Skocz do zawartości

Programy lojalnościowe stacji benzynowych, karty payback na BP, vitay na orlenie i inne

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Matee

Guest_Matee
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 11:29

Czy korzystacie z programów lojalnościowych na stacjach benzynowych?Ja od zawsze korzystałem z dawnego BP partner club, obecnie payback.Najmniej niestety w takim programie lojalnościowym zarabia się na paliwie.Sporo punktów można złapać (przynajmniej na BP) za płyny do spryskiwaczy i myjnie automatyczną.Co nie zmienia faktu, że żeby uzbierać sobie punkty na naprawdę przyzwoitą nagrodę, przeciętny użytkownik, myjący auto i tankujący do pełna powiedzmy raz w tygodniu musi poświęcić naprawdę masę czasu (lat?) na, jakąś lepszą niż parasolka, nagrodę.Ja osobiście każde 2000 pkt payback wykorzystuje na bon za 20 zł i tankuję za niego.Bo nie lubię zbierania zbędnych gadżetów.A czy ktoś z Was korzysta z innych programów lojalnościowych na polskich stacjach benzynowych? Gdzie jest najkorzystniejsza oferta, która firma w ogóle ma takie karty.Ja wiem o punktach Vitay na stacjach Orlenu, miał ktoś styczność z tym programem?Jakie inne stacje mają taką ofertę?

#2 Guest_TaDI6

Guest_TaDI6
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 12:49

Ja mam kartę payback BP i powiem, że zbieranie punktów za benzynę, złote mycia na myjni automatycznej wymaga roku czasu żeby zdobyć urządzenie pokroju wkrętarki czy blendera.Sporo biorąc pod uwagę ilość wydanych pieniędzy ale równie dobrze można nie dostać nic więc nie płaczę.

#3 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 20:51

Ja osobiście olewam wszystkie tego typu atrakcje jak programy lojalnościowe. To się tylko opłaca, jak tankujesz słuzbową furę i nic za to nie płacisz. W pozostałych przypadkach lepiej jest zaoszczędzić 20 groszy na litrze, tankując na Neste i kupić sobie ten albo inny gadżet z zaoszczędzonych pieniędzy.

#4 Guest_maurycja

Guest_maurycja
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 00:55

mnie się wydaje, że program w programie lojalnościowym można uczestniczyć tak przy okazji, tzn jeżeli juz tankujemy na stacji, która prowadzi program, to załóżmy kartę do programu lojalnościowego, i nabijajmy punkty, bo po latach na coś ciekawego może się nazbiera, ale nie dałabym się złapać na program, by zbierać punkty na konkretny gadżet

#5 Guest_chalski

Guest_chalski
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2011 - 13:16

ja również nie widzę powodu dla którego warto zapisać się do takiego programu, jeśli ktoś tankuje raz lub dwa razy w miesiącu do pełna. żeby nazbierać na jakąś nagrodę to trzeba tankować kilka razy w miesiącu, więc to się opłaca jak ktoś robi duże przebiegi autem swoim lub służbowym.

#6 Guest_tomek767

Guest_tomek767
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2011 - 23:12

Ja miałem kiedyś punkty na Statoilu.Pewnego razu podjechałem na stację że by sprawdzić ile mam i okazało się że nie mam punktów.pani powiedziała że się skasowały.Od tego czasu nie zbieram żadnych punktów.

#7 Guest_maurycja

Guest_maurycja
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2011 - 21:23

to niezła wtopa!podejrzewam, że było to napisane małymi literami w regulaminie, ale kto by to czytał, pracownik stacji powinien był cię poinformować że punkty się kasują

#8 Kolleccia

Kolleccia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 22 lipiec 2019 - 14:58

Też zbieram punkty na stacji BP ale nie wiem czy jest sens. Tankuje raz w tygodniu, a punkty na coś większego chyba będę zbierać latami. Co fajnego udało wam się upolować z tych punktów?

#9 Tomaszek1

Tomaszek1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 16:51

Mam kartę PB i zbieram punkty nie tylko na stacji BP ale także za zakupy, opłaty za telefon i wiele innych

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych