Skocz do zawartości

wymiana oleju cena

58 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 23:41

Motul, Liqui Moly to średnia półka, Shell, Mobil, Castrol, Elf(Total) to popularne oleje na zachodzie europy tak jak u nas w Polsce oleje Lotosu czy Orlenu.

#42 Guest_walczak

Guest_walczak
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 22:41

wymieniam olej co 10 tysięcy km. Od ponad 5 lat leję olej Shella. Zero problemów z silnikiem. 

#43 Guest_iro

Guest_iro
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 18:30

a masz auto na LPG czy tylko benzynka ?

#44 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 04 luty 2019 - 01:52

Ja mam swoj sprawdzony warsztat - Volvos i tam zawsze oddaje moje autko ;)

#45 Guest_maciej

Guest_maciej
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 10:02

ja akurat mam auto na LPG wymieniam olej Shell Helix Ultra 5W-30 jest to i olej syntetyczny olej silnikowy wyprodukowany w technologii Shell PurePlus jak dla mnie użytkownika tego auta ta technologia pozwoli mi wydłużyć żywotność silnika.

#46 Guest_Carmila

Guest_Carmila
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2019 - 16:41

Wymiana to zalezy gdzie. Ja robie w warsztacie niedaleko mnie i płaciłam jakieś 50zł, ale olej miałam swój. Mechanik tylko mi powiedział ile litrów mam kupić. Wzięłam sobie Shell 0w30 i jezdże już cały sezon. Przy wymianie na pewno też teraz postawie na ten. Po 3 wymianach widać najlepsze efekty. 

#47 Guest_jaks

Guest_jaks
  • Goście

Napisano 03 maj 2019 - 09:48

samemu śmiało mozna wymienić olej klucz do filtra i odpowiedni olej co do doboru oleju to ja korzystam z programu Lubematch który za mnie dobiera olej do silnika.

#48 Guest_kajtek

Guest_kajtek
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 17:04

a czy ten program tzn Lubematch odpowiednio dobiera olej ?

#49 Guest_al

Guest_al
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 19:12

przecież olej mozna samemu wymienić co do wyboru ja stosuje syntetyczny poprzedni właściciel auta stosował akurat olej Shell i ja też taki kupiłem.

#50 Guest_hahar

Guest_hahar
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2019 - 22:01

a czy ten program tzn Lubematch odpowiednio dobiera olej ?

ja sprawdzałem tam olej z tym co mi polecał mechanik i się zgadzało. Więc moim zdaniem Lubematch dobrze dobiera olej.

#51 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1020 postów

Napisano 05 sierpień 2019 - 13:00

Ile płacicie za wymianę?

Always look on the bright side of life!

#52 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 17:41

pewnie skoro olej się sprawdza to po co go zamieniać na inny.

#53 Guest_Dominik

Guest_Dominik
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 22:33

u mnie od nowosci olej ten sam Shell 5w40 helix syntetyk wymiana oleju u mechanika 50 zł -80 zł zalezy czy moj mechanik ma czas i ile to schodzi 

#54 Guest_wioniu

Guest_wioniu
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 16:54

u mnie od nowosci olej ten sam Shell 5w40 helix syntetyk wymiana oleju u mechanika 50 zł -80 zł zalezy czy moj mechanik ma czas i ile to schodzi 

skąd taki wybór oleju?? A stosujesz ten model od nowości auta czy od momentu kiedy Ty zostałeś właścicielem auta?

#55 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 18:41

u mnie jak zakupiłem autko silnik był zalany olejem Shell Helix i nie widzę powodu aby go zmieniać

#56 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 17:54

fakt skoro olej bardzo dobrze że tak nazwę współpracuje z silnikiem to po co go zamieniac na inny

#57 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 19:30

ostatnio zapłaciłem 40 złotych a teraz sam sobie kupuje i wymieniam a co do wyboru oleju do auta to korzystam z programu Lubematch.

#58 Guest_marwik

Guest_marwik
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 09:55

ostatnio zapłaciłem 40 złotych a teraz sam sobie kupuje i wymieniam a co do wyboru oleju do auta to korzystam z programu Lubematch.

40zł za wymiane to nie dużo, cena bardzo rozsadna ale też nie podałes jakie auto. Ja płaciłem za wymianę w moim audii 50zł, ale też Shell kupiłem swój. 

#59 kas87wid

kas87wid

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 31 październik 2019 - 20:44

My taką wymianę robiliśmy w MService (http://serwisbmw.net/), to jest serwis partnerski BMW na Bielanach w Wawie. Cena była atrakcyjna, nie pamiętam już dokładnie, placiliśmy za wymianę i też za olej, bo nie kupiliśmy swojego. Serwis godny uwagi, bardzo solidne i uczciwe podejście do klientów, a ceny sporo niższe niż w ASO

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych