Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Na co zwrócić uwagę przy ubezpieczeniu AC nowego samochodu

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 15 lipiec 2009 - 21:17

Komentarz do artykułu: Na co zwrócić uwagę przy ubezpieczeniu AC nowego samochodu?

#2 Guest_Kriss

Guest_Kriss
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2009 - 21:17

Świetny artykuł, bardzo mi pomógł. Dziękuje.

#3 Guest_agent_PZU

Guest_agent_PZU
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2011 - 18:54

Witam serdecznie!Jestem agentem PZU i oferuje darmową i ekspresową kalkulacje składki na dowolne ubezpieczenie w PZU,Napisz tylko dane pojazdu, który chcesz ubezpieczyć (markę, typ, rocznik) oraz kod pocztowy z dowodu rejestracyjnego, przekonaj się jak mało możesz płacić za dobre ubezpieczenie,Wystarczy wysłać informacje na adres agkopka@agentpzu.pl Pozdrawiam

#4 Guest_harman

Guest_harman
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 17:17

ja nie długo muszę opłacić składkę, ale na PZU się zawiodłem, więc pewnie wybiorę coś innego.

#5 Guest_krisu123

Guest_krisu123
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 13:20

wymienione towarzystwo ubezpieczeniowe ma jedną z najwyższych stawek. ludzie decydują się na nie tylko ze względu na dlugi staż na rynku.

#6 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2518 postów

Napisano 01 czerwiec 2015 - 07:33

Proszę tutaj - https://www.lu.pl/ Kwestia szukania - najlepiej porównać oferty wielu ubezpieczycieli, ale nie przez porównywarki, tylko bezpośrednio przez kalkulatory na samych serwisach. Inaczej to jest pozbawione sensu, bo bardzo łatwo można w głupi sposób wtopić kasę. Różnice bywają wysokie.

#7 Guest_juriss

Guest_juriss
  • Goście

Napisano 10 listopad 2016 - 16:06

Nie tak dawno też szukałem OC i po długich poszukiwaniach udało się coś dobrać dla siebie. Najbardziej pomocna okazała się strona rankomat.pl. Najwięcej ofert porównują, samo wypełnienie formularza też nie jest tutaj szczególnie skomplikowane czy uciążliwe. Jak już dostałem gotową listę ofert, to potem była tylko kwestia telefonu do danej firmy i zamówienia oferty. Oby więcej takich stron, bo pomagają się połapać w tej całej lawinie różnorakich polis...

#8 gadanie

gadanie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 13 listopad 2016 - 13:40

Ja najtańsze AC zalazłem w LU, mają tam opcję z wkładem własnym, przez co składki są stosunkowo niskie.

Tanie chwilówki od 18 lat na stronie https://pierwszachwi....pl/od18lat.php.

#9 Guest_marcin66

Guest_marcin66
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 09:47

Raczej mam dobre doświadczenia z porównywarkami OC. Fajnie że takie urządzenia powstają bo można sobie sporo czasu zaoszczędzić, niż tak przeszukiwać oferty – na piechotę. Tutaj automatycznie się podstawia kilkanaście, albo kilkadziesiąt różnych ofert z konkretami i wnioskami online często. Jeśli bym miał jakąś konkretną porównywarkę polecać, to sam korzystałem ze strony najtaniejuagenta.pl. Łatwa w obsłudze, dobry kontakt z obsługą, można o szczegóły podpytać mailowo.

#10 Guest_hary

Guest_hary
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 15:16

Jest sporo różnych kalkulatorów online do przeliczana stawek za ubezpieczenia samochodowe. Ja używam głównie Rankomatu – rankomat.pl. Mi najbardziej pasuje ze względu na całą nawigację. Wszystko tutaj jest ładnie zaprezentowane, podzielone, przejrzyste. Poza tym, mają tylko aktualne oferty i jest ich bardzo dużo, grubo ponad pięćdziesiąt.

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 14:20

Na cene

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 14:21

Ale w rankomat.pl mialem wyzsza cene niz u swojego ubezpiezyciela

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0