Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak urządzić pokój dla przedszkolaka?

69 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103087 postów

Napisano 29 lipiec 2011 - 13:59

Komentarz do artykułu: Jak urządzić pokój dla przedszkolaka?

#2 Guest_Ania230

Guest_Ania230
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 15:56

a po co płacić za takie rzeczy, tutaj http://pokoj-dla-dzi...blony-malarskie znalazłam sporo darmowych szablonów malarskich, naklejek, kolorowanek - fajna sprawa :) przynajmniej raz coś za darmo

#3 Guest_kilio

Guest_kilio
  • Goście

Napisano 07 październik 2011 - 12:12

oj z przedszkolakiem to może być kłopot, bo dzieci szybko rosną, ale może postaw na jakieś uniwersalne wnętrze i tylko kup jakieś fajne dodatki i meble.

#4 Guest_a.wyszko

Guest_a.wyszko
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 20:40

dokładnie tak. Coś co się teraz dziecku będzie podobało za rok może już być obciachem:)Czytałem ostatnio gdzieś na jakimś forum o farbie tablicowej. Tak, że można dziecku kawałek ściany pomalować jako tablicę. Tak dla przedszkolaka może być fajna zabawa. Pytanie jak to się ma do tego co napisałem o tym uniwersalnym urządzeniu pokoju dla dziecka, no ale jakby się ktoś uparł, a w sumie dla dziecka w klasie 1-3 też coś takiego może się przydać.

#5 Guest_Anita.P1979

Guest_Anita.P1979
  • Goście

Napisano 13 październik 2011 - 16:36

do urzadzenia pokoju dzieciecego dobrym pomyslem sa rowniez niezastapione tapety, bylam ostatnio w centrum handlowym i stalo powiedzmy hmm stoisko z akcja wspierania akcji przeciw nowotworom itp i tam sprzedaja tapety w rozowym? fuksjowym? kolorze, pasowalyby do pokoju dziewczynki :) mozna tez je kupic normalnie w sklepie

#6 Guest_Reggae_Girl

Guest_Reggae_Girl
  • Goście

Napisano 14 październik 2011 - 17:21

ostatnio zaczelam przekonywac sie do rozowego koloru;D....no ale do pokoju dziewczynki, to w przypadku wielu młodych dam, nie ma wyjscia, musi byc różowy, bo go wręcz uwielbiają, mówię o malych dziewczynkach;)...fenomen jakis, ale kazdej 4 latce różowy sie niesamowicie podoba;D

#7 Guest_Anita.P1979

Guest_Anita.P1979
  • Goście

Napisano 17 październik 2011 - 12:04

farba tablicowa to tez swietny pomysl, dzieciaki z pewnoscia bylyby mega zadowolone

#8 Guest_mateo930

Guest_mateo930
  • Goście

Napisano 17 październik 2011 - 14:59

farba tablicowa super sprawa. Pomyśl też np. o łóżku rozsuwanym które rośnie razem z dzieckiem tylko wybierz bardziej klasyczne.

#9 Guest_olabogus

Guest_olabogus
  • Goście

Napisano 18 październik 2011 - 11:43

ja mam u swojego dziecka w pokoju farbe tablicowa, z poczatku myslales ze bedzie ciezko nia pomalowac sciane itp itd, ale nic z tych rzeczy, troche dlugo schnie jedynie, ale warto, bo dziecko zadowolone

#10 Guest_a.wyszko

Guest_a.wyszko
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 10:44

no czyli farba tablicowa się sprawdza? Czymże jest powolne schnięcie w porównaniu z uśmiechem dziecka kiedy bezkarnie marze po ścianie:P Bezcenne:)Może sam bym się pokusił i wymalował swojemu dziecku ścianę jako tablicę. Ciekawe co na to żona? Gdzie dostanę taką farbę? W każdym sklepie z farbami?

#11 Guest_olabogus

Guest_olabogus
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 11:16

nie wiem czy w kazdym, ja sie na to natknalem calkiem przypadkiem i ja kupowalem w sklepie flugger, wiec oni maja na pewno, a jak z innymi producentami to nie mam pojecia.a zgodze sie ze zadowolenie dziecka jest wazniejsze od czasu schniecia, tylko niecierpliwosc dziecka ktore juz chcialoby pobazgrac a niedoschnieta farba-to jest uciazliwe;)

#12 Guest_Reggae_Girl

Guest_Reggae_Girl
  • Goście

Napisano 19 październik 2011 - 17:48

farba tablicowa? pierwsze słysze..

#13 Guest_a.wyszko

Guest_a.wyszko
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 00:11

no ja też byłem zaskoczony jak jakiś czas temu usłyszałem o takiej możliwości. Ale ciekawy pomysł prawda? Jedna rzecz mnie jeszcze niepokoi: czy potem bez problemu przemalować ścianę i pokryje po takiej farbie tablicowej?

#14 Guest_Reggae_Girl

Guest_Reggae_Girl
  • Goście

Napisano 24 październik 2011 - 11:31

a gdzie ja mogę taką farbę kupić? sama dam radę wymalować taki kwadrat w dziecinnym pokoju? ciężko się maluje? coś do tego trzeba kupić?

#15 Guest_a.wyszko

Guest_a.wyszko
  • Goście

Napisano 25 październik 2011 - 20:17

już wcześniej było napisane, jest w sklepach fluggera na pewno, a czy gdzie indziej nie wiadomo. Ja też się nigdzie nie spotkałem, ale może po prostu nie szukałem:P Co do malowanie powinnaś dać radę sama, bo to się maluję tak jak zwykłą farbą chyba, więc nic nadzwyczajnego.

#16 Guest_olabogus

Guest_olabogus
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 22:46

samemu jak najbardziej da rade pomalowac kwadrat, maluje sie jak zwykla farba-schnie dluzej jedynie.a czy pomalowac sie da zwykla farba pozniej, szczerze nie mam pojecia, nie pytalem, ale dobre pytanie :)

#17 Guest_Reggae_Girl

Guest_Reggae_Girl
  • Goście

Napisano 28 październik 2011 - 12:49

a malować pędzlem czy wałkiem?

#18 Guest_olabogus

Guest_olabogus
  • Goście

Napisano 29 październik 2011 - 20:03

bez roznicy czym, mozna i pedzlem i walkiem-na stronie producenta zaznaczone ze z krotkim wlosiem, ja malowalem walkiem jakos z przyzwyczajenia chyba, no i wyszlo bez problemow jakichs wiekszych

#19 Guest_Reggae_Girl

Guest_Reggae_Girl
  • Goście

Napisano 02 listopad 2011 - 14:06

ok, chyba zaryzykuje i w weekend walnę taki prostokąt;)...jakies wytyczne, co do producenta?

#20 Guest_decomania

Guest_decomania
  • Goście

Napisano 07 listopad 2011 - 01:59

my proponujemy fototapety dla dzieci

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych