Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaką bramę garażową wybrać?

42 odpowiedzi w tym temacie

#41 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 164 postów

Napisano 01 styczeń 2020 - 22:31

Moim zdaniem warto wybrać bramę segmentową do garażu. Są wygodne w otwieraniu, trwałe, bezawaryjne. Szczególnie producenta polecanego. Skąd zamierzacie zamawiać bramę? wiele dobrego słyszałam o firmie Bram Serwis, działają na terenie Pomorza http://www.bram-serwis.pl/pl/koszalin . To autoryzowany przedstawiciel takich producentów jak  Redan, Wiśniowski czy Nice. Projektują, montują i serwisują zainstalowane przez siebie bramy. Dobierają nie tylko cenowo i jakościowo ale także kolorystycznie, tak by idealnie pasowała do budynku. Montaż bramy przeprowadzają profesjonalne ekipy montażystów. 

#42 Guest_MiriaszO

Guest_MiriaszO
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2020 - 13:29

Jeżeli chodzi o siłowniki to moim zdaniem zdecydowanie jeżeli chodzi o jakość wykonania, prostotę programowania, ogólnie sprawne i ciche (co warto podkreślić) działanie to mogę tu polecić BFT. Włoskie siłowniki, nie żadne marketowe ani chińskie z niewiadomo skąd. Mam u siebie od wielu lat i działają bezproblemowo niezależnie od warunków

#43 Guest_Tobick

Guest_Tobick
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 09:27

Jeżeli chodzi o siłowniki to moim zdaniem zdecydowanie jeżeli chodzi o jakość wykonania, prostotę programowania, ogólnie sprawne i ciche (co warto podkreślić) działanie to mogę tu polecić BFT. Włoskie siłowniki, nie żadne marketowe ani chińskie z niewiadomo skąd. Mam u siebie od wielu lat i działają bezproblemowo niezależnie od warunków

Zgadzam się z Tobą. Wielokrotnie programowałem siłowniki BFT i mogę potwierdzić, że po prostu są bardzo dobrze wykonane i jest prosty sposób montaż, taki że obudowa siłownika po prostu się nie wygina, nic nie odstaje. Do tego jest elegancka budowa centrali

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych