Skocz do zawartości

wymiana oleju cena

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_ali

Guest_ali
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 19:32

no wielu jest uzytkowników aut ale więcej jest uzytkowników olei Shell haha no wychodzi na to że oleje Shell są niezastapione do tego ich coraz lepsze technologie np : Shell PurePlus – najbardziej zaawansowana formuła Shell do wysokoobciążonych silników która ulepsza pracę silnika i jest obecnie niezastąpiona

#22 Guest_zitta

Guest_zitta
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2018 - 22:30

W pierwszej chwili się uśmiałam z tych ilości użytkowników oleju Shell, ale cos w tym jest. Ten olej jest nie tylko do aut, ale też do motocykli, statków, a nawet maszyn rolniczych :)

#23 Guest_panewka

Guest_panewka
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2018 - 06:17

Wcześniej o tym nie wiedziałam, ale ostatnio jak przez Lube Match ich dobieralam olej to właśnie widziałam że może być stosowany do wielu opcji. Chyba nawet do samolotów jest olej Shell stosowany. Chociaż w moim wypadku tylko motor i auto osobowe. 

#24 Guest_alek

Guest_alek
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2018 - 17:47

mi aplikacja Lubematch dobrała olej Shell Helix Ultra 5 W -40 hm akurat nigdy nie stosowałem oleju silnikowego no ale spróbuje i zobaczę

#25 Guest_bar

Guest_bar
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 17:58

a czemu ma słuzyć mi jako uzytkownikowi ta technologia Shell PurePlus ?

#26 Guest_mari

Guest_mari
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 17:13

a czy ten program Lubematch odpowiednio dobierze olej korzystał ktoś z tej aplikacji ?

#27 Guest_aleks

Guest_aleks
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 16:44

to zalezy od warsztatu czy serwisu ja akurat sam wymieniam olej Shell Helix Ultra 5 W40 a kupuje go od autoryzowanego sprzedawcy.

#28 Guest_alex

Guest_alex
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 21:35

a czemu ma słuzyć mi jako uzytkownikowi ta technologia Shell PurePlus ?

dokładnie co to za technologia??
Tylko w shellu występuje?

#29 Guest_maro

Guest_maro
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 18:59

ja spotkałem się tylko w Shell z tego co wyczytałem to  Shell PurePlus najbardziej zaawansowana formuła Shell do wysokoobciążonych silników.

#30 Guest_aro

Guest_aro
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 18:45

ale olej mozna samemu wymienić nie jest to trudne gorzej dobrac odpowiedni olej do silnika ale jak czytam jest specjalny program Lubematch.

#31 Guest_majki

Guest_majki
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 20:39

przeciez samemu mozna wymienić nie jest to trudne a filtr i olej mozna sobie samemu dobrać jak pisza koledzy do doboru oleju jest program Lubematch.

#32 Guest_malko

Guest_malko
  • Goście

Napisano 12 listopad 2018 - 13:09

wymienić nie problem. ale co później z tym spuszczonym olejem zrobić?? Osobiście wolę dać zarobić mechanikowi aby mi on wymienił olej. Leję do auta Shella Helixa. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych