Skocz do zawartości

Zdjęcie

Krok po kroku: jak sprzedać nieruchomość bez pośrednika?

74 odpowiedzi w tym temacie

#61 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 703 postów

Napisano 12 czerwiec 2017 - 18:44

Moim zdaniem ogłoszenia to najlepszy pomysł. Jednak dawanie ich na jednym portalu nie ma sensu. Najlepiej jest dodać 100 ogłoszeń na różnych stronach dzięki http://odwlasciciela.pl/ 

#62 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 314 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 23:28

Wszytko zależy przede wszystkim od tego ile mamy czasu i pieniędzy. Jeśli zależy nam na szybkiej sprzedaży i nie chcemy wiele wydać,to warto tutaj http://prywatnaoferta.pl dodać swoją ofertę sprzedaży. W ten sposób nasze ogłoszenie znajdzie się na wielu różnych portalach, co znacznie przyspieszy taką sprzedaż. Oczywiście można samodzielnie dodawać jedno po drugim ogłoszeniu, ale w konsekwencji wyjdzie to nas drożej.

#63 Guest_Katarzyna Stachurska-Rexha

Guest_Katarzyna Stachurska-Rexha
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2017 - 12:00

Można i bez pośrednika. Jest taka książka "3... 2... 1... SPRZEDAŻ! Jak skutecznie sprzedać mieszkanie". W tym poradniku są wyczerpujące informacje na temat tego jak sprzedać SAMODZIELNIE mieszkanie. Ale czy warto?

#64 Guest_Areki

Guest_Areki
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 13:57

Parę miesięcy temu sprzedawałem działkę budowlaną pod Nowym Dworem to klienta znalazłem przez stronę lokalneoferty.pl. Miałem tutaj ogłoszenie dodane ale też na pięciu innych stronach, ale gość co się odezwał i na poważnie był zainteresowany to właśnie moją ofertę wyłapał na tych lokalnych ofertach. Fajna, przejrzysta, czytelna strona, szybko dodałem ogłoszenie z foto, bez żadnych kosztów.

#65 wiktoria89x

wiktoria89x

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 styczeń 2018 - 14:34

Najlepszy sposób na sprzedaż domu to home staging. Jeśli twój dom nie wygląda estetycznie, nie łudź się. Każdy patrzy na wygląd. Miałam już okazję skorzystać z tej usługi, bo już naprawdę długo czekalam aż ktoś w końcu się zdecyduje. Zatrudniłam ludzi z nowej perspektwy z Rzeszowa. Wszystko mi dokładnie objaśnili na czym to polega i sami wykonali prace, po ktorych nieruchomość była od razu w innym stanie. Zajeli się też wystawianiem ogłoszeń, a wcześniej zrobili profesjonalna sesje zdjęciową, A jak wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. :) 

#66 Guest_Emil G

Guest_Emil G
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 12:11

Można zrobić piękne zdjęcia, skorzystać z usługi home staging, zlecić pośrednikowi, ale to zawsze cena odgrywa najważniejszą role. Jeżeli nie masz czasu czekać na klienta, można sprzedać nieruchomość do skupu nieruchomości - grb-nieruchomosci.pl. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Gotówka u notariusza.

#67 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 14:40

Czy ja wiem? U mnie na osiedlu był spory problem ze sprzedażą używanych mieszkań, gdy sam się przeprowadziłem dotknęło to i mnie. Już na początku zgłosiłem się do poleconego przez kumpla agenta nieruchomości - Rafała Bieleckiego. Oczywiście płacąc za usługę oczekiwałem wyników, ale co mnie zaskoczyło, to to, że mieszkanie sprzedałem szybciej od mojego sąsiada, który się z tym ciuła do tej pory ;)

#68 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 maj 2018 - 10:17

przeciez widac, ze wszystkie komentarze są marketingiem szeptanym...szok.

#69 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 18:40

Ja zleciłem sporządzenie umowy przedwstępnej i umowy sprzedaży w kancelarii radców prawnych Dubiel & Sawinda. Jestem bardzo zadowolony, bo nie dość, że nie musiałem się tym zajmować, to umowa była przygotowana naprawdę profesjonalnie. No i kosztuje to grosze, a osobie, która się na tym nie zna, zajęłoby to masę czasu.

#70 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 01:50

Najszybciej sprzedaż nieruchomość do skupu nieruchomości - GRB Nieruchomości. Dostęp do gotówki w kilka dni.

#71 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 11:52

Przeczytalam cały artykuł ale jesli mam być szczera to nie zdecydowałabym sie na sprzedaż domu na własną rekę. Kiedyś gdy przeprowadzałam sie z mieszkania do domu, postanowiłam że znajde kupców sama i wszystkim zajmę się samodzielnie. Zajęło mi to mnóstwo czasu i nerwów więc po 3 miesiącach bezowocnych dzialań skorzystalam z pomocy biura nieruchomosci G.B.I. Oświęcim. Kupca znaleźli praktycznie od razu! Nie moglam uwierzyć że można było to załatwić tak szybko. Byłam zła na siebie ze zmarnowałam 3 miesiące i nie skorzystalam z ich usług od razu.

#72 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 10:10

To może niech te wspaniałe biura nieruchomości napiszą jaką ponoszą odpowiedzialność i jakie gwarancje oferują.

Mniemam, że żadne !!!

#73 Guest_szymon

Guest_szymon
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 23:12

polecam sprzedawanie nieruchomości przez darmowe portale ogłoszeniowe,ogłoszenia w internecie to nie tylko te najpopularniejsze serwisu, ale także np. ooe.pl, lento itp... w pełni darmowe serwisy ktore nie pobierają opłat,

#74 Guest_Julia

Guest_Julia
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2019 - 13:39

Uważam, że zakup nieruchomości za pośrednictwem biura jest bezpieczniejszy, a poza tym nie musimy tracić nerwów i czasu, biuro wszystko załatwia. My skorzystaliśmy z pomocy ABC DOM (Kraków) i absolutnie nie żałujemy tej decyzji :)

#75 geronimosz

geronimosz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 00:09

Jeśli chcecie sprzedać nieruchomość w Elblągu to polecam M2 - Ogłoszenia nieruchomości w Elblągu http://m2.elblag.in. Na stronie najdziecie nieruchomości najpopularniejszych i największych agencji nieruchomości na terenie miasta Elbląg i okolic.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych