Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zabawki dla dzieci na święta

67 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_tyśka

Guest_tyśka
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 17:26

Furby, to super pomysł na prezent gwiazdkowy. Moje dziecko męczy mnie o tę zabawkę od dłuższego czasu, niestety nie mogłam sobie pozwolić na zakup, ale kiedy babcia powiedziała, że dołoży to spełnię życzenie córci.

#22 Guest_mamcia

Guest_mamcia
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 21:50

Bo to jest świetny pomysł żeby składać się na zabawki dla dzieci. Po co kupować mnóstwo tandetnych zabawek, które na długo nie przyciągną uwagi dziecka skoro można kupić jedną i porządna. Tyśka gratuluję pomysłu. Spełnianie marzeń nasz ych dzieci to cudne przeżycie. Ja pomyślę i pewnie też z wujkiem się złożymy, ale dzieciaki będą wniebowzięte.Sama jestem ciekawa zabawy z Furby'm.

#23 Guest_mamcia

Guest_mamcia
  • Goście

Napisano 24 październik 2013 - 22:01

Bardzo świetna zabawka dla dzieci. Warto zainwestować żeby dać dzieciakom porządną zabawke.Gwarantuję przednią zabawę dal dzieci i dla was również. Moja córcia nie rozstaję się z futrzakiem, a ja nie słucham marudzenia o nowa zabawke. Obustronne korzyści.

#24 Guest_tamara

Guest_tamara
  • Goście

Napisano 25 październik 2013 - 21:53

Przyłączam się do pozytywnych opinii na temat tej zabawki. Z każdej zabawki można zrobić uzytek, tylko trzeba właściwie się z dzieckiem bawić i wogóle się z nim bawić, a nie zostawić samemu sobie. W taki sposób zadna zabawka nie bedzie dobra bo dzieci muszą nauczyć się bawić. Co do Furby'ego to sądze, że to jest rewelacyjna zabawka na miarę naszej epoki, i wręcz przeciwnie wyzwala pozytywne uczucia i empatie

#25 Guest_fruzia

Guest_fruzia
  • Goście

Napisano 27 październik 2013 - 15:05

Zabawki dla dzieci na święta...., zawsze mam z tym problem. Dlatego w tym roku postanowiłam działać wcześniej , na ostatnią chwilę nie ma co czekać, bo kupi się byle co. Czytam wasze opinie i muszę przyznać, że pomysł na kupno Furby'ego bardzo mi się podoba, a jak dogadałam się, że babcia trochę dołoży do zakupu to jestem przekonana ;))

#26 Guest_mamuska

Guest_mamuska
  • Goście

Napisano 30 październik 2013 - 21:07

tez się zgadzam. Nakupujemy tysiące zabawek, a dzieciaki maja w nosie. Kilka porządnych to jest rozwiązanie i dla bogatych i dla biednych. My tez się zrzucamy na prezenty dla dzieciaków, żeby miały coś konkretnego, a te zabawki interaktywne są rewelacyjne. Myślalam o piesku, ale pomyślę jeszcze nad Furby'm bo chyba jest ciekawszy.

#27 Guest_Kania

Guest_Kania
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 14:10

Furby jest modne ale oprócz niego pod choinką powinny się znaleźć książki. Wszyscy gonią za nowymi gadżetami zapominając o tym że książki to najlepszy prezent na każdą okazję. Dla najmłodszych rymowanki, dla nieco starszych jakieś książeczki z zagadkami np. miniLUK a dla nastolatków nowości wydawnicze dedykowane dla ich przedziału wiekowego.

#28 Guest_mamuska

Guest_mamuska
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 20:19

Pod warunkiem że nastolatkowie lubią czytać, a z dziećmi małymi musimy czytać. moim zdaniem pod choinką powinny znaleźć się zabawki, a książeczki kupujmy przy okazji i bez okazji. Jeśli zabawki to tylko przemyślane dające naszym dzieciom coś więcej niż tylko zabawe, ale także edukację. Dlatego tak dużo jest pozytywnych opinii o Furby'm.

#29 Guest_Madzia

Guest_Madzia
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 23:03

Zabawki rozsądnie zakupione. Takie, które dzieciaki będą szanować i dbać o nie, a nie rzucać po paru dniach w kąt. Ja zastanawiam się nad kupnem tej interaktywnej zabawki Furby. Czekam na opinie, bo najlepsze sa takie obiektywne.

#30 Guest_aguś

Guest_aguś
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 21:59

to czy dzieciaki szanują zabawki, w dużej mierze zależy od nas, rodziców. Mnie w domu zawsze uczono, że należy szanować każdą rzecz, dlatego swoich dzieci uczę tego samego. Mamy Furby'ego od kilku miesięcy i zajmuje pierwsze miejsce w rankingu domowych zabawek.

#31 Guest_Madzia

Guest_Madzia
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 00:44

A bawią się chętnie? chce kupić na prezent gwiazdkowy i nie chce popełnić błędu bo np. dzieciakom się nie spodoba. Chociaż nie wiem jak to możliwe bo oglądając informacje w internecie uważam, że Furby'ego nie da się nie polubić.

#32 Guest_mamusia

Guest_mamusia
  • Goście

Napisano 08 listopad 2013 - 23:05

Bardzo chętnie się bawią. Nawet czasem mysle żeby kupić drugiego bo dzieci maja odmienne zdanie na temat tego jak powinien zachowywać się Furby. A ponieważ zblizaja się święta to będzie ku temu okazja.

#33 Guest_anette

Guest_anette
  • Goście

Napisano 09 listopad 2013 - 18:00

www.ardar-net.pl świetne zabawki polecam bo sama kupowałam na prezent :)

#34 Guest_aba

Guest_aba
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 23:38

hej ja kupiłam córce taką lokomotywę http://www.kolysanka...MILY-PLAY-/1060 Jest świetna. Myślę, że długo jej posłuży.

#35 Guest_lilijkowa

Guest_lilijkowa
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 14:06

Każda okazja jest dobra,żeby kupić jakiś fajny prezent dla dziecka, ja nie czekam do świąt! Mojej koleżance z pracy kilka miesięcy temu urodził się wnusio i z tej okazji co miesiąc kupuje jakąś zabawkę. Czyż to nie urocze??Kolejną zabawkę, którą ja kupię będzie Furby. Widziałam go w akcji, jest słodziutki ;)

#36 Guest_Madzia

Guest_Madzia
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 22:30

To jednak zdecyduję się i kupię Furby'ego. Zlozymy się z ciociami będzie marzenie spełnione. Ciekawa jestem strasznie reakcji jak otworzy pudelko. Będę cieszyć się jej szczęściem.

#37 Guest_klara

Guest_klara
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 16:22

u nas jest wielka rodzinna zbiórka na takie cudo http://www.puchatkol...l/zamek/#wcBody drewniany zamek to marzenie mojego dziecka, w sumie staram się kupować mu ekologiczne zabawki, bo ten plastik to się do końca świata nie rozłoży

#38 Guest_nikt

Guest_nikt
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 21:52

Furby to po prostu super gość, który portafi rozweselić niejednego smutasa, da się głaskać nie marudząc, przytulać itp. W zamian odwzajemnia się róznymi wesołymi zachowaniami. Dzieciaki go uwielbiają, a dorośli też obojętnie nie przechodzą obok futrzaka. Mój mąż zawsze go zaczepi:-)

#39 Guest_sunshines

Guest_sunshines
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 15:47

Moi synowie błagają mnie o kupno wyrzutni Nerf, i zastanawiam się czy to bezpieczne zabawki? Kupowaliście cos takiego swoim dzieciom? można je kupić w Smyku http://www.smyk.com/...ry-dla-dzieci-p

#40 Guest_sunshines

Guest_sunshines
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 12:59

U nas Wyrzutnia Nerf okazała sie strzałem w 10! Dzieciaki (7 i 9 lat)razem z tatusiem i nawet dziadkiem szaleja po podwórku :))). Też sie zastanawiałam nad bezpieczeństwem tych zabawek ale wszystko okazało sie ok. Wyrzutnie sa bezpieczne i krzywdy sobie dzieciaki nie zrobią. Zreszta wszystko jest napisane na ich stronie https://www.nerf.pl/ to można sobie poczytac i sie przekonać :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych