Skocz do zawartości

Wypożyczalnia aut luksusowych, sportowych i nietypowych - czy jest taka?

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 04 marzec 2018 - 15:32

samochody luksusowe możesz wypożyczyć z Wynajmu Aut Premium z Matuszewskiej w Warszawie. Ja już tam kilka raz wynajmowałem samochód. W ofercie mają jedynie najlepsze marki, a obsługa pomoże ci w wyborze. Czujesz się tam naprawdę dopieszczony, a jazda takim samochodem... no cóż, to trzeba po prostu przeżyć :)

#22 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1020 postów

Napisano 24 marzec 2018 - 17:16

Takich wypożyczalni jak widać nie brakuje ;)

Always look on the bright side of life!

#23 Guest_Darek75

Guest_Darek75
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 20:44

Ja już kilka razy korzystałem z usług wypożyczalni bexclusive.pl. Mają luksusowe samochody w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym.

#24 Guest_Jerzy

Guest_Jerzy
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 08:39

Jest coraz więcej takich wypożyczalni w szczególności w Warszawie i Krakowie ;). Znam kilka z jednej Warszawskiej brałem samochód na wesele w kwietniu -forda mustanga GT ;)zawsze chciałem jechać takim samochodem, a ślub jest raz w życiu i myślę, że to dobra okazja. Kiedyś wypożyczę, aby pojeździć. Brałem od firmyCylindersi bo mają wersję tego mustanga z 2018 roku ;). Moja aktualna już małżonka, też była zachwycona, pewnie chciałaby takie w domu :D. nie było tak kaucji z tego co kojarzę. W sumie fajna sprawa taka wypożyczalnia, jak tylko jest na to ,,zbyt" to można się fajnie dorobić, moi znajomi z Krakowa też właśnie coś kombinują z otworzeniem takiej wypożyczalni ;)

#25 martinrekk

martinrekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 11:11

Zamawiałem parę tygodni temu samochód na Balice od DD Partner przez ich stronę ddpartner.com.pl. Fajna, szybka, wygodna obsługa jeśli chodzi o te kwestie formalne, nie musiałem 10 kartek podpisywac i jeszcze odcisków palców zostawiać :P Niestety niektóre wypożyczalnie przesadzają z tymi formalnościami.

#26 Cezar_Stefan

Cezar_Stefan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 12:54

Nigdy nie wynajmowałem luksusowych samochodów w Polsce. Zawsze stawiałem na niezawodność i dobrą cenę za dobę wynajmu. Ale też żeby w cenie było porządne ubezpieczenie żebym w razie wypadku nie pokrywał kosztów. Znam jedną wypożyczalnie, która oferuje szybki wynajem samochodu w warszawie . Naprawdę warto się zapoznać z ich ofertą. 

#27 Calur91

Calur91

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 13:23

Witam serdecznie

#28 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 08:21

Nie mam za bardzo doświadczenia w wypożyczaniu aut luksusowych, ale na pewno jest taka możliwość. Kolega podesłał mi wpis o wypożyczalni w Poznaniu http://frappe.pl/wyn...lnie-sprawdzic/ zerknij sobie. Może akurat znajdziesz auto dla siebie. Co zamierzasz zwiedzać?

#29 Guest_krzyssiek9333

Guest_krzyssiek9333
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 15:52

Z tego, co się orientuję, to luksusowe auta, o których piszesz można wypożyczyć w wielu miejscach w Warszawie, ja korzystam z tej firmy:  viplumzyny.com. Zazwyczaj wypożyczamy dla zarządu albo na konferencje itp. 

#30 torpeda30

torpeda30

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 15:05

Z luksusowej opcji polecam limuzyna łódź wieczór panieński . Sprawdziła się na imprezie jak nic. Każdy był zachwycony wyposażeniem i wyglądem limuzyny.

Rzeczywistość nie zawsze jest tym, czym się wydaje.

#31 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 13 październik 2019 - 20:52

W Poznaniu godną polecenia wypożyczalnią jest https://www.autoplatforma.pl/. Niewiele formalności, po chwili dostajesz samochód i jedziesz. Dobra cena, dobre auto i szybka pomoc.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych