Skocz do zawartości

Zdjęcie

Plusy i minusy leasingu auta firmowego

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102405 postów

Napisano 02 październik 2012 - 16:37

Komentarz do artykułu: Plusy i minusy leasingu auta firmowego

#2 Guest_witek

Guest_witek
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 18:56

No a co myslicie o kredytowaniu auta ? Znajomy mi mowil ze warunki sa juz duzo lepsze

#3 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 24 październik 2015 - 20:03

To zależy czy bank da ci ten kredyt.

#4 Guest_KM

Guest_KM
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 16:14

Błąd w artykule: "Istnieją różne rodzaje leasingu – operacyjny i finansowy. Znacznie większym zainteresowaniem wśród polskich przedsiębiorców cieszy się ten drugi. " Powinno być: ten pierwszy, szczególnie, że potem następuje opis leasingu operacyjnego.

#5 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2018 - 22:30

Leasing zazwyczaj opłaca się bardziej niż kredyt. Ciekawą opcją - szczególnie dla tych, którzy niespełniają warunków otrzymania kredytu bądź wzięcia auta w leasing - może byc zakup samochodu poleasingowego. Jest sporo ofert. Liderami tego rynku są aktualnie IDEA, EFL, VG.

#6 Guest_harry

Guest_harry
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2018 - 22:23

Ciekawe po ilu miesiącach istnienia firmy można wziąć leasing, mam chrapkę na nowe korando ale to jednak sporo gotówki, więc jakieś przyzwoite finansowanie by się przydało. W sierpniu będzie rok jak założyłem działalność, a średnia zysków co miesiąc jest całkiem fajna.

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 06:15

Ciekawe po ilu miesiącach istnienia firmy można wziąć leasing, mam chrapkę na nowe korando ale to jednak sporo gotówki, więc jakieś przyzwoite finansowanie by się przydało. W sierpniu będzie rok jak założyłem działalność, a średnia zysków co miesiąc jest całkiem fajna.

Korando sobie odpuść, bardzo niedopracoeane jeszcze auto. Ale w tej cenie możesz kupić sobie VW Tiguana czy Seata Atece w niedrogim leasingu. Ford też ma nieźle cenowo leasingi (rzuć okiem na Forda Edge)

#8 Guest_harry

Guest_harry
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 14:57

Korando sobie odpuść, bardzo niedopracoeane jeszcze auto. Ale w tej cenie możesz kupić sobie VW Tiguana czy Seata Atece w niedrogim leasingu. Ford też ma nieźle cenowo leasingi (rzuć okiem na Forda Edge)

Ale co masz na myśli przez niedopracowane? Byłem oglądać w salonie i to co mi sie podoba to całkowicie płaska podłoga z tyłu, mocno odchylane tylne fotele i napęd na wszystkie koła. Bagażnik też całkiem pojemny i w sumie tyle by mi wystarczyło.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych