Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak pielęgnować wrzosy w doniczkach?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102657 postów

Napisano 07 styczeń 2013 - 11:55

Komentarz do artykułu: Jak pielęgnować wrzosy w doniczkach?

#2 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2013 - 11:55

...ależ to są piękne kwiaty, chciałam kupić sobie-chociaż jeden, ale boję się, że nie poradzę sobie z ich utrzymaniem :(

#3 Guest_mateo

Guest_mateo
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2013 - 14:04

to sie nie bój . Zepsujesz jeden dwa i się nauczysz ;). Do odważnych świat należy.

#4 Guest_Nina

Guest_Nina
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 23:09

Ja dzisiaj zasadziłam wrzosy do skrzynki na balkonie.Jestem b.ciekawa co czas mi pokarze.Czy sie przyjmą i oby tak było.Szkoda by mi ich było gdyby sie nie przyjęły...ale cóż ...będę je obserwowała ...i liczę że wszystko będzie z nimi oky.

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 14:59

lololijjv

#6 Guest_Betina

Guest_Betina
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2014 - 13:52

Zakupilam we wrzesniu kilka plastikowych doniczek z wrzosem kolorowym. Na razie - na wsi - ustawilam je na parapecie dla ozdoby. Ale zamierzam je zabrac na zime do miasta i ustawić w pokoju na parapecie. Czy to dobry pomysł??

#7 Guest_Kika

Guest_Kika
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2014 - 19:08

Kupiłam kolorowe wrzosy w Biedronce i chcę je zasadzić w okrągłej donicy i postawić na nagrobku. Czy mogą one zostać na zimę czy lepiej je zabrać potem do domu i przetrzymać do wiosny? I jeszcze jedno proszę mi doradzić czy posadzić je tylko w torfie czy może wymieszać torf z ziemią kwiatową?

#8 Guest_FFx

Guest_FFx
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 15:34

Lubie robić kupkę na shody sonsiada!

#9 Guest_anetta34

Guest_anetta34
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 10:33

U nas wrzosy rosną w doniczkach na tarasie - wyglądają super głównie ze względu na kolor. Niestety ja chcąc aby "ładnie rosły" za często je podlewałam i padły totalnie. Jak kupiłam kolejne doniczki z wrzosem, to zainwestowałam też w automatyczne podlewanie - w Tropf-Blumat. To urządzenie ma specjalny czujnik, który sprawdza poziom suchości gleby przy korzeniu i odpowiednio nawadnia roślinę - nie przelewa tak jak ja. :). Jeśli nie jesteście wprawionymi ogrodnikami to radzę uważać z podlewaniem, bo nieodpowiednie może bardzo zaszkodzić roślinie.

#10 hag1

hag1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 19 wrzesień 2019 - 15:29

Witamy serdecznie.Firma ARTstyle powstała z myślą o tworzeniu pięknych, unikatowych, jedynych w swoim rodzaju produktów, wykonanych własnoręcznie w naszej pracowni.Zapraszamy do naszej strony internetowej  http://www.artstyle.net.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych