Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak obronić się przed przemocą na drodze?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102189 postów

Napisano 18 lipiec 2011 - 09:38

Komentarz do artykułu: Jak obronić się przed przemocą na drodze?

#2 Guest_Alcman

Guest_Alcman
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 09:38

Przemoc na drodze podczas podróży zdarzyła mi się parę lat temu w Rumunii. Zawsze wożę ze sobą w aucie gaz łzawiący, pod ręką potrafi być bardzo skuteczny np. wobec delikwenta który próbuję być agresywny przez szybę.

#3 Guest_adam1981

Guest_adam1981
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2011 - 22:52

Chyba jednak przemoc ze strony innych kierowców to zjawisko marginalne.Jeżdżę dużo od wielu lat i poza utarczkami słownymi nigdy nie miałem do czynienia z przemocą na drodze.

#4 Guest_niki

Guest_niki
  • Goście

Napisano 30 maj 2012 - 07:35

Cacy cacy, a nakręcony kierowca zaczyna nam walić pięścią w auto albo szarpać drzwi i co wtedy? Jak należy się bronić gdy już dochodzi do rękoczynu?

#5 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 21:26

Po latach jeżdżenia w Irlandii i UK spędziłem ostatnio 2 tygodnie na drogach Warszawy i jestem przerażony. Kierowcy (nie wszyscy oczywiście ale nie przesadzę, jeżeli powiem że połowa) rozładowują na drodze swoje stresy życia codziennego, upokorzenia i porażki. Są strasznie agresywni, niecierpliwi i chamscy (jeszcze raz powiem, że nie wszyscy). Jako że jeżdżę wolno (po prawej stronie się dziwnie jedzie ;) plus całkiem inne zasady na skrzyżowaniach) oraz motocyklem, jestem na celowniku tego typu indywiduuów. Zachować cierpliwość do nich i nie wpakować się w niebezpieczną sytuację na drodze tylko dlatego, że jakiś łobuz za mną się bardzo niecierpliwi jest trudno i jest to bardzo męczące. Do tego kiepski stan dróg i mnóstwo plam oleju rozlanych przed każdym skrzyżowaniem pokazujących stan przeciętnego samochodu na drodze i korupcję na Stacjach Przeglądów Technicznych.

#6 Guest_zzz

Guest_zzz
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 21:08

a ja zajechałem przypadkiem takiemu drogę ... śledził mnie i dostałem ... w d*pie miał że byłem z synem i że mogę być po operacji

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych