Skocz do zawartości

Najtańsze kawalerki w Warszawie

nieruchomości zakup mieszkania kawalerka warszawa mieszkanie w Warszawie

93 odpowiedzi w tym temacie

#81 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1673 postów

Napisano 20 marzec 2017 - 09:34

Promocja na mieszkanie... no chyba że jakieś ostatnie w budynku, bo tak to raczej na dobrych osiedlach takich promocji nie ma - mieszkania są rezerwowane zanim sam budynek powstanie.

#82 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 11:37

Pewnie, że są. Wystarczy poszukać. Np. na osiedlu Stacja Nowy Ursus wszystkie mieszkania są w stałej cenie m2.

#83 Raksam

Raksam

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 22 marzec 2017 - 08:45

Ja bym nie ryzykowała kupna przed dokonaniem odpowiednich oględzin nieruchomości. Mój znajomy sparzył się na tym, kiedy odkrył po czasie ukryte wady w swoim własnym mieszkaniu, o których istnieniu dowiedział sie dopiero po zakupie. Z tego powodu polecałabym najpierw zainteresować się fachową inspekcją mieszkaniową - dużo na jej temat znalazłam na http://www.inspekcja...ruchomosci.html

#84 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 11:00

W Forum Wola kawalerki są po 227 tys. zł, a w Ursusie - Stacja Nowy Ursus po 155 tys. zł. Wiadomo ceny zmieniają się w zależności od dzielnicy...

#85 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1673 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 08:33

Radzymin i Akacjowa Aleja. Sytuacja wygląda tak od dosyć dawna. Ogólnie trudno oczekiwać, że coś może się zmienić. Ludzie coraz bardziej uciekają do mniejszych miejscowści i chyba tutaj akurat nie ma specjalnie zaskoczenia. Wszyscy po prostu chcemy żyć w normalnych warunkach - bo jak inaczej? Po co spłacać przez całe życie kredyt? 

#86 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 28 kwiecień 2017 - 14:35

W Stacji Nowy Ursus nadal trwa promocja na stałą cenę mieszkań. Kawalerka już od 155 tys zł.

#87 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 10:56

Odebrałem mieszkanie przy Woronicza 33. Powiem wam, że było kilka poprawek, ale poszło sprawnie jestem naprawę zadowolony. Fajny układ i w ogóle. Poza tym w biurze sprzedaży obsługa była super. Z tego co wiem na inwestycji Przy Woronicza są jeszcze wolne mieszkania, ale nie wiem jaki metraż.

#88 zecor

zecor

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 11 maj 2017 - 13:05

Ja preferuje tereny miejskie, zielone. Podoba mi się bardzo Grochów, inwestycja na czapelskiej 25, dojazd stamtąd jest super, niedługo będzie metro.  Maja  naprawdę ładne mieszkania z dużymi balkonami i w przestępnej cenie.

#89 Adrian2

Adrian2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 30 maj 2017 - 16:58

Tak jak pisała Raksam, też bym nie ryzykował kupna mieszkania bez profesjonalnego odbioru. Lepiej zabrac z sobą specjalistę i mieć pewność, że wszystko jest tak, jak powinno. Mogę polecić solidną firmę: http://www.warszawa....budowlane24.pl/ . 

#90 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 08 czerwiec 2017 - 13:18

Teraz na Tarchominie jest promocja na Osiedlu Życzliwym - 5799 zł/m2 i jest w czym wybierać, bo deweloper niedawno uruchomił sprzedaż.

#91 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 247 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 15:14

Tutaj http://www.poziom.wa...zna/lokalizacja jest ciekawa oferta mieszań na Rembertowie. Miła, przyjazna okolica z zielonymi zakątkami. Poza tym jest tam wszędzie blisko. Uważam, że właśnie takie lokalizacje należy wybierać.

#92 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 22 czerwiec 2017 - 10:08

Na osiedlu Young City 2 deweloper wprowadził 360 mieszkań do sprzedaży - warto też tam poszukać. Bemowo, blisko będzie do metra :)

#93 Rosa3434

Rosa3434

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 czerwiec 2017 - 16:36

W poszukiwaniu funkcjonalnej kawalerki warto spojrzeć na ofertę Forum Wola. Ostatnio ruszyła sprzedaż nowego etapu więc wybór lokali jest bardzo duży. Ceny przystępne jak na Wolę, więc nawet zakup w celach inwestycyjnych jest opłacalny 

#94 Kluska

Kluska

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 29 czerwiec 2017 - 14:43

Noo, Forum Wola wygląda fajnie, przyznam, że I etap mi się bardziej podoba! I nie jest drogo jak na tę część Warszawy!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, zakup mieszkania, kawalerka, warszawa, mieszkanie w Warszawie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych