Skocz do zawartości

Czy z hakiem holowniczym można myć auto w myjni?

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_realSTIG

Guest_realSTIG
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 19:29

Witam,Zwracam się z pytaniem, czy mogę umyć moje świeżo zakupione auto w myjni. Kiedyś gdzieś słyszałem że aut z hakiem holowniczym nie można myć na myjni. Czy ktoś może mi powiedzieć jak to jest? z góry dziękuje i pozdrawiam.

#2 Guest_kenblock

Guest_kenblock
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 19:31

Mam złą wiadomość. Z tego co pamiętam na myjni nie można myć aut które posiadają haki holownicze, nawet na instrukcji przed myjnią jest napisane że nie można. Na pewno ciężko będzie Ci znaleźć taką myjnie.

#3 Guest_obaMA

Guest_obaMA
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 19:33

a Ty tam ken się znasz. Oczywiście że możesz myć samochód z hakiem na myjni tyle że w grę wchodzą tylko myjnie bezdotykowe ;) Bo na myjni automatycznej to na pewno nie.

#4 Guest_realSTIG

Guest_realSTIG
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 19:34

a dlaczego tak jest? przecież hak w niczym nie przeszkadza by umyć auto, szczególnie na automatycznej myjni. Wyjaśni mi to ktoś?

#5 Guest_obaMA

Guest_obaMA
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 19:37

Jeśli kiedykolwiek byłeś na myjni automatycznej to byś wiedział że tam cała operacja mycia auta polega na tym że czujniki z myjni zbierają dane na temat auta(gdzie się kończy, gdzie ma koła wysokość dachu itp) i gdyby wziął poprawkę na hak to, uznałby to za ostatni punkt samochodu i auto z tyłu po prostu by się nie było ani nie suszyło.

#6 Guest_turbo_marek

Guest_turbo_marek
  • Goście

Napisano 19 maj 2011 - 15:28

Ja myję na automatach.Czasem faktycznie jeżeli czujniki są zbyt czułe to nie domyje tyłu ale zwykle jest ok.Nigdy się nic nie stało.Bez obaw

#7 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 20 maj 2011 - 15:39

Ja tez bym sie nie przejmowal hakiem. Co innego zle przyrecone spoilery czy oslonki lusterek w Volvo - te lubia sie urwac...

#8 Guest_Ariel

Guest_Ariel
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 14:02

A z jakich myjni najczesciej korzystacie?

#9 Guest_bossos

Guest_bossos
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2017 - 14:33

sam z doświadczenia mogę powiedziec ze nic nie wyczyści tak dokladnie czy tapicerki czy samochodu jak za pomoca pary. U nas na stacji benzynowej sa myjnie optima, do nich często podjeżdżam, bo i nie kosztują jakoś dużo i samochód po takim umyciu pięknie lśni 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy