Skocz do zawartości

Jaki akumulator kupić? Wybór akumulatora

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 399 postów

Napisano 03 luty 2016 - 22:18

Dokładnie. Zgadzam się z Tobą. Inwestycja w używany akumulator miła się z celem. Tutaj http://autoaku.pl jest sklep, który oferuje bardzo duży wybór markowych akumulatorów w dobrej cenie. W Katowicach nawet bezpłatnie dowożą na wskazany adres. Nie wiem czy jakiś inny sklep oferuje takie luksusy wink.png

#22 Challenger

Challenger

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 23 luty 2016 - 10:02

Zawsze lepiej brać mocniejszy akumulator, teraz praktycznie każdy ma urządzenie w samochodzie.

#23 HieronimB

HieronimB

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 24 luty 2016 - 15:03

Kupując słabe, chińskie akumulatory narażasz się na usterkę w samochodzie i większe koszt. Czy to zamawianie lawet czy wymianę elektroniki.

#24 marcinpomoc

marcinpomoc

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 21:45

Tylko nie przesadzaj z kupnem znacznie większego akumulatora niż zaleca producent.

#25 Guest_fach

Guest_fach
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2016 - 08:52

Ja się zdecydowałem na akumulator z max-energia.pl mają duży wybór i naprawdę niskie ceny. Także było to na moją kieszeń.

#26 mirkulowski

mirkulowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 13 kwiecień 2016 - 14:02

Jedz do sklepu stacjonarnego i niech Ci fachowcy doradzą
Wypożyczalnia samochodów Łódź - Master CAR

#27 Guest_fajtek

Guest_fajtek
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 07:56

Ja się zdecydowałem na akumulator z max-energia.pl mają duży wybór i naprawdę niskie ceny. Także było to na moją kieszeń.

No oni mają niskie ceny ponad rok temu od nich kupowałem, niezłe mają rzeczy na sklepie/

#28 HieronimB

HieronimB

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 27 maj 2016 - 11:46

Tylko nie przesadzaj z kupnem znacznie większego akumulatora niż zaleca producent.

Zawsze tak jest czy to tylko czcze oświadczenie producenta? Zawsze mnie to ciekawiło.

#29 Guest_Deeejmien

Guest_Deeejmien
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 04:34

Na te wszystkie pytanie znajdziesz odpowiedzi bezpośrednio u sprzedawcy, który z pewnością pomoże Ci wybrać coś co będzie spełniało możliwie jak najlepsze wymagania. Możesz też skorzystać z wyszukiwarki modeli akumulatorów która znajduje się na stronie hurtowni akumulatorów batprofi, ja skorzystałem z tej opcji i od razu dopasowało mi idealnie konkretny model do mojego samochodu.

#30 Guest_fatek

Guest_fatek
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2016 - 11:57

Ja zdecydowałem się na zakup akumulatora od www.max-energia.pl Zaufany sklep, świetna oferta.

#31 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 22:12

Moim zdaniem decydując się na zakup nowego akumulatora, przede wszystkim należy się kierować wskazaniami producenta. Przy czym jeżeli chodzi o akumulatory w Warszawie, bardzo bogatą ich ofertę znajdziemy w http://akumulatoryip.pl/ . Co więcej, jeżeli mamy problem z doborem odpowiedniego modelu, zawsze możemy liczyć na fachowe doradztwo ze strony obsługi sklepu. 

#32 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 224 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 19:05

Jak nie chce Ci się czytać tych reklam i tony spamu, to wejdź na jakieś forum motoryzacyjne typu http://www.zmotoryzowani.net/i tam poszukaj przynajmniej prawdy się dowiesz. 

#33 Guest_sixfitdip

Guest_sixfitdip
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 15:39

Kupując słabe, chińskie akumulatory narażasz się na usterkę w samochodzie i większe koszt. Czy to zamawianie lawet czy wymianę elektroniki.

Ja się akurat nauczyłem, żeby nie przepłacać, skoro zachodnie marki jadą w większości na dawnej renomie, za którą nie idzie już w parze jakość. Nie mówię, żeby brać chińszczyznę, ale polskie marki (jenox itd.) też są stosunkowo niedrogie, a wytrzymałe.

#34 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 17 luty 2017 - 10:47

Tak na dobrą sprawę sama zawsze sięgam po części i akcesoria zalecane przez producenta. Przy czym posiadacze Forda, mogą obecnie skorzystać z bardzo fajnej promocji zimowej m.in. obejmującej akumulatory http://bit.ly/2ji2XJY . Na pewno decydując się na ich zakup, nie będziemy musieli się obawiać, że auto nie odpali nawet w czasie największych mrozów.

#35 Guest_kartyn

Guest_kartyn
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 17:01

no tak masz racje, ze powinny byc takie polecane przez producenta jesli chodzi o parametry. W moim przypadku okazal sie to akumulator KOZAK kupiony w punkcie sprzedazowym Lucart i poki co dziala bez zarzutu. Cala zime przejezdzilem i ani razu nie zawiodl - zawsze odpalil. Chyba warto miec go dluzej tongue.png

#36 Guest_postidol1

Guest_postidol1
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 15:11

kartyn własnie sie zastanawiam nad tym akumulatorem co w Lucart kupiłeś.... KOZAK tylko czy faktycznie jest taki kozak? zależy mi na tym, żeby też w zimę działał świetnie tj. odpalał za pierwszym razem a nie kaszlal i kaszlal. Jeszcze pomysle, ale faktycznie kozaka warto miec na uwadze smile.png

#37 PiterXXX

PiterXXX

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 14:34

Co do tego akumulatora kozak to powiem wam, że przez 4,5 roku go miałem i dawał radę naprawdę dobrze, jak za taką małą cenę to jest spoko. U Lucarta kupisz taniutko, nie wiem czy są jeszcze jacyś dystrybutorzy, ale wydaje mi się, że Lucart ma te akumulatory na wyłączność.

#38 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 09:33

W sumie 4,5 roku to naprawdę sporo.

#39 Guest_bironnek

Guest_bironnek
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 12:18

4.5 roku jak na prawidłowe działanie akumulatora to faktycznie sporo czasu. Mówisz, że w LucArt kupiłeś... a gdzie oni maja swoje punkty sprzedazowe? Bo skoro "KOZAK" jest taki kozacki to też chciałbym kupić. Chyba, że LucArt prowadzi też sprzedaż internetową orientuje sie ktos? 

#40 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 08 maj 2017 - 13:43

Ja nie mam pojęcia :P

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych