Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obowiązki spoczywające na zarządzie wspólnoty mieszkaniowej

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102427 postów

Napisano 24 marzec 2013 - 13:15

Komentarz do artykułu: Obowiązki spoczywające na zarządzie wspólnoty mieszkaniowej

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 marzec 2013 - 13:15

Co zrobić jak zarząd wspólnie z zarządcom kombinuje jak uzyskać trzeci kredy nie spłacając dwóch zaciągniętych, wyszukiwać sobie wśród znajomych wykonawców na roboty po astronomicznie zawyżonych cenach?

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 18:19

Co zrobić jak zarząd wspólnie z zarządcom kombinuje jak uzyskać trzeci kredy nie spłacając dwóch zaciągniętych, wyszukiwać sobie wśród znajomych wykonawców na roboty po astronomiczniezawyżonych cenach?

#4 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 07:00

Każdy zarząd można odwołać. Każdy zarząd należy kontrolować. Każdemu zarządowi można przedkładac własne propozycje firm.

#5 Guest_Adamo

Guest_Adamo
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 08:36

na szczescie u mnie nie ma takich problemow. My z naszym zarzadca mamy dobre stosunki. Wybralismy firme Status, ktora ma zarzadzac i przede wszystkim ZNA sie na tym. Dzieki temu nasze pieniadze nie sa wyrzucane w bloto. Jestem o wszystkich zmianach, remontach itp informowani i zawsze mozemy wyrazic sprzeciw. Grunt to trafic wlasnie na taka wiarygodna firme, ktorej mozna zaufac i powierzyc swoje pieniadze

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 15:52

Czy członek zarządu wspólnoty ma prawo informować innych mieszkańców o zaległościach czynszowych jednego z lokatorów???

#7 Guest_margos

Guest_margos
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 15:37

A jak możemy zmienić zarządcę? Nie jesteśmy z aktualnego zadowoleni, w zasadzie są problemy z załatwianiem nawet podstawowych formalności. Jak proponujecie to rozwiązać? Mamy w okolicy firmę Status, która dobrze zarządca osiedlem, ale jak zmienić zarządcę na nich to nie mam pojęcia. Propozycje?

#8 Guest_donia

Guest_donia
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 20:35

kto jest odpowiedzialny za zniszczenie skrzynki pocztowej w bloku...Poczta już nie odpowiada, wspólnota zakupiła ,powiesiła ale za wandalizm nie odpowiada. Mam zepsutą skrzynkę i nie ma nikogo kto by ją naprawił szefowa wspólnoty umywa ręce. Czy to jest zgodne z prawem??

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 luty 2017 - 03:26

Pytanie jestesmy spolnota . Zarzadca nie wybrany przez spolnote ustalil sobie platnosc oraz wykonal rmonty po terminie . Odbiory zrobil bez zgody spolnoty .Jakie kolwiek reklamacje z naszej strony ???. Wrecz Oskarza wlascicieli o kradzierze pradu wody

#10 Guest_lokator

Guest_lokator
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 09:37

Mieszkam w zabytkowej kamienicy w Warszawie , mam ponad 100 lat. Zewnątrz ruina wewnątrz też. Praktycznie to zarządcą jest osoba sprzątająca która nie sprząta . Jeśli chcecie adres podam , bo takich zaniedbań jest niewiele i powynny przejść do historii. Moje skargi rozwiązywane są z przedstawicielem a raczej pośrednikiem ZARZĄDU WSPÓLNOTY- a osobą sprzątającą -czasami , raz na dwa miesiące.

#11 Guest_Asiacdo Gościa

Guest_Asiacdo Gościa
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 17:20

Wspólnoty. WSPÓLNOTY. Zapamiętaj.W-S-P-Ó-L-N-O-T-Y.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych