Skocz do zawartości

Zdjęcie

Badania psychotechniczne dla kierowców

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102587 postów

Napisano 13 grudzień 2012 - 21:35

Komentarz do artykułu: Badania psychotechniczne dla kierowców

#2 Guest_toya

Guest_toya
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 21:35

Miałem wypadek 3 lata temu nie miałem zatrzymanego prawa jazdy uważam że wypadek był z nie mojej winy ale nasza kochana policja na zeznaniach tak mnie omotała że kazała wziąć część winy na siebie bo wtedy będzie sprawa umożona,zgodziłem się niestety dostałem karę grzywnę i na badania psychologiczne,mam63lata jestem zdrowy nie biorę żadnych leków dużo jeżdżę na rowerze mam kolegów nawet nieco młodszych są dużo wolniejsi zawsze mnie podziwiają za sprawność i zdrowie mają też prawo jazdy.byłem na badaniu psycho;i nie zaliczyłem tych światełek nie wiem czy jest możliwość puszczenia tych świateł wolniej lub szybciej bo jeżeli nie to każdy kierowca po 60-tce powinien oddać prawo jazdy,bo uważam że żaden kierowca po 60tce nie zaliczy tych piorunująco migających światełek chyba że można nieco wolniej,jeżeli tak to znaczy że zostałem naciągnięty na dodatkową kasę bo mogę ponownie zaliczać za opłatą.Kierowcy po 65-tce nie mają żadnych szans zdać takie testy.Pozdrawiam.

#3 Guest_PSYCHOTECHNIKA24

Guest_PSYCHOTECHNIKA24
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 19:47

WitamyZapraszamy wszystkich którzy muszą zrobić badania psychotechniczne do naszej pracowni przy ulicy Mińskiej 15, 508 444 628, www.psychotechnika24.plŁatwo, szybko i przyjemnie ;) Dla wszystkich forumowiczów na hasło " WIESZJAK" - RABAT 10%Pozdrawiamy Pracownia Psychotechnika24.pl

#4 Guest_pawel

Guest_pawel
  • Goście

Napisano 10 marzec 2013 - 12:12

witam ma pytanko a raczej prosbe prosze o odpowiec na moje konto roberto0105@poczta.onet.pl.chodzi mi o calkowity koszt takiego badania jaki jest no i w jakim to jest miescie. z góry dziękuje

#5 Guest_Jacek Lech

Guest_Jacek Lech
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2014 - 08:44

Witam serdecznie,

jestem psychologiem transportu i zapraszam do mojej pracowni na badania. 

Wszystkie interesujące informacje na temat badań znajdziecie Państwo na stronie: 

www.psychotechnika.pl

Pracownia psychologiczna Persona

ul. Czerniowiecka 10

02-705 Warszawa Mokotów

tel. 501 577 279; 22 843 08 27; 22 847 58 19 

Placówka rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne

Istnieje od 1993 roku

#6 Guest_bartek

Guest_bartek
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2014 - 15:37

ja mogę polecić http://psychoco.pl/ robiłem u nich badania psychotechniczne, wszystko było dobrze zorganizowane, koszt badania nie jest wysoki

#7 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 14:38

miałem przeprowadzane takie psychotechniczne badania jak starałem się o prawo jazdy. Badania wykonałem w centrum medycznym Ultramedic www.ultramedic.com.pl w Bielsko-Białej.

#8 Guest_Psychotechnika24

Guest_Psychotechnika24
  • Goście

Napisano 05 listopad 2015 - 09:06

Zapraszam na badania do pracowni psychologicznej mieszczącej się przy ulicy Mińskiej 15 w Warszawie. Badania wykonywane są bez zapisów, bez kolejek od pon do pt w godz. 8.30-16.00 Www.psychotechnika24.pl 508444628

#9 Guest_mirek

Guest_mirek
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 10:51

czytelnicy pytaja się o koszt. skoro sie reklamujecie tu to i ceny podajcie bo was zglosze adminowi by usunal te gowna

#10 Guest_Badania kierowców zawodowych

Guest_Badania kierowców zawodowych
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 09:38

Koszt badania psychotechnicznego kierowców zawodowych takiego to 150,00 zł Zapraszam www.badanie-psychotechniczne.pl

#11 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 18 marzec 2019 - 13:46

A jeżeli chodzi o badania psychotechniczne kierowców Katowice to zwróćcie się do centrum Twój Balans. Bez problemu można u nich wykonać badanie psychotechniczne kierowców. Żeby zdobyć licencję zawodowego kierowcy takie badanie jest niezbędne. 

#12 Guest_Krzych

Guest_Krzych
  • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 13:36

Najlepiej wykonać badania kierowców w Olsztynie w pracowni psychologicznej Julia, która oferuje zarówno badania psychologiczne jak również badania lekarskie dla kierowców. 

#13 Guest_lisek

Guest_lisek
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 09:03

Miałem wypadek 3 lata temu nie miałem zatrzymanego prawa jazdy uważam że wypadek był z nie mojej winy ale nasza kochana policja na zeznaniach tak mnie omotała że kazała wziąć część winy na siebie bo wtedy będzie sprawa umożona,zgodziłem się niestety dostałem karę grzywnę i na badania psychologiczne,mam63lata jestem zdrowy nie biorę żadnych leków dużo jeżdżę na rowerze mam kolegów nawet nieco młodszych są dużo wolniejsi zawsze mnie podziwiają za sprawność i zdrowie mają też prawo jazdy.byłem na badaniu psycho;i nie zaliczyłem tych światełek nie wiem czy jest możliwość puszczenia tych świateł wolniej lub szybciej bo jeżeli nie to każdy kierowca po 60-tce powinien oddać prawo jazdy,bo uważam że żaden kierowca po 60tce nie zaliczy tych piorunująco migających światełek chyba że można nieco wolniej,jeżeli tak to znaczy że zostałem naciągnięty na dodatkową kasę bo mogę ponownie zaliczać za opłatą.Kierowcy po 65-tce nie mają żadnych szans zdać takie testy.Pozdrawiam.

no i nie gadaj bzdur ja mam 66 lat i ostatnio czyli 2 lata wstecz byłem na psychotestach i zdałem bez problemu - skoro nie zdałeś to z tobą coś nie tak a nie z resztą w twoim wieku

#14 barakuda

barakuda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 maj 2019 - 11:25

Najlepiej wykonać badania kierowców w Olsztynie w pracowni psychologicznej Julia, która oferuje zarówno badania psychologiczne jak również badania lekarskie dla kierowców. 

badania kierowców w Olsztynie faktycznie tylko tam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy