie do metra :)

#93 Rosa3434

Rosa3434

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 czerwiec 2017 - 16:36

W poszukiwaniu funkcjonalnej kawalerki warto spojrzeć na ofertę Forum Wola. Ostatnio ruszyła sprzedaż nowego etapu więc wybór lokali jest bardzo duży. Ceny przystępne jak na Wolę, więc nawet zakup w celach inwestycyjnych jest opłacalny 

#94 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 14:43

Noo, Forum Wola wygląda fajnie, przyznam, że I etap mi się bardziej podoba! I nie jest drogo jak na tę część Warszawy!

#95 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 267 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 21:44

Jak dla mnie tylko Wilanów i Osiedle Brzozowy Zakątek firmy Polnord http://www.polnord.p...rzozowy-zakatek . Tak sobie myślę, że miejsce to jest idealną opcją dla rodzin z małymi dziećmi. Przede wszystkim bowiem na dziedzińcu zaplanowano zarówno ogrodzenie, jak i sporo atrakcji dla najmłodszych. Ponadto zarówno do przedszkola, jak i szkoły można tam szybko dotrzeć, a dwa pokoje można kupić już w granicach 6,6 tysiąca złotych za metr kwadratowy. Powiem Wam szczerze, że bardzo poważnie rozważam, czy nie skorzystać z tej oferty. 

#96 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 10:53

A co koledzy i koleżanki myślicie o Mokotowie? Ja przyjechałam do Warszawy na studia, więc typowy ze mnie "słoik", ale od tamtego czasu minęło prawie dziesięć lat. Na szczęście udało mi się znaleźć fajnie płatną pracę, więc nie mogę narzekać. Odłożyłem trochę grosza i teraz chcę kupić mieszkanie w stolicy. Wiadomo, ceny najdroższe, ale rodzice mi pomogą, więc jakoś sobie poradzę. Myślałem o osiedlu "Vena Mokotów", przeczytałem o nim tutaj - https://vantage-sa.p...e/warszawa.html

no i nie będę ukrywał, że oferta zrobiła na mnie wrażenie. Nie chcę jednak podejmować decyzji pochopnie, więc pytam Was o zdanie.

#97 Guest_markos

Guest_markos
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 15:56

Nie wiem, ale mnie Wola podoba się najbardziej, lokalizacja jest świetna a lofty Norwida z inwestplanu to chyba najciekawsza inwestycja na osiedlu

#98 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 15:17

W Forum Wola mieszkania zaczynają się już od 233 tys. zł. Jak za kawalerkę w tak dobrej lokalizacji to warto zapłacić :)

#99 Guest_Dominik

Guest_Dominik
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2017 - 14:09

Poszukiwania u mnie też trwają, obecnie wybór dość spory jest, ale wciąż nie wiem, co w sumie wybrać. Nie ukrywam, że cena jest najważniejsza, więc raczej skupiam się na tym aspekcie. W czasie surfowania po sieci znalazłem Akacjową Aleję w Radzyminie, gdzie chyba warto przyjrzeć się na żywo temu co robią. Może umówię się na wizytę tam.

#100 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 21589 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 08 sierpień 2017 - 14:24

a pytanie jest o kawalerki, daruj już sobie te reklamy :lol:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, zakup mieszkania, kawalerka, warszawa, mieszkanie w Warszawie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych