Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

co na ściany do salonu

169 odpowiedzi w tym temacie

#161 Izak

Izak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 02 kwiecień 2021 - 12:20

A fototapeta? Jakie jest wasze doświadczenie w tym temacie?

#162 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 452 postów

Napisano 19 maj 2021 - 16:25

Szukając pomysłów na wykorzystanie wolnej przestrzeni na ścianach, myślę że fajnie mogą sprawdzić się tutaj Obrazy Mapy Świata których w wielu motywach nie brakuje w sklepie SW-Decore. My dużo podróżujemy z żoną, dlatego lubimy sobie oznaczać miejsca na mapie w których byliśmy i naprawdę coraz mniej już nam krajów i kontynentów do odwiedzenia zostało :)

#163 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 151 postów

Napisano 31 maj 2021 - 08:35

Ja wykorzystałam modne w ostatnim sezonie panele tapicerowane :) Super wyglądają! Ale to oczywiście zależy od gustu i stylu pomieszczenia :)

Moje wnętrza są bardziej glamour i pasują idealnie :)

#164 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1259 postów

Napisano 14 czerwiec 2021 - 08:58

Mi się bardzo podobają tapety w geometryczne wzory

Always look on the bright side of life!

#165 Magda.Olech

Magda.Olech

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 28 czerwiec 2021 - 09:53

Również postawiłam na panele tapicerowane i jestem zachwycona! Bardzo ocieplają wnętrze, a ładne wzory znajdziesz tutaj: https://www.mirjan24...le-tapicerowane

#166 Guest_Darek_9

Guest_Darek_9
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2021 - 21:21

Ja mam u siebie położone na ścianie płytki klinkierowe King Klinker z kolekcji Old Castle. Bardzo fajne i praktyczne rozwiązanie. Ściana nie była dobrze wytynkowana od początku, chciałam coś nowego, innego niz tapeta czy kamienie gipsowe. Klinkier jest mega fajny, praktyczny, elegancko wygląda i nie ma z nim żadnych problemów

#167 Guest_Bożena Warcho

Guest_Bożena Warcho
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2021 - 11:09

Zgadzam się generalnie z osobami, które lubią gładź. Jak dla mnie jest to rozwiązanie praktyczne i bardzo fajne, które umożliwia bardzo ładne dekorowanie pomieszczeń. Jeżeli chodzi o producentów, polecam Acryl Putz. Sprawdzona firma, sprawdzone produkty, takie, które bez problemu można nakładać na różne powierzchnie

#168 wera_

wera_

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 27 sierpień 2021 - 09:39

A co z wystrojem ścian w mieszkaniu? Macie jakieś obrazy? Mnie ostatnio urzekła bardzo Patrycja Kruszyńska Mikulska i jej prace - koniecznie zobaczcie. 

#169 Julka65

Julka65

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 09 wrzesień 2021 - 14:41

Ja bym wymalowała ścianę w ulubiony kolor- najlepiej jakiś stonowany. Powiesiła fotografie rodzinne a na to doczepiłabym pnącza i girlandy sztuczne np tutaj można takie kupić: https://www.bomm.pl/...cza-i-girlandy/ . Super coś takiego wygląda, a do tego może jakieś ledy aby móc cieszyć się widokiem wieczorami.  :wub:  :D  

#170 iwen

iwen

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 wrzesień 2021 - 14:52

Listwy kryjące karnisze robią swoją robotę, więc jeśli jeszcze ich nie masz, to jak najbardziej zachęcam do zakupu https://podlogi24.ne...o_c_1597_1.html

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych