Skocz do zawartości

Zdjęcie

Warszawa: Gdzie po tanie mieszkanie?

132 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_onkicki

Guest_onkicki
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2012 - 14:23

4300 za metr w warszawie? Trudno w to uwierzyćktoś to sprawdzał?

#42 Guest_milenka

Guest_milenka
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 13:51

co tu sprawdzać, zadzwoń, jedz, zobacz jeśli chodzi o segmenty to są tansze ale to juz tandeta do której ciagle będzie sie dokładać. tu jest od tych 4300/m2 i trzeba zwrócic uwagę ze jest to inwestycja o podwyższonym standardzie

#43 Guest_melani

Guest_melani
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 19:59

warto przy szukaniu nieruchomości zajrzeć na strony gdzie znajdują się oferty wielu deweloperów i osób indywidualnych, osobiście mogę Wam polecić http://www.morizon.p...kania/warszawa/ - taki portal pozwala zdecydowanie skrócić czas jaki jest potrzebny na znalezienie interesującej oferty

#44 Guest_anika

Guest_anika
  • Goście

Napisano 23 październik 2012 - 02:38

Ja znalazłam idealne mieszkanko na Woli, co prawda dopiero się buduje ale już byłam na rozmowie z deweloperem i mam nadzieje, że wszystko pójdzie dobrze. Osiedle jest bardzo duże, przy ul Sokołowskiej. Niedaleko będzie nowa linia metra, także później pewnie ceny mieszkań porządnie pójdą w górę.

Ja tam mieszkam:) A kupiłam mieszkanko, dzięki pomocy negocjatora dużo taniej, więc wszystkich zachęcam do negocjacji, bo to się naprawdę opłaca:) Mnie pomagał pan Paweł (kontakt na www.negocjator.warszawa.pl) i jestem z niego bardzo zadowolona.

#45 Guest_klient

Guest_klient
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 15:34

polecam skorzystanie z jakiegos fajnego biura nieruchomosci najlepiej sprawdzoinego juz przez rodzine znajomych ja skorzystalam z Biura Nieruchomosci POLONIUM mama z nich korzystala i byla zachwycona podejsciem pracownikow. Ja tez jestem, korzystajac wiec z okazji polecam ich strone www.polonium.pl

#46 Guest_inka

Guest_inka
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 20:04

nie mam ochoty dawac zarabiac negocjatorom czy pośrednikom. sama szukam na własna reke. liczyc kazdy umie i negocjowac. obczaiłem segment na wawrze za troche ponad 4tys za metr. pojezdziłem po osiedlu - jest wypasione. wiadomo, wawer to nie śródmieście ale nam odpowiada

#47 Guest_nalitka

Guest_nalitka
  • Goście

Napisano 07 listopad 2012 - 12:52

W Warszawie możecie tych tanich mieszkań szukać i szukać, a i tak ich nie znajdziecie. Po prostu ceny w chwili obecnej są takie, a nie inne. Pomimo tego, że są niższe to i tak wysokie. Inaczej sytuacja wygląda w nieruchomościach Jartomu. Tutaj mamy do czynienia z najwyższymi obniżkami od lat - szczególnie po bazach Jartomu widać jest, jak wiele hal jest przejmowane.

#48 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 10:46

Znalazłem też na Woli fajne mieszkanie i nie drogie http://www.house4you...ola-Dubois/3847 nie wiem czy się zdecydować czy szukać dalej biuro bardzo fajne.

#49 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 10:49

A może na Targówku? W sumie wszystkie największe centra handlowe na miejscu i baseny i kluby fitnes http://www.house4you...Janinowka/3790. Cena dość ciekawa a pewnie potargować się można :)Z rozmowy z biurem wygląda że jest w porządku i sympatycznie pomagają.

#50 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 09 listopad 2012 - 11:04

A może Serock? Fajne miasteczko zadbane blisko Narwii, plaża deptaki http://www.house4you...rock-Dosin/3724 no i dobra komunikacja z Warszawą.Ewentualnie Warszawa cena taka sama http://www.house4you...-Bialoleka/3693

#51 Guest_mimika

Guest_mimika
  • Goście

Napisano 27 listopad 2012 - 00:59

kupilam ostatnio. cena jak z nieba. oferta godna uwagi znaleziona na http://top-ogloszeni...ieruchomosci-10 nie moglam sie zdecydowac tyle tam cudeniek. niedlugo przeprowadzka:)

#52 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 29 listopad 2012 - 12:28

Powiem Ci, że Osiedle Lazurowa rzeczywiście wypada dużo lepiej przy innych inwestycjach, bo bardzo dobrze wyglądają te mieszkania, ładnie mają zagospodarowane patio i okolica jest spokojna, zielona. Moja znajoma tam mieszka i mówi, że sąsiedzi to zazwyczaj młodzi ludzie. Za mieszkanie dała ok 6200 za metr. Sam się właśnie zastanawiam nad mieszkaniem na Bemowie i już się umówiłem tam na oglądanie takiego jednego 3-pokojowego.

To jest to osiedle PBM Development, tak? Już się gubię ;) Jeśli o nie chodzi to tam są teraz sporo niższe ceny, 5500 zdaje się bo zostało już dosłownie kilka tych mieszkań i tą końcówkę sprzedają taniej

#53 Guest_murti

Guest_murti
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 21:13

Byłem w listopadzie na targach na Torwarze - najwięcej tanich mieszkań (w stosunku do jakości, okolicy, położenia) jest chyba na Wilanowie. To zresztą najlepsza dzielnica dla rodzin chyba w tej chwili. Chociaż np. na Bemowie (co mnie zaskoczyło) też można było znaleźć promocyjne rzeczy.

#54 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 16:17

Czy można było na Bemowie znaleźć coś taniej niż na Osiedlu Lazurowa (5500zł/m2)? Wiesz może?

#55 Guest_xhopkinsx

Guest_xhopkinsx
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 19:28

powiem tak... można znaleźć mieszkanie wszędzie dużo, dużo taniej... nawet za 70% wartości rynkowej, wystarczy tylko dobrze poszukać...:)

#56 Guest_balosso

Guest_balosso
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 03:41

sorry ale oferty mieszkan to mozemy znaleźć na specjalistycznych portalach.a tutaj mozemy sie wymieniac opiniami o danych inwestycjach, lokalizacjach, deweloperach.dzielic doswiadczeniami. szkoda, że wątek upadł bo była ciekawa dyskusja na temat mieszkania na wawrze

#57 Guest_xhopkinsx

Guest_xhopkinsx
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 06:53

Tytuł wątku na forum to "gdzie po tanie mieszkanie?" więc temat jak najbardziej związany z meritum. Poza tym właśnie chcę podzielić się swoim doświadczeniem dotyczącym kupowania mieszkań, bo ludzie często nie dostrzegają bardzo korzystnych okazji, innymi słowy nie trzeba kupować nieruchomości od dewelopera no i po co przepłacać...? Pozdrawiam Przedmówcę.

#58 Guest_seska

Guest_seska
  • Goście

Napisano 03 luty 2013 - 18:33

A ja uwazam ze tylko od dewelopera. To co mam czekac 2 lata i potem kupowac to samo mieszkanie na rynku wtórnym ?To raczej jest w takiej sytuacji mało poważne.A co do lokalizuji w stolicy to nie mam nic przeciwko własnie Bielanom.

#59 Guest_SegmentpodWarszawą

Guest_SegmentpodWarszawą
  • Goście

Napisano 22 luty 2013 - 14:47

Witam!Jeśli ktoś byłby zainteresowany tanim segmentem zlokalizowanym w kameralnej części miejscowości Bobrowiec to zapraszam na www.osadabobrowiec.pl

#60 Guest_dorex

Guest_dorex
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2013 - 12:08

Pod Warszawą jest najtaniej od lat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych