Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trendy we wnętrzach w 2013 według Agata Meble

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102406 postów

Napisano 07 luty 2013 - 14:14

Komentarz do artykułu: Trendy we wnętrzach w 2013 według Agata Meble

#2 Guest_Makabre12

Guest_Makabre12
  • Goście

Napisano 07 luty 2013 - 14:14

Cóż za kolorki i dodatki - a sypialnia - bajera:)Jeśli zmieniać design mieszkania to z Agata Meble:)

#3 Guest_Agata Meble

Guest_Agata Meble
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 10:10

Zapraszam do zapoznania sie z najnowszą ofertą Agata Meble. Na stronie Agata Meble znajdziecie Panstwo najnowsze kolekcje m.in. asymetryczną Fado, odważną Linate, szlachetnej Madras i kontrastowej Border. http://www.agatamebl...rodukty/nowosci

#4 Guest_andrzej

Guest_andrzej
  • Goście

Napisano 11 luty 2013 - 12:25

ja ostatnio szukałem mebli do biura i nie powiem, bym a agacie miał szeroki wybór. w końcu zdecydowałem się na ofertę tej firmy: tanie-meble-biurowe.com/

#5 Guest_Makabre12

Guest_Makabre12
  • Goście

Napisano 12 luty 2013 - 13:41

ba no, rzecz gustu, w agacie na pewno mozna znaleźć coś ciekawego, kwestia upodobania:)

#6 Guest_Agata_Meble

Guest_Agata_Meble
  • Goście

Napisano 14 luty 2013 - 10:34

Dla zainteresowanych podaje dwie przykładowe aranżacje z meblami biurowymi firmy Agata Meble. Wybór jest spory i ceny przystepne, to są oczywiście tylko sugestie:http://www.agatamebl...kolekcje/hifi-1http://www.agatamebl...e/monte-carlo-1

#7 Guest_Ana

Guest_Ana
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 17:56

Szczerze odradzam jakiekolwiek zakupy w Agata Meble. W salonie w Łodzi kupiliśmy narożnik, stół, komodę, witrynę i regał. Z 5 mebli, 3 były uszkodzone. Reklamację złożyliśmy w październiku 2012 r., po wielokrotnych kontaktach z działem reklamacji byliśmy zmuszeni pofatygować się do dyrekcji i dopiero po tym fakcie dostaliśmy pisemną odpowiedź ze reklamacja jest uznana (a było to w styczniu 2013). Niestety mimo tego do dnia dzisiejszego czekamy na wymianę mebli. Tydzień temu miała nastąpić wymiana - i co się okazuje ? Z 3 przywiezionych mebli tylko komoda była dobra, a tym samym pozostałych nie odebraliśmy (bo po co nam stół z krótszą 1 nogą czy inny model narożnika). Czy prawie 5 miesięcy to dla firmy za mało czasu na wykonanie uznanej reklamacji ? Co z utrudnieniami, niedogodnościami jakie mnie spotkały przez Państwa działanie ? Żenada.

#8 Guest_eRzecznik Agata Meble

Guest_eRzecznik Agata Meble
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 17:41

Witam w imieniu firmy Agata Meble,Jest nam niezmiernie przykro z powodu zaistniałej sytuacji. W celu rozwiązania problemu skontaktuje się z Panią dyrekcja Salonu Agata Meble, aby przedstawić optymalne rozwiązanie.Pozdrawiam serdecznie,eRzecznik Agata Meble

#9 Guest_m_arnal

Guest_m_arnal
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 16:24

Ja polecam sklep internetowy: sklepmeble.com.pl naprawdę tanio dodatkowo dowozą na miejsce swoim transportem.

#10 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 10:55

Dodatki mają super. Ja bardzo lubię tam chodzić, oglądać i wybierać. Zdarza się że czasem nie ma czegoś na miejscu więc przez internet nie ma problemu, zamawiam i czekam na wysyłkę. Generalnie lubię ten salon. A nowe trendy... całkiem całkiem :D

#11 Guest_apar

Guest_apar
  • Goście

Napisano 02 maj 2013 - 23:39

Śmieszy mnie jak na wieszak karzą czekać 5 dni, a ruda małpa nie chce powgniatanego wieszaka sprzedać taniej z wystawy. No cóż, niech się ruda małpa nie ździwi jak pracę straci, bo klientów nie będzie. Ja osobiście, kupiłem tam tylko 2x, bo w innym sklepie, nie było tego co mnie interesowało.

#12 Guest_dominika

Guest_dominika
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 18:22

agata meble ma ciekawy asortyment, ale jeśli chodzi o meble do biura, które muszą być bardziej wytrzymałe to polecam jednak sklep http://www.tanie-meble-biurowe.com/ rok temu kupiłam u nich meble i do dzisiaj wyglądają jak nowe

#13 Guest_Danutka

Guest_Danutka
  • Goście

Napisano 05 październik 2013 - 15:43

Byłam ostatnio w tym nowym salonie w Krakowie przy zakopiańaskiej. Jest przeogromny i trzeba sobie zagospodarować sporo czasu. Jest naprawdę duży wybór. Mnie się podoba styl rzeczy służących do dekoracji wnętrz, mozna wiele wybrać. Obecnie chodzę za jakimiś fajnymi pufami, takie dwie by mi się przydały do pokoju dziennego.

#14 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 07 listopad 2013 - 19:55

Aneks kuchenny bardzo mi się podoba, jeżeli chodzi o salon to widziałem też bardzo ciekawe rozwiązanie na Youtube:

#15 Guest_Maja

Guest_Maja
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 20:45

Tegoroczne aranżacje kuchenne i pokojowe bardzo mi się podobają !!

#16 Guest_dudka

Guest_dudka
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 14:43

Ja mam nadzieję, że niebawem pojawi się znów ta okazja na raty 0% w agata meble,. mam zamiar w okolicy czerwca wymienić meble i dodatki w dużym pokoju.

#17 Guest_Jaś

Guest_Jaś
  • Goście

Napisano 27 marzec 2014 - 23:29

Zajrzyjcie na stronę http://solpol-meble..../narozniki.html bardzo ciekawe narożniki i sofy.

#18 Guest_hania

Guest_hania
  • Goście

Napisano 05 listopad 2014 - 13:16

teraz w salonie Agata Meble mają do 50% rabatu :) spieszcie się, bo ja już byłam.

#19 Guest_kisha

Guest_kisha
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 17:32

genialna jest cena narożnika Kanon 1500 zł smile.png ale nie wiem do kiedy

#20 Guest_Niezadowolona Klientka

Guest_Niezadowolona Klientka
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 22:42

Odradzam zakupy w poprzez stronę internetową Agata Meble. Brak informacji o przyjęciu zamówienia (zapłaciłam od razu!). Brak informacji o statusie realizacji zamówienia. Kompletny brak profesjonalizmu. Nikt nie odpowiada na maile. Całkowity brak kontaktu z klientem!!! Żenujące, nie sądziłam, że akurat ze sklepem, który wydawał mi się zawsze profesjonalny, będą takie problemy!!! Odradzam, odradzam, odradzam!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych