Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zepsuty zamek, co robić?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102428 postów

Napisano 23 wrzesień 2010 - 12:00

Komentarz do artykułu: Zepsuty zamek, co robić?

#2 Guest_locker

Guest_locker
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 12:00

a co jeśli kluczyc sie zlamie w zamku? da sie go wyjąć?

#3 Guest_szerszeń

Guest_szerszeń
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2010 - 13:00

Bez rozebrania zamka będzie ciężko. Chyba że kawałek wystaje, to go możesz chwycić dobrymi szczypcami. Najlepiej podjechać do gości, co reperują zamki, nicech obejrzą io ocenią co zrobić.

#4 Guest_viola

Guest_viola
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 09:36

ja kiedyś nie mogłam się dostać do auta, bo się zaciął, na szczęście www.pogotowie-zamkowe-wroclaw.pl/ szybko awaryjnie otworzyli mi samochód, bardzo mi pomogli, tego dnia się spieszyłam

#5 Guest_Dona

Guest_Dona
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 21:19

Jak się zamek zepsuje i nie można dostać się do auta bądź do domu, to najlepiej ściągnąć fachowców, którzy zajmują się awaryjnym otwieraniem zamków. Ja w łodzi korzystałam z usług tej firmy www.pogotowie-zamkowe-lodz.pl/awaryjne-otwieranie-zamkow.html i jestem zadowolona. Szybko uporali się z kłopotem.

#6 Guest_Cezylia

Guest_Cezylia
  • Goście

Napisano 21 marzec 2018 - 19:21

Najlepiej zadzwonić do fachowca i wcale nie musi to być takie drogie. Na stronie slusarz-warszawa24h.pl jest kontakt do firmy, która szybko wymienia zamki, a do tego za normalną cenę (szczególnie jak na Warszawe).

#7 Guest_lara52

Guest_lara52
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 18:03

Ślusarz potrzebny, zgadzam się. :) Nam też taka sytuacja się przytrafiła, pamiętam, że korzystałam wtedy z usługi w- pogotowie-zamkowe-wroclaw.pl. Świetna firma, można na nich liczyć w każdej tego typu, kryzysowej sytuacji! :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych