Skocz do zawartości

Zdjęcie

Masz głośny wydech? Zobacz co Ci grozi!

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102539 postów

Napisano 19 luty 2014 - 11:34

Komentarz do artykułu: Masz głośny wydech? Zobacz co Ci grozi!

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 11:34

ile halasu generuje wydech Mercedesa AMG c 63 ? Bo mam wrażenie, że jest znacznie głośniejszy niż inne auta a jazda nim jest legalna

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 11:46

Potrzebujesz nowego tłumika lub naprawy układu wydechowego zapraszamy do naszej firmy Jugaz Grochów Komorska 55A lub Łukowska 22 Warszawa Praga południe to firma posiadająca długotrwałe doświadczenie dzięki naszym specjalistom, którzy zajmują się od wielu lat naprawą,wymianą i modernizacją układów wydechowych do samochodów osobowych i dostawczych.Tel. 228703826 lub kom. 690 155 022.W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko to, co związane jest z układami wydechowymi. Oferujemy kompletny serwis układu wydechowego, tłumików oraz katalizatorów do wszystkich modeli samochodów.Wymiana zużytych katalizatorów samochodowych, spawanie, dorabianie tłumików do samochodów sportowych,rajdowych.W naszej ofercie sprzedaży posiadamy katalizatory i tłumiki samochodowe producentów  krajowych i zagranicznych producentów  Asmet,Izawit,Marix POLMOstrów, Bosal, Walker oraz tłumiki Ferroz.
Wszystkie części układu wydechowego są dostępne w naszym warsztacie w wielu kategoriach odznaczających się różną jakością wykonania,trwałością materiałów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu szeroki wachlarz akcesori uładów wydechowych.Dołączona grafika

#4 Guest_tyrol

Guest_tyrol
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 12:26

no fajnie, że się reklamujecie ale za takie coś to trzeba zaplacić portalowi. Za to są kary

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 maj 2015 - 14:21

3/4nN czego, może koła? Ciekawe jakby sobie przełożyć licznik z bolidu F1. Przedni pomysł.

#6 Guest_teresa

Guest_teresa
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 08:27

mieszkam w małej miejscowości, po mojej ulicy w bezczelny sposób, jeździ samochód z rykiem silnika, co mam robić

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 23:16

wsadź mu ziemniaki w wydech

#8 Guest_pawel

Guest_pawel
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2017 - 16:47

"zostanie poddane badaniu przez Policjanta" - to jest najpiękniejszy moment w tym śmiesznym artykule. Mało że "normalnych" policjantów nie widuję, to pewnie "Policjant" z opisywanej bajki istnieje gdzieś w marzeniach udręczonych ludzi takich jak "teresa"

#9 Guest_Adam Warszawa

Guest_Adam Warszawa
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 20:25

powinni zabierac prawa jazdy i kara 5 tysiecy kolegium , zasrancy gnoje na pokaz szmaciarze montuje wydechy takie ze kazdy chama gnoja musi slyszec , za to powinni karaz zabranie prawa jazdy od razu i wysoka kara w stodole sobie gazuj smieciu a nie na ulicy .... od razu po kordzie tak powinien dostac by przez miesiac nie wsiadl do auta szmaciarz

#10 Guest_Mugen TurboWorks

Guest_Mugen TurboWorks
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 19:17

Adam Warszawa, nie zesrej się

#11 Guest_dziura

Guest_dziura
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 23:20

a co w przypadku motocykla o pojemnosci rownej 125cm? dziura w prawie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych