Skocz do zawartości

Jaką (tanią) pralkę wybrać?

127 odpowiedzi w tym temacie

#21 DaniPedrosa

DaniPedrosa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 17 marzec 2015 - 16:57

Producentów pralek jak  z resztą innego sprzętu jest sporo i wybór jest ogromny. Z jednej strony to dobrze ale z drugiej każda marka ma kilka modeli. My większość sprzętu mamy jednego producenta i pralkę też mamy od niego. Model EWF1076GDW funkcja opóźnionego startu jest bardzo przydatna jeśli w domu rozliczenie energii jest w dwóch taryfach.

Możesz sobie poczytać  wiadomość na temat jaką pralkę wybrać  , 

http://www.morele.ne...rac-pralke/308/   to z pewnością zdecyduje o twoim trafnym wyborze .

#22 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 12:20

Porady są dobre, choć lepiej porozmawiać z rodziną, znajomymi, czy sprzedawcą. W końcu jak nie mamy doświadczenia, to te porady mogą tylko częściowo być przydatne.

Alcybiades dobrze kombinuje, dla osób z rozdzielonymi taryfami za prąd. W końcu czasem należy zwracać uwagę nawet na drobiazgi, bo one mogą znacznie wpłynąć na stan portfela.

#23 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 971 postów

Napisano 20 marzec 2015 - 10:43

Ja też myślę, że lepiej poradzić się rodziny, znajomych lub po prostu kogoś w sklepie, kto od razu pokaże jak dana pralka wygląda.

#24 alcybiades

alcybiades

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 22 kwiecień 2015 - 20:21

Tylko że w sklepach pracują różni ludzie i nie wszyscy mają takie samo nastawienie do klienta już nie mówiąc że czasami próbują wcisnąć towar który im się nie sprzedaje. Jak wspomniałem mam sprawdzonego producenta sprzętu agd i jak mam zamiar coś kupić to najpierw szukam modelu na stronie producenta, potem szukam opinii w necie i do sklepu idę jak już wiem co chcę kupić.

#25 Pawello

Pawello

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 08:13

Fakt, że można się naciąć na różnych sprzedawców. Ostatecznie, my na przykład poszliśmy po taniości... kupiliśmy tanią, prostą pralkę, bo przy naszych wymaganiach i tak za kilka lat bedzie do wymiany. Znajomy z http://serwisagd.wrocaw.pl mówił, że tak ten sprzęt jest terazrobiony, by maksymalnie zmniejszyć jego żywotność :)

#26 t_mb

t_mb

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 05 sierpień 2015 - 05:29

U mnie sprzedawca zachwala firmę elektrolux. Że klienci są zadowoleni. Możecie to jakoś potwierdzić?

#27 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 577 postów

Napisano 05 sierpień 2015 - 06:49

Ja mam obecnie pralkę tej marki i jestem osobiście z niej zadowolona. NIe psuje się, posiada wiele programów oraz wszystko bardzo dobrze dopiera.Jest również dobra dla delikatnych ubrań tak więc niczego tam w niej nie popsujesz. Mam obecnie pralkę ładowaną od góry. Jest praktyczne bo dobrze spisuje się w niewielkiej łazience.

Zerknij sobie na ten ranking:

http://www.hotprice....king-pralek.php- masz tutaj posegregowane obecnie najpopularniejsze modele.Najwięcej osób ceni sobie pralki Bosha.Również słyszałam na ich temat dobre opinie ale sama nigdy jeszcze pralki tej marki nie miałam. 

#28 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 971 postów

Napisano 06 sierpień 2015 - 09:44

Ja mam Indesit i sprawdza się bardzo dobrze.

#29 Guest_janinka

Guest_janinka
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2015 - 20:51

ja mam elektroluxa, chwale sobie ją na avans.pl brałam 2 lata temu, bez zarzutu działa, ładowana od góry

#30 Marek_34

Marek_34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 31 sierpień 2015 - 17:00

Ja mam whirpol

#31 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 971 postów

Napisano 04 wrzesień 2015 - 12:02

Whirpool to dobra firma.

#32 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 515 postów

Napisano 24 wrzesień 2015 - 15:01

Ja jakiś czas temu kupowałam pralkę i zdecydowałam sie na model marki Indesit. NIe było mnie stać na to aby kupić pralkę za gotówke tak więc kupiłam na raty. MOżliwość 50 rat 0% ma obecnie sklep rtv Euro agd tak więc moze kogoś to zainteresuje ( tutaj jest ich strona: http://www.euro.com.pl/). Dzięki temu spłaca się powoli pieniądze przez wiele miesięcy i nie odczuwa sie tak ich ubytku.

Z pralki jestem zadowolona.Ma wiele programów. 

#33 Marlena_N

Marlena_N

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 29 wrzesień 2015 - 17:37

a może coś używanego? czasem można już za 500 zł mieć dobrą i sprawną pralkę ;)

#34 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 październik 2015 - 09:37

Ja mam whirpol

Whirpool to dobra firma.

zgadzam się, sama mam pralkę tej firmy i działa bez zarzutów

#35 Guest_Oder

Guest_Oder
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 21:37

Nie kupowałbym używanych bo nie wiesz co kupisz. Podziała tydzień i finito. W rozsądnych cenach pralki robi teraz Amica. Niestety ale za taką dobrze wyposażoną pralkę trzeba liczyć z 1500 zł. Amica w tej cenie ma modele znacznie lepiej wyposażone w aqua ball, ciche obudowy, możliwość wybierania poziomu zabrudzenia itp. Przed wyborem popatrzcie może w tę stronę. 

#36 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 15:35

U nas jest amica.

#37 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 971 postów

Napisano 29 październik 2015 - 14:18

Siemens ma podobno dobre pralki, ale nie jest to chyba najtańsza firma.

#38 Guest_Benia

Guest_Benia
  • Goście

Napisano 29 październik 2015 - 23:17

U nas też jest Amica, ale ta nowa TAWE8123. Działa bez zarzutu, jest możliwość regulowaia wirowania, dobra klasa energetyczna i jedna bardzo ważna rzecz - tanie w wymianie łożyska bębna:)

#39 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1020 postów

Napisano 30 październik 2015 - 20:37

Candy ma tanie pralki, ale czy dobre to nie wiem.

Always look on the bright side of life!

#40 Guest_Luc

Guest_Luc
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 21:05

Benia i ile kosztuje ta pralka Amici co masz? Czytam sobie na stronie Amici i wygląda to całkiem całkiem. I ile kosztują łożyska? Sprawdzałaś?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych