Kategorie
Skocz do zawartości

Wymiana filtra powietrza samemu?

Gość stipig
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem mechanikiem, ale chcąc zaoszczędzić parę groszy pomyślałem że mogę wymienić filtr powietrza samemu, jak myślicie czy wymiana filtra powietrza może się udać bez pomocy mechanika? Jakie są wasze opinie na temat wymiany filtra powietrza samemu?

Moim zdaniem wymiana filtra powietrza to nic trudnego, nie trzeba być super mechanikiem żeby to zrobić, filtr znajduje się pod maską na dobrą sprawę w większości przypadków nawet nie będziecie potrzebowali śrubokręta. Jak najbardziej wymień filtr powietrza sam!

Wymiana filtra powietrza to bardzo prosta czynność, nie jeźdź z tym do mechanika. Wymień filtr powietrza sam. Mam tylko jedną radę podczas kupowania filtra powietrza, kup oryginalny filtr. Nie kupuj zamiennika ich jakość jest naprawdę słaba.

• 2 tygodnie później...
Wymiana filtra powietrza to łatwizna i bez problemu można to zrobić samemu. Ja co prawda wymieniam to w serwisie, ale to tylko dlatego, że robię to przy okazji rocznego przeglądu - razem z wymianą oleju. Bo już oleju to mi się na podwórku nie chce zmieniać :)

• 11 lat później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...