Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poznaj wady i zalety wodnego ogrzewania podłogowego

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102189 postów

Napisano 29 wrzesień 2012 - 12:29

Komentarz do artykułu: Poznaj wady i zalety wodnego ogrzewania podłogowego

#2 Guest_witold

Guest_witold
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 12:29

Szukam opinii osób stosujących pellety, podobno spalanie pelletu w porównaniu z ekogroszkiem w praktyce nie zapyla pieca więc nie trzeba go tak często czyścić?

#3 Guest_poczciwinka

Guest_poczciwinka
  • Goście

Napisano 02 październik 2013 - 14:01

a ja czytałam, że najnowsze jest stosowanie rur jednorodnych, że się one odkształcając, nie niszczą i w ogóle - tutaj o tym pisali: http://www.budnet.pl...824-czytaj.html

#4 Guest_Morlinka

Guest_Morlinka
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 15:06

oooo...keller ma taką podłogówkę? będę musiała zasięgnąć języka u mojego majstra, bo samą firmę znam, moi rodzice mają ich kaloryfery i są mega zadowoleni, więc jest to dla mnie najlepsza rekomendacja.

#5 Guest_Arkadiusz

Guest_Arkadiusz
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2014 - 22:18

ja mam taką podłogę u dzieci w pokoju i w salonie, jestem zadowolona iz okolic bYdgoszcyz mogę polecić Pana Romana z firmy Intebud, pzdr

#6 Guest_Andrzej Ziółkowski

Guest_Andrzej Ziółkowski
  • Goście

Napisano 11 październik 2014 - 21:58

www.intebud.pl/oferta_2.php - bardzo dobre ogrzewanie firmy Purmo z 10-letnią gwarancją. W okolicach Bydgoszczy bardzo dobrzy instalatorzy Intebud.

#7 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2017 - 01:26

Mamy ogrzewanie podłogowe już dwa lata i nie widze żadnych wad. Jednak temat kluczowy , to kable grzewcze, warto wybrać te z wyższej półki Automatyka Krzysztof Strzelczyk.

#8 olsa99

olsa99

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 23 wrzesień 2017 - 19:25

Ja tez w sumie nie widze zadnych wad. No moze jak chcecie cos w podlodze wiercic to musicie bardzo uważać, a najlepiej tego nie robic. Ale to ma sie do tego rysunki z rozplanowymi rurkami. Jezeli chcecie oszczedzic na swoim ogrzewaniu to polecam wam audyt energetyczny od firmy Unicon Termo - www.unicon-termo.pl pomoze wam to zaoszczedzic sporo na ogrzewaniu :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych