Skocz do zawartości

Dom Development - OPINIE

99 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2017 - 15:12

jeden dzień parę negatywnych  komentarzy , chyba konkurencja smile.png

przestań żartować z tą konkurencją to jest prawda

#82 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2018 - 14:03

Od dłuższego czasu walczę z Dom Development, aby usunęli usterkę! 

Posiadam mieszkanie środkowe, w którym moją sypialnię dzieli ściana z łazienką sąsiadów. 
Deweloper tak mnie uszczęśliwił, że bez sprawdzania liczników wodnych wiem, kiedy moi sąsiedzi się myją i jak długo leją wodę. 
Uciążliwy szum przepływającej wody w rurach jest tak głośny, ze rozchodzi się na całe mieszkanie. 
Od czerwca Dom Development nie potrafi stwierdzić co jest na rzeczy, a tym samym ja nadal czuję się jakbym mieszkał nad morzem. 
Ominę kwestie nieudolnego serwisu gwarancyjnego…, że na protokołach ustaleń końcowych, serwis pisze jedno, a po kilku dniach stwierdza drugie. 
Najciekawsze jest to, że Dom Development postanowił zrobić badania akustyczne w moim mieszkaniu. 
I tu HIT - Dom Development nie chce przedstawić oryginalnych wyników z badania akustycznego. 
Dodam, że ekipa, która przeprowadzała badanie akustyczne stwierdziła, że po uruchomieniu wody w łazience sąsiadów - u mnie w sypialni jest odczuwalny hałas na poziomie 46-48 DECYBELI

Mam to samo, ale w drugą stronę. Po założeniu baterii termostatycznej u mnie w łazience idzie szum po całym pionie, wchodzę do bloku i wiem czy u mnie ktoś korzysta z wanny.

Ale to wina mieszcza\perlatora w baterii, a nie rur czy developera. Polecam sie dogadać z sąsiadem żeby kupił inna baterie i będzie po sprawie.

#83 Guest_Gery

Guest_Gery
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 10:17

A czy ktoś miał taki przypadek że w czasie zastanawiania się przy Pani z DD pada nagle informacja że "właśnie ceny wzrosły " ale zdążyłam Państwu zarezerwować i cena zostaje stara ..... aby klienta złowić ...taki wybieg

#84 Guest_An

Guest_An
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 19:54

A czy ktoś miał taki przypadek że w czasie zastanawiania się przy Pani z DD pada nagle informacja że "właśnie ceny wzrosły " ale zdążyłam Państwu zarezerwować i cena zostaje stara ..... aby klienta złowić ...taki wybieg

Cybernetyki17 - też dostaliśmy informację 16.02, że ceny wzrosły o 250zł/m2. Zastanawiamy się nad mieszkaniem, ale już sam kontakt z konsultantem był nieprzyjemny. W chwili, gdy prawie zdecydowani na kupno mieszkania chcieliśmy negocjować ostateczną cenę, poinformowano nas, że powinniśmy się cieszyć, że nasze mieszkanie jest w rezerwacji ze starą ceną, ale jeśli chcemy, to możemy zacząć negocjacje od nowej (wyższej) ceny i zobaczymy, jak się dogadamy - bardzo nieprzyjemne traktowanie. Jakby robili łaskę, że mi sprzedają to mieszkanie.. Sama nie wiem, co robić z mieszkaniem. Opinie zniechęcają.

#85 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 22 marzec 2018 - 10:57

Kontakt z biurem obsługi klienta - dno. Pełne olewanie klienta. Nawet się cieszę, ze byli nie kompetentni...inaczej bym się władował.

#86 Guest_Magic

Guest_Magic
  • Goście

Napisano 29 marzec 2018 - 16:54

Cybernetyki 17 - ktoś wie coś podejrzanego lub takiego co powinno zniechęcić do zakupu mieszkania od DD? Np. Plany co do okolicy, problemy ze szkołami, grunt ( oby nie podmokłe) itd. Podoba mi się ta inwestycja i zastanawiam się nad kupnem mieszkania... ale...?

#87 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 05:57

Mam mieszkanie zakupione od DD 10 lat temu. Budynek ma poważne problemy izolacyjne. Tynki przy oknach i balkonach  wybrzuszją się, pojawiają się zacieki. Z gniazdek elektrycznych i wieje wiatr. Już po raz drugi muszę przeprowadzić poważny remont.

#88 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 08:22

Wszystko zalezy od lokalizacji i standardu, bardzo mi się podobają mieszkania, które powstają teraz w Wawrze, nowe osiedle Miasteczko Wawer, piekne, duze, przestronne mieszkania z widokiem na las oraz z drugiej strony siwetnym polaczeniem do centrum. Ogladalem ostatnio jedno meiszkanie z tarasem 80 metrow robi wrazenie

#89 bazyliszek3

bazyliszek3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 sierpień 2018 - 15:54

Ja raczej nie mam za dużego doświadczenia w tym obszarze. Dlatego też ciężko będzie mi rzetelnie doradzić.

Położyłam się, nie chciałam czytać, ale pewno źle zrobiłam, bo nie mogłam zasnąć i znów się zaczęło to, co zawsze o tej porze

#90 Guest_Szymon111

Guest_Szymon111
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 11:16

Nie orientuje zbytnio. Ze swojej strony mogę polecić Home Invest. Odebrałem właśnie mieszkanie z opinii specjalisty którego wynajęłam:"dawno nie widziałem tak starannie wykonanego mieszkania”.

#91 Guest_Jacek 11

Guest_Jacek 11
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2018 - 11:17

Jeśli w Warszawie to lokalizacja teraz praktycznie każda dobra. Zależy kto buduje. Blok w którym mieszkam budowało Home Invest i jeśli kolejny raz bym szukał mieszkania to na pewno szukałbym czegoś od nich.

#92 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 15:10

Deweloperów jest dużo jednak według mnie najlepsi są Home Invest

#93 Guest_batii

Guest_batii
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 15:13

O Home Invest mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach, nie mam żadnych zastrzeżeń co do współpracy z nimi

#94 Guest_kika

Guest_kika
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 15:14

Ze swojej strony mogę polecić Ci Home Invest, co prawda stawia mieszkania w większości w Warszawie, ale są za to sprawdzeni. Liczę na to, że znajdziesz coś co Cię zainteresuje i wpadnie w oko 😊

#95 Guest_pepa11

Guest_pepa11
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 15:18

Tak, z czystym sumieniem mogę Ci polecić Home Invest. To bardzo profesjonalna i solidna firma. Ceny również mają bardzo atrakcyjne w przeciwieństwie do konkurencji 😊

#96 Guest_Michal

Guest_Michal
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 09:59

Byłem zachęcony pozytywnymi opiniami o deweloperze.
Po prawie dwóch latach co mogę stwierdzić z doświadczenia:
- niezgodność opisu technicznego z wykonaniem 
( na osiedlu miały być domofony, były dopiero po interwencji, )
- zacieki na wszystkich balkonach 
- system bezrynnowy który nie działa i zalewa balkony
- zalana hala garażowa przy każdym deszczu powyżej 20 minut
- brak odwodnienia w ogródkach- woda stoi i robią się czopy
- spadające z balkonów szklane barierki które od pół roku miało DD wymienić
- przy odbiorze mieszkania przez 6 h z Rodexem i DD próbowałem dowieść swoich racji na podstawie prawa budowlanego
- przedłużony  o 6 miesięcy akt notarialny ostateczny bo DD na sąsiedniej działce planowało budowę kolejnego etapu i bali się zaskarżernia
- Administracja Malgrando która współpracuje od lat z deweloperem i im służy zamiast zajmować się ważnymi sprawami.

Marketing, biuro, handlowcy, cukierki, ciasteczka w biurach to wspaniała obietnica cudownego mieszkania.
Niestety nie mogę podzielić po tych 2 latach zachwytu jaki miałem, gdy wychodziłem z biura.

#97 Guest_Tragedia

Guest_Tragedia
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 16:07

Nigdy w życiu nie popełnię tego błędy i nie zdecyduję się na zakup mieszkania w Dom Development. Wszystko słychać przez ściany. Każde stuknięcie, rozmowy, tragedia. Dom Development twierdzi, że wszystkie normy są spełnione, ale żadna kontrola prawidłowości budowli nie była wykonana - taką mam od nich odpowiedź. To jakaś paranoja... Obsługa fatalna, nie szanują ludzi, serwis reklamacyjny z góry traktuje klienta jak agresora, którego trzeba jak najszybciej "zniszczyć". ZDECYDOWANIE ODRADZAM DOM DEVELOPMENT. Jeśli chcecie, aby Wasze pieniądze nie byly wyrzucone w błoto, na które przeciez ciężko pracujecie i długo odkładajcie, omijajcie DOM DEVELOPMENT szerokim łukiem.

#98 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2020 - 11:26

Potwierdzam wszystkie opinie co do akustyki w mieszkaniach ,słychać każdy krok sąsiadów z góry , hałas z szybów wentylacyjnych ( rok czasu zajęło im doprowadzenie do jako takiego funkcjonowania instalacji ) , wiem kto kiedy wychodzi z domu ,czy włączył pralkę , blender czy akurat odkurza , w kuchni wiadomo czy ktoś smaży czy gotuje zupe.W garażu podziemnym mało miejsca , jest problem aby dwa samochody się wyminęły .Nigdy w życiu mieszkania od Dykta Development

#99 Guest_Radek

Guest_Radek
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 10:15

Potwierdzam wszystkie opinie co do akustyki w mieszkaniach ,słychać każdy krok sąsiadów z góry , hałas z szybów wentylacyjnych ( rok czasu zajęło im doprowadzenie do jako takiego funkcjonowania instalacji ) , wiem kto kiedy wychodzi z domu ,czy włączył pralkę , blender czy akurat odkurza , w kuchni wiadomo czy ktoś smaży czy gotuje zupe.W garażu podziemnym mało miejsca , jest problem aby dwa samochody się wyminęły .Nigdy w życiu mieszkania od Dykta Development

Dzień dobry, w związku z opinią proszę o kontakt e-mail: rb@domd.pl, w treści proszę napisać jakiej inwestycji/etapu dotyczy niedogodność. Przekażę e-mail do odpowiedniej osoby w naszej spółce.

#100 Joanna2

Joanna2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano wczoraj, 08:50

Mam dokladnie ten sam poblem opisany wyzej. W moim mieszkaniu nie w sposob sie zrelaksowac, zasypiam dopiero gdy sasiedzi zasna. Slychac wyraznie kazdy krok sasiada, jakby to był łomot, uderzenie. Probuje zasnac przy muzyce relaksacyjnej i wlaczonym TV ale nie na wiele to sie zdaje. Gdy siedze i ogladam na kanapie TV czuje drgania pochodzace od krokow sasiada.  Moje mieszkanie na pewno nie spelnia norm halasu. Czy ktos moze mi podpowiedziec jak moge zglosic te wade? Dla mnie jest to wada ukryta lokalu, a mianowicie wada istotna, ktora uniemozliia korzystanie z lokalu z godnie z przeznaczeniem.  Osiedle Aura II, ulica Iwaszkiewicza Wroclaw.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy