Skocz do zawartości

Jaki samochód kupić do 40 tysięcy złotych? Auto do 40 tysięcy

77 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_faun

Guest_faun
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 20:43

Bawaria Motors to myślałam że tylko BMW sprzedaje, Moni naprawde też ? My od nich kupiliśmy uzywane super BMW, pełne zadowolenie 3 rok. Teraz myślimy o czymś dla mnie własnie i oglądamy od tygodnia z Bawarii własnie uzywane autka, fajne oferty mają i myśle że coś wybiore

#62 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 23:04

Zawsze możesz pomyśleć nad kupnem samochodu z licytacji, takie coś jest bardzo popularne w USA, samochody sprowadzane stamtąd są znacznie tańsze http://www.usaimport.pl/

#63 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 20:14

A jeżeli ktoś lubuje się w japońskiej motoryzacji i szuka modelu HOndy dla siebie to w stolicy HondaPlaza jest zdecydowanym liderem zarówno jeżeli chodzi o najnowsze modele jak i używane samochody. Do tego maja na miejscu autoryzowany serwis z dwupiętrowym magazynem oryginalnych części. Dzięki temu naprawy są wykonywanne zawsze terminowo i według najwyższych standardów.

#64 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 14:42

Tylko uważajcie na francuskie auta. Tylne belki bywają w nich awaryjne. Kupicie takiego citroena, a potem będziecie musieli śmigać z nim do serwisu na wymianę belki https://wymianatylne...troen-berlingo/ , może lepiej sobie tego oszczędzić?

#65 Guest_biba

Guest_biba
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 14:50

Ja jeżdże korando i jestem zadowolony. Zamówiłem sobie w salonie model od razu z lpg, więc jazda nim to groszowe sprawy. Mam podgrzewaną kierownice i wszystkie fotele, esp, tylną kamere i inne bajery, a wcale drogo za niego nie dałem.

#66 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 04 październik 2017 - 10:37

A ja tam jestem przeciwnikiem nowych aut. Uważam bowiem, co zresztą nie jest żadną specjalną tajemnicą, że samochody zaraz po wyjeździe z salonu bardzo szybką tracą na wartości. Niestety taka prawda, że czasami nawet o 30-40% ceny. To ogromny spadek, więc jak decydowałem się na zakup auta, to wybrałem kilkuletnią toyotę. Uważam, że tego typu samochody są jednymi z najbezpieczniejszych na rynku. Ja zaś posiadam rodzinkę - żonę i dwójkę dzieci i niezależnie od tego, czy wybieramy się w dłuższą czy krótszą podróż, biorę za nich odpowiedzialność. A poza tym toyoty rzadko się psują, to samochody naprawdę mało awaryjne. Jeżeli mogę coś jeszcze stwierdzić, to polecam Wam ubezpieczyć się w Gothaerze. To profesjonalna i rzetelna firma, która podchodzi z szacunkiem  do swoich klientów. Rzadko dzisiaj spotyka się takie firmy. Ja dzięki temu, że jestem ich stałym klientem, mogę liczyć na dogodne zniżki, nawet dotyczące dodatkowych polis takich jak ta - https://www.gothaer....ance-podstawowy. I zamierzam tam pozostać, bo podczas gdy w innych ubezpieczalniach dochodziło podwyżek oc, mnie one szczęśliwie ominęły.

#67 Guest_jacek

Guest_jacek
  • Goście

Napisano 08 październik 2017 - 09:01

a ja przeciwnikiem nowych aut nie jestem, to że mnie na nie nie stać nie znaczy że nie chciałbym takim jeździć, na razie mam opla w lpg i też się cieszę że przynajmniej mogę tanim kosztem się przemieszczać, jednak pomysł z zamontowaniem w nim zestawu optima to był strzał w dziesiątkę, mój mechanik mi to podpowiedział

#68 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 17 październik 2017 - 19:17

Dobrze postawione pytanie, w sieci wiele o tym poradników, ale jednym zdaniem można powiedzieć że jak kogoś stać to czemu nie. Tutaj na blogu http://sprawdzoneauto.com.pl

Fajnie opisano temat aut nowych i uzywanych jak ktoś ma chwile warto się zapoznać.

#69 mrowinski

mrowinski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 październik 2017 - 20:49

Z samochodami uzywanymi to niestety moze byc bardzo roznie. Ja mam znajomego ktory dal sie ostatnio oszukac. Kupil od goscia na gieldzie uzywana Skode Octavie .. okazalo sie po kilku tygodniach rozrzad to wymiany plus pare innych rzeczy. Koszt naprawy to prawie 1/4 ceny zakupu. Powinni takie cos naprawde scigac z urzedu. Duzo osob nie patrzy nawet na samochody nowe ze wzgledu na wysoka cene zapominajac o rozmaitych opcjach finansowania - dobrze wyglada kredyt 50/50 np. w Dacii gdzie jest takze duzy wybor nowych modeli https://www.dacia.pl...pelna-gama.htmlW moim odczuciu gwarancja na nowy samochod daje po prostu spokojny sen. W razie czego wystarczy szybka wizyta w serwisie i po sprawie. Nie wiem jak wy ale proponuje wlasnie spojrzec w ten sposob na ta cala kwestie. Pozdrawiam

#70 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 166 postów

Napisano 22 październik 2017 - 21:04

Co do używanego auta to swoje kupiłem u dealera Bawaria Motors BMW, cenowo doradca wyszuka coś dla Ciebie, są tam bardzo profesjonalni w tej kwestii. Akurat swoje kupiłem w Katowicach ale mają filie w kilku większych miastach. Warto ich odwiedzić, ja jestem zadowolony z zakupu.

#71 Ivoty

Ivoty

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaNowy dwór

Napisano 24 październik 2017 - 07:41

Na twoim miejscu rozejrzałbym się za nową mazdą 6. Od ok 40 się już zaczynają. Bardzo fajne auta, mocy nie brakuje tak samo jak wygody. Godne polecenia autko, sam teraz przymierzam się do jego zakupu.

#72 Wrivu

Wrivu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaEłk

Napisano 24 październik 2017 - 11:46

Serio te mazdy są tak tanie ? :o 

#73 Fekol

Fekol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 26 październik 2017 - 08:35

Ale koleżanka pewnie mówi o używanych. Nowe z salonu kosztują około 100k także wiesz. Ale na rynku wtórnym są stosunkowo tanie ;)

#74 Jiwow

Jiwow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 26 październik 2017 - 11:19

Od siebie polecałabym forda fiestę, bardzo fajne i ekonomiczne autko. Do miasta idealne :)

#75 Guest_snowman

Guest_snowman
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 16:28

Z używkami to ciężko trafić na coś dobrego, zwłaszcza od handlarza. Kumpel kiedyś kupił auto w dobrym stanie okazyjnie, miała być igła, a sie okazało, że to topielec był. Także ja wolę parę złotych dołożyć i jednak coś nowego kupić, bo nie dość, że gwarancja to jeszcze sie naprawami nie martwisz. W weekend byłem na targach moto to jest w czym wybierać w rozsądnych pieniądzach. Osobiście sie do rextona przymierzam, bo jednak w suvie człowiek się czuje bezpieczniej.

#76 Guest_darkness

Guest_darkness
  • Goście

Napisano 07 listopad 2017 - 06:58

Masz mnóstwo opcji samochodów poleasingowych. Na stronie aukcje PKO Leasing masz aukcje samochodów, tam do 40 tys. masz mnóstwo naprawdę fajnych aut, widziałem np Focusa, chyba Mondeo, na pewno Fabię, Corsę i mnóstwo innych. Rozsądne przebiegi, maks 2-3 lata.

#77 Guest_daniel

Guest_daniel
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 11:37

A nie lepiej nówkę kupić? Teraz w salonach są wyprzedaże rocznika i można kupić nowego peugeota z dużym rabatem, taki suv 2008 byłby idealny do firmy i jako auto rodzinne

#78 Guest_Karolajna

Guest_Karolajna
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 22:20

Mąz jeździ mondeo ładnych kilka lat a ja z wysłuzonej juz cytryny chyba przerzuce sie na pegota bo to sa własnie tanie 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych