Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Nocna jazda w deszczu

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_szerszeń

Guest_szerszeń
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2010 - 11:20

Wczoraj wracałem do domu prawie o północy. Na trasie między Wiązowną i Miłosną aż 7 kierowców jadących z przeciwka nie zminiło świateł długich na mijania. Czy teraz tak trzeba jeździć? Padał deszcz, więc ich światła długie odbijały się dodatkowo od asfaltu i nic nie było widać.

#2 Guest_blackey

Guest_blackey
  • Goście

Napisano 01 październik 2010 - 11:01

Ludzie "zapominają" o zmianie świateł, "zapominają" o kierunkowskazach, a POLICJA "zapomina", że powinna za to karać. Kraj zapominalskich.

#3 Guest_oldcowboy

Guest_oldcowboy
  • Goście

Napisano 03 październik 2010 - 14:50

To, co bierzecie za światła długie to są światła mijania ale fatalnie ustawione. Ludzie wkładają niewłaściwe żarówki - tu już gdzieś na tym forum była o tym mowa. I potem NIKT tych świateł nie jest w stanie ustawic.

#4 Guest_grimgrim

Guest_grimgrim
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 19:51

Kupiłem kiedyś takie żarówki. Reflektory świcą z nimi wszędzie, tylko nie na drogę.

#5 Guest_wiemjakaleniepowiem

Guest_wiemjakaleniepowiem
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 17:39

No niestety i coraz więcej jest takich kierowców i takich świateł na drodze. Jak ktoś sporo jeździ, podróżuje między miastami to pewnie też to zauważa :/ A jak jest deszcz, to jeszcze światło się załamuje, odbija od asfaltu i dodatkowo "daje po oczach".

#6 Guest_Leoncio

Guest_Leoncio
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 10:09

Nikt nie ma prawa kontrolować na drodze ustawienia świateł. To jest jak sen pijanego paranoika!!! Moę ustawić światła tak, żeby mijania świeciły na kilometr do przodu i NIKT mnie za to nie może ukarać. Takie przepisy uchwalili ci, co prawo i innych ludzi mają w pogardzie.

#7 Guest_szerszeń

Guest_szerszeń
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 16:36

A to nie ty wybierałeś tych, co ustanawiają takie głupie prawo? Faktycznie na drogach jest wolna amerykanka i nie ma na nią rady, bo policji związano ręce głupimi przepisami. Może w końcu się to zmieni?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy