Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102616 postów

Napisano 05 marzec 2014 - 13:51

Nowelizacja Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy wprowadza zmiany związane z systemem udzielania pożyczek na podjęcie działalności gospodarczej. Pożyczki będą stanowiły odrębny instrument zapewniający wsparcie, a o ich ubieganie będą mogli starać się nie tylko bezrobotni ale również poszukujący pracy absolwenci. Powrót do artykułu: Pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej

#2 Guest_patejuk

Guest_patejuk
  • Goście

Napisano 11 luty 2015 - 14:06

Proszę bardzo - Górnośląskie Towarzystwo Finansowe, tam się pyta i szukają ofert, a nie na zasadzie byle czego. Przecież logiczne, że każdy bank stawia inne warunki, a szanse na pieniądze będziecie mieli jedynie w wybranych - nie liczcie, że każdy bank przyzna wam kasę.

#3 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 17 luty 2015 - 15:16

bank spolczielczy w zorach ma atrakcyjna oferte kredytow. Sam mam u nich kredyt mieszkaniowy i mam korzystne oprocentowanie

#4 Guest_Bizzona

Guest_Bizzona
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 11:41

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl

#5 Guest_Bizzona

Guest_Bizzona
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 11:22

Posiadamy kredyty dla nowo powstałych i planujących rozpoczęcie działalności gospodarczych, nawet do 80 tysięcy złotych, bardzo dobre warunki cenowe. Jako poręczenie lub zastaw na nieruchomości lub ruchomości. Chętnych zapraszamy do kontaktu: bizzona.pl Współpracując z nami nowe firmy (do 12 miesisęcy) mogą skorzystać ze zniżek na wiele produktów w tym: OFERTA NO LIMIT, a w niej rozmowy bez limitu, SMSy, MMSy do wszystkich sieci komórkowych i na telefony stacjonarne w kraju oraz 2 GB* internetu; Abonament 12 miesięcy za jedyne 132,84 zł brutto Abonament 24 miesiące za jedyne 236,16 zł brutto *można uruchamiać pakiety 2-20 GB

#6 Guest_Gina

Guest_Gina
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 13:16

My name is Gina Acampora and i am talking as the happiest person in the whole wild world today and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will tell the name to the whole wild world and i am so happy to say that my family is back for good because i was in need of a loan 100,000 euro to start my life all over, due to my profession as i am a single mum, with 4 kids and the whole world seemed like it was hanging on me until i met the GOD sent loan Company that changed my life and that of my family, a GOD fearing firm, Nora Mildred, she was the saviour GOD sent to rescue my family with a loan 100,000 euro contact her noramildred.loan@hotmail.com

#7 Guest_Charles Rita

Guest_Charles Rita
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 18:55

Dzien dobry, kazdy, kto to czyta, jestem Charles Rita z nazwiska i jestem z Poland. Jestem tutaj, aby dac krótkie swiadectwo o tym, w jaki sposób udalo mi sie uzyskac prawdziwa i uzasadniona pozyczke od pani Jorge Grace, pozyczkodawcy, bylem w rozpaczliwej potrzebie pieniadze po tym, jak zostalem oszukany przez kilka firm pozyczkowych, które chcialy mi pomóc, ale nigdy tego nie zrobily, odebrali mi duzo pieniedzy i nie pozostalo mi nic, az do wiernego dnia rozmawialem z moja przyjaciólka, która wlasnie splacila swoja pozyczke od Firma pozyczkowa Jorge Grace, Moja przyjaciólka dala mi swoja poczte i wszystko, co potrzebne, aby sie z nia skontaktowac. Wiec pewnego dnia wyslalem maila do firmy z prosba o pozyczke w wysokosci 30000zl, by splacic swoje dlugi i zalozyc nowy biznes, dostalem odpowiedz od oni i powiedzieli mi, zebym sie nie martwil, ze mi pomoga, wiec dalem im spróbowac i prosze ich, aby przystapili do transakcji pozyczki, wiec ku mojemu najwiekszemu zaskoczeniu po wszystkim bylem tak zszokowany, ze pomogli mi pozyczka po tym, jak zgadzam sie na ich warunki pozyczki, jestem szczesliwy dzisiaj z moja rodzina i jestem równiez bardzo wdzieczny, ze otrzymalem od nich pozyczke bez obaw, nigdy nie wierzylem, ze nadal istnieje wiarygodny pozyczkodawca online, dopóki nie znajde pani Jorge Grace, która pomaga mi wszystkim dzieki niej, jestem wdzieczny, Prosze, jesli potrzebujesz jakiejkolwiek pozyczki on-line, prosze uwazaj na oszustów, w razie gdybys potrzebowal pozyczki, mozesz skontaktowac sie z pania Jorge Grace zaufanym wiarygodnym pozyczkodawca i wierze, ze ona pomoze ci tak, jak mi pomogla, jesli potrzebujesz pozyczki, aby szybko skontaktowac sie z nia przez e-mail {jorgegraceloanfirm@gmail.com} Pomoze ci, modle sie, aby Bóg ja dla mnie blogoslawil. Charles Rita

#8 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 08:19

Witam, jestem Ewą biedną kobietą, której potrzebowaliśmy pożyczek i dziś dostałem pożyczkę w wysokości 140 tysięcy złotych dzisiaj i chcę opowiedzieć o tym całemu światu, ona jest potwierdzona, ta firma pochodzi z USA i są prawdziwe i ich również pomogły w innych krajach, a tutaj firma wysyła mrsstellareneloanfirm1@gmail.com aby skontaktować się z ich adresem kontaktowym, aby zakończyć swój kryzys finansowy, ponieważ tutaj w naszym kraju banki nie chcą udzielać nam pożyczki, ale dziś grupa pożyczkowa Stella Rene są tutaj, aby pomóc nam wszystkim z naszego problemu z pożyczką, porozmawiaj z nimi dzisiaj i powiedz im, aby skontaktowali się ze mną Ewa. Ewa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych