Skocz do zawartości

Jakie wycieraczki wybrać? Bosch czy Valeo? Płaski czy zwykłe?

43 odpowiedzi w tym temacie

#41 Firizir

Firizir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 09 maj 2019 - 17:28

Firizir, dobrze mówisz - gama Silencio to wycieraczki takie same jak te, które są montowane w Twoim aucie na linii pierwszego montażu. Jak długo ich używasz?

Ja akurat to ich nie używam. Widziałem ich działanie w aucie znajomego. Ja póki co jeżdżę na wycieraczkach innego producenta aczkolwiek zastanawiałem się nad zmianą na silencio ale nie jestem pewny czy znajdę do mojego staruszka takowe.

Firizir, owszem, gama First to wycieraczki budżetowe jednak to nie znaczy, że są one złe. Wbrew pozorom mogą one wytrzymać bardzo długo - wszystko zależy od tego jak będziesz ich używał. Co prawda ze względów bezpieczeństwa doradzamy w Valeo aby wymieniać wycieraczki raz do roku jednak to oczywiście nie oznacza, że po roku będą popsute. Tak jak już mówiłem wszystko zależy od tego jak będziesz ich używać.

Dobra ale budżetowe to jednak najczęściej są najgorsze serie. Nie sądzę, żeby ktoś kto płaci np. 150zł za silencio dostał taką sama jakość jak za np. 40zł wydane na firsty

#42 Tomek Doradca Valeo

Tomek Doradca Valeo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 16 maj 2019 - 17:21

Ja akurat to ich nie używam. Widziałem ich działanie w aucie znajomego. Ja póki co jeżdżę na wycieraczkach innego producenta aczkolwiek zastanawiałem się nad zmianą na silencio ale nie jestem pewny czy znajdę do mojego staruszka takowe.

Firizir, myślę, że nie będzie problemu. Sprawdź na naszej stronie internetowej dostępność części dla Twojego auta: https://www.valeoser.../techassist#car

Dobra ale budżetowe to jednak najczęściej są najgorsze serie. Nie sądzę, żeby ktoś kto płaci np. 150zł za silencio dostał taką sama jakość jak za np. 40zł wydane na firsty

Oczywiście gama Silencio jest o wiele lepsza niż First ale nie oznacza to, że są to złe wycieraczki. Są to bardzo dobre wycieraczki w swoim przedziale cenowym.

Tomek, 
Doradca online Valeo Polska 

#43 Firizir

Firizir

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 16 maj 2019 - 21:42

Firizir, myślę, że nie będzie problemu. Sprawdź na naszej stronie internetowej dostępność części dla Twojego auta:

A jeżeli nie ma na tej stronie silencio do mojego modelu to co wtedy? Jest mi pan w stanie powiedzieć czy takowe dostanę? 

Oczywiście gama Silencio jest o wiele lepsza niż First ale nie oznacza to, że są to złe wycieraczki. Są to bardzo dobre wycieraczki w swoim przedziale cenowym.

Ja się aż tak nie znam na wycieraczkach żeby się sprzeczać. Jednak swoje wiem. Im więcej się płaci tym lepszą jakość się dostaję i to jest bankowo. Szkoda tylko, że tych silencio też w mało jakich sklepach widać.

#44 Guest_Eryk

Guest_Eryk
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 18:02

Jakie wycieraczki dobrać do rovera 75? Znajdzie się coś od valeo?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych