Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czym ocieplić poddasze - wełna czy granulat?

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102233 postów

Napisano 20 czerwiec 2012 - 13:03

Komentarz do artykułu: Czym ocieplić poddasze - wełna czy granulat?

#2 Guest_michaiłł

Guest_michaiłł
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2012 - 13:03

Jeśli szuka ktoś wełny do ocieplenia swojego domu, to może przyda mu się informacja, że Knauf ma promocję teraz http://www.akcjaekoszkola.pl/

#3 Guest_michalik

Guest_michalik
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2012 - 11:51

a dlaczego nie styropian? chyba wielu producentów styropianu produkuje swoje materiały właśnie na dach, moim zdaniem na pewno to mniej kosztowne i łatwiejsze w montażu

#4 Guest_Trax

Guest_Trax
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2012 - 22:05

Jeśli chodzi o łatwość montażu to Knaufa nie ma co porównywać ze zwykłą wełną. To zupełnie inna bajka...

#5 Guest_karol F

Guest_karol F
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2012 - 21:12

ja na pewno brał bym materiał dobrej jakości z rekomendacjami ITB, jeśli chodzi o wełnę to na pewno Rockwool, a styropian to Termo Organika

#6 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 15:26

Zaufałem radom na forach internetowych, chodź wszyscy znajomi mówili, że tylko wełną i styropian. Zdecydowaliśmy się z żoną na celuloze z ISocella. Sypała ją nam na strop firma z Grudziądza. W lato się nie nagrzewa , a zimą cieplutko fajnie i oszczędnie przede wszystkim. Polecam usługi http://www.izolacjeceluloza.pl

#7 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 09:37

Do ocieplenia poddasza najlepiej zastosować piankę poliuretanową, ma ona mnóstwo zalet, których nie będę wymieniać, bo można sobie o nich poczytać na stronie firmy, która zajmuje się tego tupu ociepleniami: http://www.ocieplani...l/zalety-45.htmKoledze ociepliła poddasze właśnie firma Magda i jest bardzo zadowolony z tego faktu. Wszystko sprawni i na czas zostało wykonane.

#8 Guest_kristo99

Guest_kristo99
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 13:37

Na ocieplenie poddasza warto zastosować materiał, który nie traci swoich właściwości pod wpływem wilgoci. Warto poczytać o matach termicznych ISOBOOSTER.

#9 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 09:48

Bardzo fajnie izoluje termicznie ale też akustycznie pianka QuadFoam500, póki co nie mogę narzekać na nią. Oryginalna amerykańska technologia od producenta który już kilka dekad takie rzeczy wytwarza na tamtejszym rynku. W Polsce ich pianki dystrybuuje doskonalaizolacia, bo od nich zamawiałem wykonawcę na swoim regionie.

#10 Guest_partek

Guest_partek
  • Goście

Napisano 31 październik 2017 - 14:07

dzięki!

#11 MarcinCin

MarcinCin

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 14:36

My mamy wełnę celulozową od firmy www.termex-fiber.pl i to ją mogę szczerze polecić. W końcu nie marznę w domu wieczorami, wiatr nie hula, wełna jest nadzwyczaj szczelną izolacja co przekonaliśmy się na własnym przykładzie. Ponad to jest ekologiczna i można w przyszłości poddać ja dalszemu recyklingowi, co nas tylko utwierdziło w przekonaniu, że zrobiliśmy dobrze. :) Od razu zauważyliśmy, że zużywamy mniej opału. Myślałem, że to nieszczelność w całym domu, a wystarczyło jedynie porządnie ocieplić strop. :) Polecam ta firmę, ma kompletne usługi , rewelacyjną wełnę w przystępnej cenie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych