Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Czy warto kupować części regenerowane?

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 21 lipiec 2011 - 00:22

Komentarz do artykułu: Czy warto kupować części regenerowane?

#2 Guest_Matee

Guest_Matee
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2011 - 00:22

Czasem część regenerowana potrafi być lepsza od nowego oryginału. Tak jest np. w przypadku sprzęgła. Regenerowane i wzmocnione elementy potrafią wytrzymać więcej niż nowe.

#3 Guest_amigo75

Guest_amigo75
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2011 - 00:41

W wielu przypadkach w praktyce nie mamy wyjścia. Np. alternator czy przekładnia kierownicza to typowe elementy które się regeneruje.Nowe kosztują dużo

#4 Guest_tomek767

Guest_tomek767
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2011 - 00:42

A turbosprężarka. Tylko regeneracja. Przecież nowa koszuje kilka tysięcy złotych

#5 Guest_adam1981

Guest_adam1981
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2011 - 00:43

Podczas regeneracji części najważniejsze jest, żeby nie była to druciarska naprawa, tylko prawdziwa regeneracja. W takim przypadku część po regeneracji jest w pełni wartościowa

#6 Guest_Kajsa

Guest_Kajsa
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2011 - 09:04

Ja ostatnio jak padło sprzęgło to oddałam je do regeneracji, zapłaciłam znacznie mniej niż za nowe, podobnie jak za używane a mam gwarancję!

#7 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 22:03

Ale regenerowanej poduszki powietrznej to bym nie kupił ;) A serio - na pewno regenerowane sprzęgło, czy turbosprężarka to dobry wybór.

#8 Guest_ghostbuster

Guest_ghostbuster
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2011 - 20:03

Nie tyle dobry, co zdecydowanie tańszy. W niektórych przypadkach regenerowana część to jedyne wyjście.

#9 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 23:06

Kumpel mi mówił, że na regenrowane maglownice trzeba uważać - często sypią się już po kilku miesiącach od regeneracji.

#10 Guest_MIS

Guest_MIS
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 14:39

Omijajcie regenerowane orginalne głowice do 2.0 TDI VAG. VAG sprzedaje części regeneroeane i są to śmieci z wadami.

#11 Guest_THE BEST ZABIELSKI

Guest_THE BEST ZABIELSKI
  • Goście

Napisano 04 maj 2015 - 13:09

!!!ZAPRASZAM!!! Korzystając z bogatego doświadczenia bazującego na ponad dwudziestoletniej działalności naszej firmy pragniemy zaoferować Państwu zarówno usługe regeneracji podzespołów jak i produkty już zregenerowane. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór takich podzespołów jak: - Turbosprężarki - Kompresory klimatyzacji - Pompy Wspomagania - Przekładnie kierownicze - Alternatory - Rozruszniki 691 426 620 512 180 124

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 09:32

Ja raczej nówki kupuję.

#13 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 09:55

Ja regenerowałem pompa oleju Audi 2.0 tdi w Turbotechnika Imielin i już wytrzymała trzy lata!! lepiej niż oryginał!!!!!

#14 Guest_Aleksander

Guest_Aleksander
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2021 - 20:41

Oddałem turbosprężarkę do regeneracji firmie REGMOT i po tym serwisie działa doskonale. Polecam usługi tej firmy.

#15 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 751 postów

Napisano 01 styczeń 2022 - 12:01

Według mnie zdecydowanie warto pójść w kierunku części regenerowanych, które będą świetnie wykonane i jednocześnie z dobrymi warunkami gwarancyjnymi. My do samochodów ciężarowych również wybieramy często części które udało się przywrócić do pełnej sprawności. Jeżeli będziecie potrzebowali m.in turbosprężarek to tutaj zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę przygotowaną przez https://arcoore.com/...105-oe-1830547/ bardzo dobre ceny i różnorodne propozycje w naprawdę do najpopularniejszych modeli m.in DAF

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych