Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najmniej awaryjne 10-letnie auta

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102659 postów

Napisano 10 marzec 2014 - 23:05

Niemiecka organizacja TUV po raz kolejny opublikowała ranking najbardziej niezawodnych aut których wiek wynosi 10 lat. Powrót do artykułu: Najmniej awaryjne 10-letnie auta

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 18:01

To samo w rankingu amerykańskim Consumer Reports, Yariska ma 3. miejsce wśród kompaktów. Jednak ludzie się znają na rzeczy, bo wiadomo że nikt nie chce ciągle odwiedzać mechanika.

#3 Guest_Pit

Guest_Pit
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 18:13

To naciągane mam Toyotę, problem ze skrzynia biegów i braniem oleju w pierwszych egzemplarzach- wada fabryczna i z układem kierowniczym kolejna wada do większości Toyota się nie przyznaje!

#4 rucinsky

rucinsky

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 28 styczeń 2015 - 18:59

Jeżdżę toyotą yaris od 2 lat, jeśli chodzi o niezawodność, spalanie i komfort jak na ten segment - 10/10, nie mogę powiedzieć złego słowa o tym aucie, a jest eksploatowane dosyć intensywnie.

http://rucinsky.pl copywriter, skuteczne pozycjonowanie w google, poznań. 

Personal Shopper Poznań http://www.menwithballs.pl/image/ - osobista stylistka & marketing osobisty.

#5 Guest_zuzane

Guest_zuzane
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 23:09

ja choruję na nową Toyotę Yaris strasznie mi się podoba, najlepsza byłaby w hybrydzie, ale cóż jeszcze muszę poczekać i nieco więcej nazbierać kaski :-)

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 13:07

Ciekawe jak w tym roku ranking wypadnie.

#7 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 01 luty 2015 - 19:38

Też z checią poznam tegorocznych zwycięzców.

#8 Guest_bzbiczek

Guest_bzbiczek
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2015 - 15:57

błędnie wykonana lista 3 miejsce powinna zająć honda civic VII 2004 1.4 benzyna

#9 Guest_mechanik

Guest_mechanik
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 12:17

Niemcy oszukują, ich auta wypadają z rynku pod względem niezawodności.

#10 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2017 - 19:47

Moim zdanie im mniej bajerów to auto sie nie psuje czyli turbo dwumas czasteczki pdf  ksenony bo to kosztuje lub serwis no ale HONDA AKORD BEZ TURBINY I ŁAŃCUCH SIE NIE ROZCIĄGA 6 skrzynia i koszt zakupu mniejszy a dwumasy  też  niema ale jak dbasz tak maszz pozdr.

#11 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 08:23

Tak naprawdę wszystko zależy od tego jak utrzymane jest auto. Owszem niektóre modele  psują się częściej, ale to tylko statystyka. Jak się ma szczęście to można mieś nawet bezawaryjną alfę tongue.png Ważne jest żeby kupować sprawdzone auta, takie jak mają np. tu max-cars.pl

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2018 - 21:16

chce kupic audi o7 jaki silnik wybrac jezdze przewaznie dlugie trasy

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2018 - 23:30

Celu raczej w Land Cruisera jest znacznie trwalszy i ma mega wykończona kabinę. Masz nawet Blueray! I silnik mocny nie mówiąc już o 4x4.

#14 Guest_Roman

Guest_Roman
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 20:09

Oplem zrobiłem 170tys i 13l od nowości i blacha rdza wychodziła i naprawy dałem ok 5tys ,a toyote miałem 17l i wymiana tylko amortyzatorów za 1400zł blacha jak by z salonu wyjechał aż się świeciła oba były garażowane

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 05:53

Toyoya Jaris O.K.

#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 06:59

Mam taką, niezawodna, pali w mieście zbyt duzo, no ale ok. kto bogatemu zabroni😅... Ale blacha to typowo robiona pod "kroniki". Zawiodłem się pod tym względem bo jakoś mam sympatię do japoncow których już kilka miałem a tu klapa

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 10:29

Byłem szczęśliwym posiadaczem opla astry h 1,4 16V 90 kM przejeździłem 215 tyś. km w czasie 11 lat i nic poważnego się nie działo. Silnik pracował bez zarzutu, blachy nie rdzewiały. Olej wymieniałem co 15 tyś. jeździłem na zalecanym Dexos 2. Uważam że to autko zasługuje na pierwszą dziesiątkę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych